Projekce Press & Industry

Držitelé akreditace Industry mají volný vstup na všechny projekce Press & Industry.

  • projekce filmů Hlavní soutěže, soutěže Na východ od Západu, Dokumentární soutěže a projekce vybraných titulů dalších festivalových sekcí
  • předběžný program projekcí bude zveřejněn před zahájením festivalu (pořadatel si vyhrazuje právo na změnu)
  • tištěný program projekcí naleznete ve festivalové tašce
  • vstup na Press & Industry projekce je garantován pouze do zaplnění kapacity sálu
  • pro usnadnění práce akreditovaných novinářů na festivalu je seznam Press & Industry screeningů ke stažení zde

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Kinosál A

53 válek
08:30 / 841

53 válek

53 wojny

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Ewa Bukowska
Polsko, 2018, 79min

Via Carpatia
10:30 / 842

Via Carpatia

Via Carpatia

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Klara Kochańska, Kasper Bajon
Polsko, Česká republika, Makedonie, 2018, 75min

Vulkán
13:00 / 843

Vulkán

Vulkan

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Roman Bondarchuk
Ukrajina, Německo, 2018, 106min

Chvilky
17:30 / 845

Chvilky

Chvilky

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Beata Parkanová
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 95min

Křišťálová labuť
20:30 / 846

Křišťálová labuť

Khrustal

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Darya Zhuk
Bělorusko, Německo, USA, Rusko, 2018, 95min

Dovlatov
22:30 / 847

Dovlatov

Dovlatov

Sekce: Horizonty

Režie: Alexey German Jr.
Rusko, Polsko, Srbsko, 2018, 126min

Kinosál C

Ostrov pokladů
09:00 / 861

Ostrov pokladů

L' Île au trésor

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Guillaume Brac
Francie, 2018, 97min

Mimořádná zpráva
11:00 / 862

Mimořádná zpráva

Mimořádná zpráva

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Tomáš Bojar
Česká republika, 2018, 75min

Mosty času
13:30 / 863

Mosty času

Laika tilti

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Audrius Stonys, Kristīne Briede
Litva, Lotyšsko, Estonsko, 2018, 80min

Daleko od snu
16:00 / 864

Daleko od snu

Dream Away

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Marouan Omara, Johanna Domke
Německo, Egypt, 2018, 86min

Svědkové Putinovi
18:00 / 865

Svědkové Putinovi

Svideteli Putina

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Vitaly Mansky
Lotyšsko, Švýcarsko, Česká republika, 2018, 102min

Rafiki
21:00 / 866

Rafiki

Rafiki

Sekce: Jiný pohled

Režie: Wanuri Kahiu
Keňa, 2018, 82min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2018 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 1. - 4. červenceIndustry Days 1. - 4. července KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
HistorieHistorie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem