Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Malý sál

Lajka
12:30 / 122

Lajka

Lajka

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Aurel Klimt
Česká republika, 2017, 88min

Zama
15:30 / 123

Zama

Zama

Sekce: Horizonty

Režie: Lucrecia Martel
Argentina, Brazílie, Španělsko, Francie, Nizozemsko, Mexiko, Portugalsko, USA, 2017, 115min

Den vítězství
18:30 / 124

Den vítězství

Den' Pobedy

Sekce: Jiný pohled

Režie: Sergei Loznitsa
Německo, 2018, 94min

Lásky jedné plavovlásky
20:30 / 125

Lásky jedné plavovlásky

Lásky jedné plavovlásky

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Miloš Forman
Československo, 1965, 77min

Mandy
24:00 / 128

Mandy

Mandy

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Panos Cosmatos
Velká Británie, Belgie, 2018, 121min

Kongresový sál

Zelená mlha
08:30 / 131

Zelená mlha

The Green Fog

Sekce: Imagina

Režie: Guy Maddin, Evan Johnson, Galen Johnson
USA, 2017, 65min

Oči Orsona Wellese
10:30 / 132

Oči Orsona Wellese

The Eyes of Orson Welles

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Mark Cousins
Velká Británie, 2018, 115min

Hledání Ingmara Bergmana
13:00 / 133

Hledání Ingmara Bergmana

Searching for Ingmar Bergman

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Margarethe von Trotta
Německo, Francie, 2018, 95min

Wildlife
16:00 / 134

Wildlife

Wildlife

Sekce: Horizonty

Režie: Paul Dano
USA, 2018, 104min

Hladká kůže
19:00 / 137

Hladká kůže

Ta Peau si lisse

Sekce: Jiný pohled

Režie: Denis Côté
Kanada, Švýcarsko, Francie, 2017, 94min

Útěk
22:00 / 139

Útěk

Fuga

Sekce: Jiný pohled

Režie: Agnieszka Smoczyńska
Polsko, Česká republika, Švédsko, 2018, 103min

Kinosál B

Jiří Menzel – Komedie není legrace
09:00 / 151

Jiří Menzel – Komedie není legrace

Jiří Menzel – To Make a Comedy Is No Fun

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Robert Kolinsky
Švýcarsko, Česká republika, 2016, 80min

Až přijde válka
11:30 / 152

Až přijde válka

Až přijde válka

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Jan Gebert
Česká republika, Chorvatsko, 2018, 76min

Spící lůno
14:00 / 153

Spící lůno

Sleep Has Her House

Sekce: Imagina

Režie: Scott Barley
Velká Británie, 2017, 90min

Lítost
17:00 / 154

Lítost

Oiktos

Sekce: Jiný pohled

Režie: Babis Makridis
Řecko, Polsko, 2018, 99min

235 000 000
20:00 / 155

235 000 000

235 000 000

Sekce: Odrazy času: Pobaltský poetický dokument

Režie: Uldis Brauns
Lotyšsko, 1967, 106min

Kino Čas

Naléhavé zjevení
10:00 / 1C2

Naléhavé zjevení

Troppa Grazia

Sekce: Horizonty

Režie: Gianni Zanasi
Itálie, 2018, 110min

Dítě-věc
12:30 / 1C3

Dítě-věc

Kid-Thing

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: David Zellner
USA, 2012, 83min

Hal
15:30 / 1C4

Hal

Hal

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Amy Scott
USA, 2018, 90min

Sedící slon
18:30 / 1C5

Sedící slon

Da xiang xi di er zuo

Sekce: Jiný pohled

Režie: Hu Bo
Čína, 2018, 234min

Highlander
24:00 / 1C8

Highlander

Highlander

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Russell Mulcahy
Velká Británie, USA, 1986, 116min

Karlovarské městské divadlo

2001: Vesmírná odysea
09:30 / 1D1

2001: Vesmírná odysea

2001: A Space Odyssey

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Stanley Kubrick
Velká Británie, USA, 1968, 164min

Náš boj
13:00 / 1D3

Náš boj

Nos batailles

Sekce: Jiný pohled

Režie: Guillaume Senez
Belgie, Francie, 2018, 98min

Dovlatov
16:00 / 1D4

Dovlatov

Dovlatov

Sekce: Horizonty

Režie: Alexey German Jr.
Rusko, Polsko, Srbsko, 2018, 126min

Soukromá záležitost
18:30 / 1D6

Soukromá záležitost

Una questione privata

Sekce: Horizonty

Režie: Paolo Taviani, Vittorio Taviani
Itálie, Francie, 2017, 85min

Minulost
21:30 / 1D9

Minulost

Minulost

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Ivo Trajkov
Česká republika, 1998, 95min

Divadlo Husovka

Hmyz
10:30 / 1H1

Hmyz

Hmyz

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Jan Švankmajer
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 97min

Tlumočník
13:30 / 1H2

Tlumočník

Tlumočník

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Martin Šulík
Slovenská republika, Česká republika, Rakousko, 2018, 113min

Festival krátkých filmů Praha uvádí
16:30 / 1H3

Festival krátkých filmů Praha uvádí

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Naruby

Bo Hai

Miranda a Ferdinand

Atlantida, 2003

A tak jsme daly zlaté rybky do bazénu

Země hojnosti
19:30 / 1H4

Země hojnosti

La terra dell’abbastanza

Sekce: Jiný pohled

Režie: Damiano D’Innocenzo, Fabio D’Innocenzo
Itálie, 2018, 96min

Stébla
22:30 / 1H5

Stébla

Pullipdeul

Sekce: Jiný pohled

Režie: Hong Sang-soo
Jižní Korea, 2017, 66min

Kino Drahomíra

Odrazy času - Krátké filmy IV
09:00 / 1K1

Odrazy času - Krátké filmy IV

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Prádlo

Přívoz

Pošta

Země nevidomých

Antigravitace

Odrazy času - Krátké filmy II
11:30 / 1K2

Odrazy času - Krátké filmy II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Bílé zvonky

Začátek

Apolinaras

Eldorádo

Stařec a země

O deset minut starší

Trať přes mlžné louky

Nepředvídatelné
14:00 / 1K3

Nepředvídatelné

The Unforeseen

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Laura Dunn
USA, 2007, 97min

Pomalu jít
17:00 / 1K5

Pomalu jít

The Slow Business of Going

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Athina Rachel Tsangari
Řecko, USA, 2000, 95min

Lawrence z Arábie
20:00 / 1K6

Lawrence z Arábie

Lawrence of Arabia

Sekce: Sedm blízkých setkání

Režie: David Lean
Velká Británie, 1962, 227min

Lázně III

Marketa Lazarová
10:30 / 1L1

Marketa Lazarová

Marketa Lazarová

Sekce: Sedm blízkých setkání

Režie: František Vláčil
Československo, 1967, 160min

Verše zapomnění
13:30 / 1L3

Verše zapomnění

Los Versos del Olvido

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alireza Khatami
Francie, Německo, Nizozemsko, Chile, 2017, 92min

Lechtání
16:30 / 1L5

Lechtání

Les chatouilles

Sekce: Jiný pohled

Režie: Andréa Bescond, Eric Métayer
Francie, 2018, 103min

Profil
19:30 / 1L6

Profil

Profile

Sekce: Jiný pohled

Režie: Timur Bekmambetov
Velká Británie, USA, Rusko, Kypr, 2018, 105min

Má dcera
22:30 / 1L7

Má dcera

Figlia mia

Sekce: Horizonty

Režie: Laura Bispuri
Itálie, Německo, Švýcarsko, 2018, 100min

Kinosál Pupp

Úkryt
10:00 / 1P1

Úkryt

Take Shelter

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Jeff Nichols
USA, 2011, 121min

Převýchova Cameron Postové
13:00 / 1P2

Převýchova Cameron Postové

The Miseducation of Cameron Post

Sekce: Horizonty

Režie: Desiree Akhavan
USA, 2017, 91min

Euforie
16:00 / 1P3

Euforie

Euforia

Sekce: Horizonty

Režie: Valeria Golino
Itálie, 2018, 115min

Tísňové volání
19:00 / 1P5

Tísňové volání

Den skyldige

Sekce: Jiný pohled

Režie: Gustav Möller
Dánsko, 2018, 85min

Tina a Vore
22:00 / 1P6

Tina a Vore

Gräns

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ali Abbasi
Švédsko, Dánsko, 2018, 102min

discusion

Kinosál Národní dům

Dobré mravy
10:00 / 1N1

Dobré mravy

As boas maneiras

Sekce: Horizonty

Režie: Juliana Rojas, Marco Dutra
Brazílie, Francie, 2017, 135min

Lovecká sezóna
13:00 / 1N2

Lovecká sezóna

Temporada de Caza

Sekce: Horizonty

Režie: Natalia Garagiola
Argentina, USA, Francie, Německo, Katar, 2017, 105min

Můj přítel „A“
16:00 / 1N3

Můj přítel „A“

Yuzai

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Takahisa Zeze
Japonsko, 2018, 129min

U mě doma
19:00 / 1N4

U mě doma

In My Room

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ulrich Köhler
Německo, Itálie, 2018, 120min

Diamantino
22:00 / 1N5

Diamantino

Diamantino

Sekce: Jiný pohled

Režie: Gabriel Abrantes, Daniel Schmidt
Portugalsko, Francie, Brazílie, 2018, 92min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2018 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 1. - 4. červenceIndustry Days 1. - 4. července KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
HistorieHistorie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem