Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Malý sál

Nespatřené
12:30 / 122

Nespatřené

Nespatřené

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Miroslav Janek
Česká republika, 1996, 53min

Kentaur
15:30 / 123

Kentaur

Centaur

Sekce: Jiný pohled

Režie: Aktan Arym Kubat
Kyrgyzstán, Francie, Německo, Nizozemsko, Japonsko, 2017, 89min

Pěkně blbě
19:45 / 125

Pěkně blbě

The Big Sick

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Michael Showalter
USA, 2017, 119min

Kongresový sál

Andrzej Wajda: Akce!
08:30 / 131

Andrzej Wajda: Akce!

Andrzej Wajda: Róbmy zdjęcie!

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Marcin Sauter, Maciej Cuske, Thierry Paladino, Piotr Stasik
Polsko, 2009, 54min

Domů 76 minut a 15 vteřin s Abbasem Kiarostamim 10:30 / 132

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Domů

76 minut a 15 vteřin s Abbasem Kiarostamim

Osvoboď nás
13:00 / 133

Osvoboď nás

Liberami

Sekce: Horizonty

Režie: Federica Di Giacomo
Itálie, Francie, 2016, 90min

Rekviem za paní J.
16:00 / 134

Rekviem za paní J.

Rekvijem za gospođu J.

Sekce: Jiný pohled

Režie: Bojan Vuletić
Srbsko, Bulharsko, Makedonie, Rusko, Francie, 2017, 94min

Pěkně blbě
20:00 / 138

Pěkně blbě

The Big Sick

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Michael Showalter
USA, 2017, 119min

Kinosál B

Columbus
09:00 / 151

Columbus

Columbus

Sekce: Dny kritiků Variety

Režie: Kogonada
USA, 2017, 104min

Instalatér z Tuchlovic
11:30 / 153

Instalatér z Tuchlovic

Instalatér z Tuchlovic

Sekce: České filmy 2016–2017

Režie: Tomáš Vorel
Česká republika, 2016, 84min

Červená
14:00 / 154

Červená

Červená

Sekce: České filmy 2016–2017

Režie: Olga Sommerová
Česká republika, Slovenská republika, 2017, 83min

Bába z ledu
17:00 / 155

Bába z ledu

Bába z ledu

Sekce: České filmy 2016–2017

Režie: Bohdan Sláma
Česká republika, Slovenská republika, Francie, 2017, 106min

Arábie
20:00 / 156

Arábie

Arábia

Sekce: Jiný pohled

Režie: Affonso Uchôa, João Dumans
Brazílie, 2017, 96min

Kino Čas

Den poté
10:00 / 1C2

Den poté

Geu-hu

Sekce: Horizonty

Režie: Hong Sang-soo
Jižní Korea, 2017, 92min

Abriliny dcery
12:30 / 1C3

Abriliny dcery

Las hijas de Abril

Sekce: Jiný pohled

Režie: Michel Franco
Mexiko, 2017, 103min

Festival krátkých filmů Praha uvádí
15:30 / 1C4

Festival krátkých filmů Praha uvádí

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Kdo je kdo v mykologii

V roce Opice

Na červenou

Dadyaa

Chasse Royale

Listopad
18:30 / 1C5

Listopad

November

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Rainer Sarnet
Estonsko, Nizozemsko, Polsko, 2017, 115min

Na konci světa
21:30 / 1C6

Na konci světa

God’s Own Country

Sekce: Dny kritiků Variety

Režie: Francis Lee
Velká Británie, 2017, 104min

Temná píseň
24:00 / 1C7

Temná píseň

A Dark Song

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Liam Gavin
Irsko, Velká Británie, 2016, 99min

Karlovarské městské divadlo

Ósacká elegie
10:00 / 1D2

Ósacká elegie

Naniwa ereji

Sekce: Pocta Kendžimu Mizogučimu

Režie: Kenji Mizoguchi
Japonsko, 1936, 71min

Příběh odkvetlých chryzantém
13:00 / 1D3

Příběh odkvetlých chryzantém

Zangiku monogatari

Sekce: Pocta Kendžimu Mizogučimu

Režie: Kenji Mizoguchi
Japonsko, 1939, 142min

Spira mirabilis
16:00 / 1D4

Spira mirabilis

Spira mirabilis

Sekce: Imagina

Režie: Massimo D'Anolfi, Martina Parenti
Itálie, Švýcarsko, 2016, 121min

Radisson
18:30 / 1D5

Radisson

Les états nordiques

Sekce: Mentor prvního podání: Denis Côté

Režie: Denis Côté
Kanada, 2005, 91min

Slepé lásky
21:30 / 1D6

Slepé lásky

Slepé lásky

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Juraj Lehotský
Slovenská republika, 2008, 77min

Divadlo Husovka

David Lynch: život v umění
10:30 / 1H2

David Lynch: život v umění

David Lynch: The Art Life

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Jon Nguyen, Rick Barnes, Olivia Neergaard-Holm
USA, Dánsko, 2016, 93min

Svět bez konce (incidenty nejsou hlášeny)
13:30 / 1H3

Svět bez konce (incidenty nejsou hlášeny)

World Without End (No Reported Incidents)

Sekce: Imagina

Režie: Jem Cohen
USA, Velká Británie, 2016, 57min

V jeho očích
16:30 / 1H4

V jeho očích

Hoje eu quero voltar sozinho

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Daniel Ribeiro
Brazílie, 2014, 96min

somniloquies
19:30 / 1H5

somniloquies

somniloquies

Sekce: Imagina

Režie: Verena Paravel, Lucien Castaing-Taylor
Francie, USA, 2016, 75min

Špína
22:30 / 1H6

Špína

Špina

Sekce: České filmy 2016–2017

Režie: Tereza Nvotová
Česká republika, Slovenská republika, 2017, 88min

Kino Drahomíra

Putování francouzským filmem
10:00 / 1K2

Putování francouzským filmem

Voyage à travers le cinéma français

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Bertrand Tavernier
Francie, 2016, 190min

Stockholm, má láska
14:00 / 1K4

Stockholm, má láska

Stockholm My Love

Sekce: Jiný pohled

Režie: Mark Cousins
Švédsko, Velká Británie, 2016, 88min

Ciambra
17:00 / 1K5

Ciambra

A Ciambra

Sekce: Horizonty

Režie: Jonas Carpignano
Itálie, USA, Francie, Švédsko, 2017, 120min

Sluneční stát
20:00 / 1K6

Sluneční stát

Mzis qalaqi

Sekce: Jiný pohled

Režie: Rati Oneli
Gruzie, USA, Katar, Nizozemsko, 2017, 104min

Rodina
22:30 / 1K7

Rodina

La familia

Sekce: Jiný pohled

Režie: Gustavo Rondón Córdova
Venezuela, Chile, Norsko, 2017, 82min

Lázně III

Plavčík
10:30 / 1L1

Plavčík

Pûrusaido man

Sekce: Jiný pohled

Režie: Hirobumi Watanabe
Japonsko, 2016, 117min

Fortunata
13:30 / 1L2

Fortunata

Fortunata

Sekce: Horizonty

Režie: Sergio Castellitto
Itálie, 2017, 103min

Hora
16:30 / 1L3

Hora

Monte

Sekce: Horizonty

Režie: Amir Naderi
Itálie, USA, Francie, 2016, 95min

Příběh jednoho života
19:30 / 1L4

Příběh jednoho života

Une vie

Sekce: Horizonty

Režie: Stéphane Brizé
Francie, Belgie, 2016, 119min

Hounds of Love
22:30 / 1L5

Hounds of Love

Hounds of Love

Sekce: Dny kritiků Variety

Režie: Ben Young
Austrálie, 2016, 108min

Kinosál Pupp

Vnitřní slunce
10:00 / 1P1

Vnitřní slunce

Un beau soleil intérieur

Sekce: Horizonty

Režie: Claire Denis
Francie, 2017, 94min

Případ Nile Hilton
13:00 / 1P2

Případ Nile Hilton

The Nile Hilton Incident

Sekce: Horizonty

Režie: Tarik Saleh
Švédsko, Německo, Dánsko, 2016, 109min

Neústupný
16:00 / 1P3

Neústupný

Lerd

Sekce: Horizonty

Režie: Mohammad Rasoulof
Írán, 2017, 117min

Bez názvu
19:00 / 1P4

Bez názvu

Untitled

Sekce: Horizonty

Režie: Michael Glawogger, Monika Willi
Rakousko, Německo, 2017, 107min

Whitney: Být sama sebou
22:00 / 1P5

Whitney: Být sama sebou

Whitney. “Can I Be Me”

Sekce: Horizonty

Režie: Nick Broomfield, Rudi Dolezal
USA, Velká Británie, 2017, 105min

Kinosál Národní dům

Axolotl Overkill
10:00 / 1N1

Axolotl Overkill

Axolotl Overkill

Sekce: Jiný pohled

Režie: Helene Hegemann
Německo, 2017, 94min

O čem nemluví, když mluví o lásce
13:00 / 1N3

O čem nemluví, když mluví o lásce

Yang tidak dibicarakan ketika membicarakan cinta

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Mouly Surya
Indonésie, 2013, 104min

Život za život
16:00 / 1N4

Život za život

Réparer les vivants

Sekce: Dny kritiků Variety

Režie: Katell Quillévéré
Francie, Belgie, 2016, 104min

Poslední z nás
19:00 / 1N5

Poslední z nás

Akher Wahed Fina

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ala Eddine Slim
Tunisko, Katar, Spojené arabské emiráty, Libanon, 2016, 94min

Jejich nejlepší hodina a půl
22:00 / 1N6

Jejich nejlepší hodina a půl

Their Finest

Sekce: Horizonty

Režie: Lone Scherfig
Velká Británie, 2016, 117min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2017 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
UbytováníUbytování Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 2. - 5. červenceIndustry Days 2. - 5. července KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
HistorieHistorie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem