Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Rafiki
09:00 / 211

Rafiki

Rafiki

Sekce: Jiný pohled

Režie: Wanuri Kahiu
Keňa, 2018, 82min

Bob Roberts
11:30 / 214

Bob Roberts

Bob Roberts

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Tim Robbins
USA, Velká Británie, 1992, 102min

Démanty noci
14:00 / 215

Démanty noci

Démanty noci

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Jan Němec
Československo, 1964, 68min

Mizející světlušky
17:00 / 216

Mizející světlušky

La disparition des lucioles

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sébastien Pilote
Kanada, 2018, 96min

Příběh lásky
20:00 / 218

Příběh lásky

Zgodovina ljubezni

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sonja Prosenc
Slovinsko, Itálie, Norsko, 2018, 105min

BlacKkKlansman
22:30 / 219

BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

Sekce: Horizonty

Režie: Spike Lee
USA, 2018, 128min

Malý sál

Donbas
09:30 / 221

Donbas

Donbass

Sekce: Jiný pohled

Režie: Sergei Loznitsa
Německo, Ukrajina, Francie, Nizozemsko, Rumunsko, 2018, 121min

Dáma
12:30 / 222

Dáma

Damsel

Sekce: Horizonty

Režie: David Zellner, Nathan Zellner
USA, 2018, 112min

Ostrov pokladů
15:30 / 223

Ostrov pokladů

L' Île au trésor

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Guillaume Brac
Francie, 2018, 97min

discusion

Svědkové Putinovi
18:30 / 224

Svědkové Putinovi

Svideteli Putina

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Vitaly Mansky
Lotyšsko, Švýcarsko, Česká republika, 2018, 102min

discusion

Lucky
21:30 / 227

Lucky

Lucky

Sekce: Jiný pohled

Režie: John Caroll Lynch
USA, 2017, 88min

Mariachi
24:00 / 228

Mariachi

El Mariachi

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Robert Rodriguez
USA, 1992, 81min

Kongresový sál

Panny
13:00 / 233

Panny

Ein Betulot Bakrayot

Sekce: Jiný pohled

Režie: Keren Ben Rafael
Francie, Izrael, Belgie, 2017, 91min

Poslední noc v Alamu
19:00 / 237

Poslední noc v Alamu

Last Night at the Alamo

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Eagle Pennell
USA, 1983, 84min

discusion

Někdo tam nahoře mě má rád
22:00 / 239

Někdo tam nahoře mě má rád

Somebody Up There Likes Me

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Bob Byington
USA, 2012, 76min

Kinosál B

Imagina - Krátké filmy
09:00 / 251


11:30 / 252

Sekce: Imagina

Režie: Johann Lurf
Rakousko, 2017, 99min

Můj přítel „A“
14:00 / 253

Můj přítel „A“

Yuzai

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Takahisa Zeze
Japonsko, 2018, 129min

Lovecká sezóna
17:00 / 254

Lovecká sezóna

Temporada de Caza

Sekce: Horizonty

Režie: Natalia Garagiola
Argentina, USA, Francie, Německo, Katar, 2017, 105min

Královna strachu
20:00 / 255

Královna strachu

La reina del miedo

Sekce: Jiný pohled

Režie: Valeria Bertuccelli, Fabiana Tiscornia
Argentina, Dánsko, 2018, 107min

Světelné roky
22:30 / 256

Světelné roky

Años Luz

Sekce: Jiný pohled

Režie: Manuel Abramovich
Argentina, Španělsko, Brazílie, 2017, 72min

Kino Čas

Planá hrušeň
09:00 / 2C1

Planá hrušeň

Ahlat Agaci

Sekce: Horizonty

Režie: Nuri Bilge Ceylan
Turecko, Francie, Německo, Bulharsko, 2018, 188min

Touch Me Not
12:30 / 2C3

Touch Me Not

Touch Me Not

Sekce: Horizonty

Režie: Adina Pintilie
Rumunsko, Německo, Česká republika, Bulharsko, Francie, 2018, 125min

discusion

Drahý synu
15:30 / 2C4

Drahý synu

Weldi

Sekce: Horizonty

Režie: Mohamed Ben Attia
Tunisko, Belgie, Francie, Katar, 2018, 100min

discusion

Odrazy v prachu
18:30 / 2C5

Odrazy v prachu

Reflections in the Dust

Sekce: Imagina

Režie: Luke Sullivan
Austrálie, 2018, 74min

discusion

Diamantino
21:30 / 2C7

Diamantino

Diamantino

Sekce: Jiný pohled

Režie: Gabriel Abrantes, Daniel Schmidt
Portugalsko, Francie, Brazílie, 2018, 92min

Naneživo
24:00 / 2C8

Naneživo

Camera wo Tomeru na!

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Shinichiro Ueda
Japonsko, 2017, 96min

Karlovarské městské divadlo

Mama Brasil
10:00 / 2D2

Mama Brasil

Benzinho

Sekce: Horizonty

Režie: Gustavo Passos Pizzi
Brazílie, Uruguay, Německo, 2018, 95min

Nico, 1988
13:00 / 2D3

Nico, 1988

Nico, 1988

Sekce: Horizonty

Režie: Susanna Nicchiarelli
Itálie, Belgie, 2017, 93min

Via Carpatia
16:00 / 2D4

Via Carpatia

Via Carpatia

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Klara Kochańska, Kasper Bajon
Polsko, Česká republika, Makedonie, 2018, 75min

Křišťálová labuť
18:30 / 2D6

Křišťálová labuť

Khrustal

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Darya Zhuk
Bělorusko, Německo, USA, Rusko, 2018, 95min

Billy Kid a kulečníkový upír
21:30 / 2D9

Billy Kid a kulečníkový upír

Billy the Kid and the Green Baize Vampire

Sekce: Sedm blízkých setkání

Režie: Alan Clarke
Velká Británie, 1987, 93min

Divadlo Husovka

Na krátko
10:30 / 2H1

Na krátko

Na krátko

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Jakub Šmíd
Česká republika, 2018, 107min

Černá matka
13:30 / 2H2

Černá matka

Black Mother

Sekce: Imagina

Režie: Khalik Allah
USA, Jamajka, 2018, 77min

Odrazy času - Krátké filmy III
16:30 / 2H3

Odrazy času - Krátké filmy III

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Sny stoletých

Ulice Pikk

Rolníci

Byli jsme na vlastním poli

Na památku uplynulého dne

Odrazy času - Krátké filmy I
19:30 / 2H4

Odrazy času - Krátké filmy I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Pobřeží

511 nejlepších fotografií Marsu

Ženy z ostrova Kihnu

Svatojánské svátky

Kmen
22:30 / 2H5

Kmen

Plemya

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Myroslav Slaboshpytskiy
Ukrajina, 2014, 130min

Kino Drahomíra

Bohem zapomenuté děti
09:00 / 2K1

Bohem zapomenuté děti

Children of a Lesser God

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Randa Haines
USA, 1986, 114min

Počítačové šachy
11:30 / 2K2

Počítačové šachy

Computer Chess

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Andrew Bujalski
USA, 2013, 92min

Made in Texas - Krátké filmy
14:00 / 2K3

Made in Texas - Krátké filmy

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Skunk

Rat Pack Rat

1985

Hon na králíky

Sušené maso

Objevitel

Tiché místo
17:00 / 2K5

Tiché místo

A Quiet Place

Sekce: Lidé odvedle

Režie: John Krasinski
USA, 2018, 90min

Krajina ticha a temnoty
20:00 / 2K6

Krajina ticha a temnoty

Land des Schweigens und der Dunkelheit

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Werner Herzog
Německo, 1971, 85min

Kaniba
22:30 / 2K7

Kaniba

Caniba

Sekce: Imagina

Režie: Verena Paravel, Lucien Castaing-Taylor
Francie, 2017, 90min

Lázně III

Markéta chce taštičku Scalamare 14:00 / 2L4

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Markéta chce taštičku

Scalamare

discusion

Universum Brdečka
16:30 / 2L5

Universum Brdečka

Universum Brdečka

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Miroslav Janek
Česká republika, 2017, 84min

discusion

A dýchejte klidně
19:30 / 2L6

A dýchejte klidně

Andið eðlilega

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ísold Uggadóttir
Island, 2018, 100min

U mě doma
22:30 / 2L7

U mě doma

In My Room

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ulrich Köhler
Německo, Itálie, 2018, 120min

Kinosál Pupp

Muzeum
10:00 / 2P1

Muzeum

Museo

Sekce: Horizonty

Režie: Alonso Ruizpalacios
Mexiko, 2017, 128min

Cobain
13:00 / 2P2

Cobain

Cobain

Sekce: Jiný pohled

Režie: Nanouk Leopold
Nizozemsko, Belgie, Německo, 2017, 94min

discusion

Wajib
16:00 / 2P3

Wajib

Wajib

Sekce: Horizonty

Režie: Annemarie Jacir
Palestina, Francie, Německo, Kolumbie, Norsko, Katar, Spojené arabské emiráty, 2017, 96min

discusion

Stěhovaví ptáci
19:00 / 2P5

Přidaná projekce

Stěhovaví ptáci

Pájaros de verano

Sekce: Horizonty

Režie: Ciro Guerra, Cristina Gallego
Kolumbie, Dánsko, Mexiko, 2018, 120min

Až na konce světa
22:00 / 2P6

Až na konce světa

Les confins du monde

Sekce: Horizonty

Režie: Guillaume Nicloux
Francie, Čína, Belgie, 2017, 103min

Kinosál Národní dům

Beze stop
10:00 / 2N1

Beze stop

Leave No Trace

Sekce: Horizonty

Režie: Debra Granik
USA, 2018, 119min

Tři tváře
13:00 / 2N2

Tři tváře

Se Rokh

Sekce: Horizonty

Režie: Jafar Panahi
Írán, 2018, 100min

Nina
16:00 / 2N3

Nina

Nina

Sekce: Jiný pohled

Režie: Olga Chajdas
Polsko, 2018, 130min

discusion

Dívka
19:00 / 2N4

Dívka

Girl

Sekce: Horizonty

Režie: Lukas Dhont
Belgie, 2018, 105min

Utøya, 22. července
22:00 / 2N5

Utøya, 22. července

Utøya 22. juli

Sekce: Horizonty

Režie: Erik Poppe
Norsko, 2018, 90min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2018 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 1. - 4. červenceIndustry Days 1. - 4. července KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
HistorieHistorie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem