Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Sweet Country
09:00 / 311

Sweet Country

Sweet Country

Sekce: Horizonty

Režie: Warwick Thornton
Austrálie, 2017, 113min

Flákač
11:30 / 314

Flákač

Slacker

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Richard Linklater
USA, 1991, 97min

Sklenka na rozloučenou
14:00 / 315

Sklenka na rozloučenou

The Parting Glass

Sekce: Horizonty

Režie: Stephen Moyer
USA, 2018, 96min

discusion

Geula
17:00 / 316

Geula

Geula

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Joseph Madmony, Boaz Yehonatan Yacov
Izrael, 2018, 100min

Všechno bude
20:00 / 318

Všechno bude

Všechno bude

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Olmo Omerzu
Česká republika, Slovinsko, Polsko, Slovenská republika, 2018, 85min

Tísňové volání
22:30 / 319

Přidaná projekce

Tísňové volání

Den skyldige

Sekce: Jiný pohled

Režie: Gustav Möller
Dánsko, 2018, 85min

Malý sál

Odrazy času - Krátké filmy II
09:30 / 321

Odrazy času - Krátké filmy II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Bílé zvonky

Začátek

Apolinaras

Eldorádo

Stařec a země

O deset minut starší

Trať přes mlžné louky

Odrazy času - Krátké filmy IV
12:30 / 322

Odrazy času - Krátké filmy IV

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Prádlo

Přívoz

Pošta

Země nevidomých

Antigravitace

discusion

Daleko od snu
15:30 / 323

Daleko od snu

Dream Away

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Marouan Omara, Johanna Domke
Německo, Egypt, 2018, 86min

discusion

Mosty času
18:30 / 324

Mosty času

Laika tilti

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Audrius Stonys, Kristīne Briede
Litva, Lotyšsko, Estonsko, 2018, 80min

discusion

HBO Exclusive
21:30 / 327

HBO Exclusive

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Terapie 3

Ostré předměty

discusion

Krvavý sport
24:00 / 328

Krvavý sport

Bloodsport

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Newt Arnold
USA, 1988, 92min

Kongresový sál

Dobré mravy
13:00 / 333

Dobré mravy

As boas maneiras

Sekce: Horizonty

Režie: Juliana Rojas, Marco Dutra
Brazílie, Francie, 2017, 135min

Dukla 61
16:00 / 334

Dukla 61

Dukla 61

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: David Ondříček
Česká republika, 2018, 150min

discusion

Léto
19:30 / 338

Léto

Leto

Sekce: Horizonty

Režie: Kirill Serebrennikov
Rusko, Francie, 2018, 126min

Švýcar Chris
22:00 / 339

Švýcar Chris

Chris the Swiss

Sekce: Jiný pohled

Režie: Anja Kofmel
Švýcarsko, Chorvatsko, Německo, Finsko, 2018, 90min

Kinosál B

Tlumočník
09:00 / 351

Tlumočník

Tlumočník

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Martin Šulík
Slovenská republika, Česká republika, Rakousko, 2018, 113min

11 × 14
11:30 / 352

11 × 14

11 × 14

Sekce: Imagina

Režie: James Benning
USA, 1977, 82min

Spící lůno
14:00 / 353

Spící lůno

Sleep Has Her House

Sekce: Imagina

Režie: Scott Barley
Velká Británie, 2017, 90min

Hledání Ingmara Bergmana
17:00 / 354

Hledání Ingmara Bergmana

Searching for Ingmar Bergman

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Margarethe von Trotta
Německo, Francie, 2018, 95min

Den vítězství
20:00 / 355

Den vítězství

Den' Pobedy

Sekce: Jiný pohled

Režie: Sergei Loznitsa
Německo, 2018, 94min

Styx
22:30 / 356

Styx

Styx

Sekce: Jiný pohled

Režie: Wolfgang Fischer
Německo, Rakousko, 2018, 94min

Kino Čas

Amal
10:00 / 3C2

Amal

Amal

Sekce: Jiný pohled

Režie: Mohamed Siam
Egypt, Libanon, Francie, Německo, Norsko, Dánsko, Katar, 2017, 83min

discusion

Via Carpatia
12:30 / 3C3

Via Carpatia

Via Carpatia

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Klara Kochańska, Kasper Bajon
Polsko, Česká republika, Makedonie, 2018, 75min

discusion

Křišťálová labuť
15:30 / 3C4

Křišťálová labuť

Khrustal

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Darya Zhuk
Bělorusko, Německo, USA, Rusko, 2018, 95min

discusion

Nekonečný ocas
18:30 / 3C5

Nekonečný ocas

Beskrajni rep

Sekce: Imagina

Režie: Željka Suková
Chorvatsko, 2018, 60min

discusion

Cirkus Rwanda
21:00 / 3C6

Cirkus Rwanda

Cirkus Rwanda

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Michal Varga
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 80min

discusion

Mandy
24:00 / 3C8

Mandy

Mandy

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Panos Cosmatos
Velká Británie, Belgie, 2018, 121min

Karlovarské městské divadlo

All That Jazz
10:00 / 3D2

All That Jazz

All That Jazz

Sekce: Sedm blízkých setkání

Režie: Bob Fosse
USA, 1979, 123min

Oči Orsona Wellese
13:00 / 3D3

Oči Orsona Wellese

The Eyes of Orson Welles

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Mark Cousins
Velká Británie, 2018, 115min

53 válek
16:00 / 3D4

53 válek

53 wojny

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Ewa Bukowska
Polsko, 2018, 79min

Vulkán
18:30 / 3D6

Vulkán

Vulkan

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Roman Bondarchuk
Ukrajina, Německo, 2018, 106min

Kolébka ve větru
21:30 / 3D9

Kolébka ve větru

Cradle Will Rock

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Tim Robbins
USA, 1999, 132min

Divadlo Husovka

Až přijde válka
10:30 / 3H1

Až přijde válka

Až přijde válka

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Jan Gebert
Česká republika, Chorvatsko, 2018, 76min

Jiří Menzel – Komedie není legrace
13:30 / 3H2

Jiří Menzel – Komedie není legrace

Jiří Menzel – To Make a Comedy Is No Fun

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Robert Kolinsky
Švýcarsko, Česká republika, 2016, 80min

Na břehu řeky
16:30 / 3H3

Na břehu řeky

River's Edge

Sekce: Horizonty

Režie: Isao Yukisada
Japonsko, 2018, 118min

Invaze
19:30 / 3H4

Invaze

Hojoom

Sekce: Jiný pohled

Režie: Shahram Mokri
Írán, 2017, 102min

Hal
22:30 / 3H5

Hal

Hal

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Amy Scott
USA, 2018, 90min

Kino Drahomíra

Období ďábla
09:00 / 3K1

Období ďábla

Ang Panahon ng Halimaw

Sekce: Horizonty

Režie: Lav Diaz
Filipíny, 2018, 234min

Svědkové Putinovi
14:00 / 3K3

Svědkové Putinovi

Svideteli Putina

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Vitaly Mansky
Lotyšsko, Švýcarsko, Česká republika, 2018, 102min

discusion

Ostrov pokladů
17:00 / 3K5

Ostrov pokladů

L' Île au trésor

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Guillaume Brac
Francie, 2018, 97min

discusion

Jonathan Demme uvádí: Made in Texas
20:00 / 3K6

Jonathan Demme uvádí: Made in Texas

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Rychlost světla

Sestry v triku

Maska ze Sárnáthu

Smrt rockové hvězdy

Leonardo jr.

Invaze hliníkových lidí

discusion

Něžná netečnost světa
22:30 / 3K7

Něžná netečnost světa

Laskovoe bezrazlichie mira

Sekce: Jiný pohled

Režie: Adilkhan Yerzhanov
Kazachstán, Francie, 2018, 100min

Lázně III

Dovlatov
10:30 / 3L1

Dovlatov

Dovlatov

Sekce: Horizonty

Režie: Alexey German Jr.
Rusko, Polsko, Srbsko, 2018, 126min

Úkryt
16:30 / 3L5

Úkryt

Take Shelter

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Jeff Nichols
USA, 2011, 121min

Nic jako dřív
19:30 / 3L6

Nic jako dřív

Nic jako dřív

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Klára Tasovská, Lukáš Kokeš
Česká republika, 2017, 92min

discusion

Wildlife
22:30 / 3L7

Wildlife

Wildlife

Sekce: Horizonty

Režie: Paul Dano
USA, 2018, 104min

Kinosál Pupp

Mizející světlušky
10:00 / 3P1

Mizející světlušky

La disparition des lucioles

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sébastien Pilote
Kanada, 2018, 96min

discusion

Příběh lásky
13:00 / 3P2

Příběh lásky

Zgodovina ljubezni

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sonja Prosenc
Slovinsko, Itálie, Norsko, 2018, 105min

discusion

Profil
16:00 / 3P3

Profil

Profile

Sekce: Jiný pohled

Režie: Timur Bekmambetov
Velká Británie, USA, Rusko, Kypr, 2018, 105min

discusion

Útěk
19:00 / 3P5

Útěk

Fuga

Sekce: Jiný pohled

Režie: Agnieszka Smoczyńska
Polsko, Česká republika, Švédsko, 2018, 103min

discusion

Nepřátelé
22:00 / 3P6

Nepřátelé

Hostiles

Sekce: Horizonty

Režie: Scott Cooper
USA, 2017, 134min

Kinosál Národní dům

Lítost
10:00 / 3N1

Lítost

Oiktos

Sekce: Jiný pohled

Režie: Babis Makridis
Řecko, Polsko, 2018, 99min

Všichni to vědí
13:00 / 3N2

Všichni to vědí

Todos lo saben

Sekce: Horizonty

Režie: Asghar Farhadi
Španělsko, Francie, Itálie, 2018, 132min

Vzplanutí
16:00 / 3N3

Vzplanutí

Burning

Sekce: Horizonty

Režie: Lee Chang-dong
Jižní Korea, 2018, 148min

Stěhovaví ptáci
19:00 / 3N4

Stěhovaví ptáci

Pájaros de verano

Sekce: Horizonty

Režie: Ciro Guerra, Cristina Gallego
Kolumbie, Dánsko, Mexiko, 2018, 120min

Převýchova Cameron Postové
22:00 / 3N5

Převýchova Cameron Postové

The Miseducation of Cameron Post

Sekce: Horizonty

Režie: Desiree Akhavan
USA, 2017, 91min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2018 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 1. - 4. červenceIndustry Days 1. - 4. července KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
HistorieHistorie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem