Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Cizinci ve vlaku
09:00 / 411

Cizinci ve vlaku

Strangers on a Train

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Alfred Hitchcock
USA, 1951, 101min

Jeřábi táhnou
11:30 / 414

Jeřábi táhnou

Letyat zhuravli

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Mikhail Kalatozov
SSSR, 1957, 98min

Šťastný Lazzaro
14:00 / 415

Šťastný Lazzaro

Lazzaro Felice

Sekce: Horizonty

Režie: Alice Rohrwacher
Itálie, Švýcarsko, Francie, Německo, 2018, 125min

Bratři
17:00 / 416

Bratři

Kardeşler

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ömür Atay
Turecko, Německo, Bulharsko, 2017, 103min

„Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři“
19:30 / 417

„Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři“

„Îmi este indiferent dacă în istorie vom intra ca barbari”

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Radu Jude
Rumunsko, Česká republika, Francie, Bulharsko, Německo, 2018, 140min

King Skate
22:30 / 419

King Skate

King Skate

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Šimon Šafránek
Česká republika, 2018, 82min

Malý sál

Drž si šátek, Tatjano
09:30 / 421

Drž si šátek, Tatjano

Pidä huivista kiinni, Tatjana

Sekce: Sedm blízkých setkání

Režie: Aki Kaurismäki
Finsko, 1994, 60min

Cobain
12:30 / 422

Cobain

Cobain

Sekce: Jiný pohled

Režie: Nanouk Leopold
Nizozemsko, Belgie, Německo, 2017, 94min

discusion

Mimořádná zpráva
15:30 / 423

Mimořádná zpráva

Mimořádná zpráva

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Tomáš Bojar
Česká republika, 2018, 75min

discusion

Zvuk v tichu
18:30 / 424

Zvuk v tichu

L' esprit des lieux

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Stéphane Manchematin, Serge Steyer
Francie, 2018, 91min

discusion

Holky sobě
21:30 / 427

Holky sobě

Support the Girls

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Andrew Bujalski
USA, 2018, 93min

discusion

Naneživo
24:00 / 428

Naneživo

Camera wo Tomeru na!

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Shinichiro Ueda
Japonsko, 2017, 96min

Kongresový sál

První podání I
16:00 / 434

První podání I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Marica

1981

Všude dobře, v Czyżewu nejlíp

discusion

První podání II
19:00 / 437

První podání II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Blackjack

Čistý

discusion

Lechtání
22:00 / 439

Lechtání

Les chatouilles

Sekce: Jiný pohled

Režie: Andréa Bescond, Eric Métayer
Francie, 2018, 103min

Kinosál B

Lajka
09:00 / 451

Lajka

Lajka

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Aurel Klimt
Česká republika, 2017, 88min

Černá matka
11:30 / 452

Černá matka

Black Mother

Sekce: Imagina

Režie: Khalik Allah
USA, Jamajka, 2018, 77min

Léto
14:00 / 453

Léto

Leto

Sekce: Horizonty

Režie: Kirill Serebrennikov
Rusko, Francie, 2018, 126min

Nic jako dřív
17:00 / 454

Změněná projekce

Nic jako dřív

Nic jako dřív

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Klára Tasovská, Lukáš Kokeš
Česká republika, 2017, 92min

Sedící slon
20:00 / 455

Sedící slon

Da xiang xi di er zuo

Sekce: Jiný pohled

Režie: Hu Bo
Čína, 2018, 234min

Kino Čas

Stébla
09:00 / 4C1

Stébla

Pullipdeul

Sekce: Jiný pohled

Režie: Hong Sang-soo
Jižní Korea, 2017, 66min

Odrazy času - Krátké filmy I
18:30 / 4C5

Odrazy času - Krátké filmy I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Pobřeží

511 nejlepších fotografií Marsu

Ženy z ostrova Kihnu

Svatojánské svátky

discusion

Verše zapomnění
21:30 / 4C7

Verše zapomnění

Los Versos del Olvido

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alireza Khatami
Francie, Německo, Nizozemsko, Chile, 2017, 92min

Velké nesnáze v Malé Číně
24:00 / 4C8

Velké nesnáze v Malé Číně

Big Trouble in Little China

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: John Carpenter
USA, 1986, 99min

Karlovarské městské divadlo

Zama
10:00 / 4D2

Zama

Zama

Sekce: Horizonty

Režie: Lucrecia Martel
Argentina, Brazílie, Španělsko, Francie, Nizozemsko, Mexiko, Portugalsko, USA, 2017, 115min

Bílý ráj
13:00 / 4D3

Bílý ráj

Bílý ráj

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Karel Lamač
Československo, 1924, 70min

Rozkvetlé údolí
16:00 / 4D4

Rozkvetlé údolí

Virágvölgy

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: László Csuja
Maďarsko, 2018, 83min

Chvilky
18:30 / 4D6

Chvilky

Chvilky

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Beata Parkanová
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 95min

Lovec jelenů
21:00 / 4D8

Lovec jelenů

The Deer Hunter

Sekce: Sedm blízkých setkání

Režie: Michael Cimino
USA, Velká Británie, 1978, 182min

Divadlo Husovka

Universum Brdečka
10:30 / 4H1

Universum Brdečka

Universum Brdečka

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Miroslav Janek
Česká republika, 2017, 84min

Markéta chce taštičku Scalamare 13:30 / 4H2

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Markéta chce taštičku

Scalamare

discusion

A dýchejte klidně
16:30 / 4H3

A dýchejte klidně

Andið eðlilega

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ísold Uggadóttir
Island, 2018, 100min

11 × 14
19:30 / 4H4

11 × 14

11 × 14

Sekce: Imagina

Režie: James Benning
USA, 1977, 82min

Kaniba
22:30 / 4H5

Kaniba

Caniba

Sekce: Imagina

Režie: Verena Paravel, Lucien Castaing-Taylor
Francie, 2017, 90min

Kino Drahomíra

Euforie
09:00 / 4K1

Euforie

Euforia

Sekce: Horizonty

Režie: Valeria Golino
Itálie, 2018, 115min

Odrazy v prachu
11:30 / 4K2

Odrazy v prachu

Reflections in the Dust

Sekce: Imagina

Režie: Luke Sullivan
Austrálie, 2018, 74min

discusion

Mosty času
14:00 / 4K3

Mosty času

Laika tilti

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Audrius Stonys, Kristīne Briede
Litva, Lotyšsko, Estonsko, 2018, 80min

discusion

Daleko od snu
17:00 / 4K5

Daleko od snu

Dream Away

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Marouan Omara, Johanna Domke
Německo, Egypt, 2018, 86min

discusion

Drahý synu
20:00 / 4K6

Drahý synu

Weldi

Sekce: Horizonty

Režie: Mohamed Ben Attia
Tunisko, Belgie, Francie, Katar, 2018, 100min

discusion

Tři tváře
22:30 / 4K7

Tři tváře

Se Rokh

Sekce: Horizonty

Režie: Jafar Panahi
Írán, 2018, 100min

Lázně III

Něžná netečnost světa
10:30 / 4L1

Něžná netečnost světa

Laskovoe bezrazlichie mira

Sekce: Jiný pohled

Režie: Adilkhan Yerzhanov
Kazachstán, Francie, 2018, 100min

53 válek
13:30 / 4L3

53 válek

53 wojny

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Ewa Bukowska
Polsko, 2018, 79min

discusion

Vulkán
16:30 / 4L5

Vulkán

Vulkan

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Roman Bondarchuk
Ukrajina, Německo, 2018, 106min

discusion

Festival krátkých filmů Praha uvádí
19:30 / 4L6

Festival krátkých filmů Praha uvádí

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Naruby

Bo Hai

Miranda a Ferdinand

Atlantida, 2003

A tak jsme daly zlaté rybky do bazénu

discusion

Náš boj
22:30 / 4L7

Náš boj

Nos batailles

Sekce: Jiný pohled

Režie: Guillaume Senez
Belgie, Francie, 2018, 98min

Kinosál Pupp

Geula
10:00 / 4P1

Geula

Geula

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Joseph Madmony, Boaz Yehonatan Yacov
Izrael, 2018, 100min

discusion

Všechno bude
13:00 / 4P2

Všechno bude

Všechno bude

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Olmo Omerzu
Česká republika, Slovinsko, Polsko, Slovenská republika, 2018, 85min

discusion

Lucky
16:00 / 4P3

Lucky

Lucky

Sekce: Jiný pohled

Režie: John Caroll Lynch
USA, 2017, 88min

discusion

Dáma
19:00 / 4P5

Dáma

Damsel

Sekce: Horizonty

Režie: David Zellner, Nathan Zellner
USA, 2018, 112min

discusion

Sweet Country
22:00 / 4P6

Sweet Country

Sweet Country

Sekce: Horizonty

Režie: Warwick Thornton
Austrálie, 2017, 113min

Kinosál Národní dům

Vzplanutí
10:00 / 4N1

Vzplanutí

Burning

Sekce: Horizonty

Režie: Lee Chang-dong
Jižní Korea, 2018, 148min

Má dcera
13:00 / 4N2

Má dcera

Figlia mia

Sekce: Horizonty

Režie: Laura Bispuri
Itálie, Německo, Švýcarsko, 2018, 100min

Hmyz
16:00 / 4N3

Hmyz

Hmyz

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Jan Švankmajer
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 97min

discusion

Naléhavé zjevení
19:00 / 4N4

Naléhavé zjevení

Troppa Grazia

Sekce: Horizonty

Režie: Gianni Zanasi
Itálie, 2018, 110min

discusion

Až na konce světa
22:00 / 4N5

Až na konce světa

Les confins du monde

Sekce: Horizonty

Režie: Guillaume Nicloux
Francie, Čína, Belgie, 2017, 103min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2018 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 1. - 4. červenceIndustry Days 1. - 4. července KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
HistorieHistorie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem