Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

2001: Vesmírná odysea
10:00 / 512

2001: Vesmírná odysea

2001: A Space Odyssey

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Stanley Kubrick
Velká Británie, USA, 1968, 164min

Studená válka
14:00 / 515

Studená válka

Zimna wojna

Sekce: Horizonty

Režie: Paweł Pawlikowski
Polsko, Francie, Velká Británie, 2018, 84min

Panický záchvat
17:00 / 516

Panický záchvat

Atak paniki

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Paweł Maślona
Polsko, 2017, 100min

Domestik
20:00 / 518

Domestik

Domestik

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Adam Sedlák
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 116min

Svět je tvůj
22:30 / 519

Svět je tvůj

Le Monde est à toi

Sekce: Horizonty

Režie: Romain Gavras
Francie, 2018, 94min

Malý sál


09:30 / 521

Sekce: Imagina

Režie: Johann Lurf
Rakousko, 2017, 99min

Počítačové šachy
12:30 / 522

Počítačové šachy

Computer Chess

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Andrew Bujalski
USA, 2013, 92min

discusion

Tiché dítě
15:30 / 523

Tiché dítě

The Silent Child

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Chris Overton
Velká Británie, 2017, 20min

discusion

Houpačka
18:30 / 524

Houpačka

The Swing

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Cyril Aris
Libanon, 2018, 74min

discusion

Obloha
21:00 / 526

Obloha

Cielo

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Alison McAlpine
Kanada, Chile, 2017, 78min

discusion

Mandy
24:00 / 528

Mandy

Mandy

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Panos Cosmatos
Velká Británie, Belgie, 2018, 121min

Kongresový sál

Na krátko
13:00 / 533

Na krátko

Na krátko

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Jakub Šmíd
Česká republika, 2018, 107min

discusion

První podání III
16:00 / 534

První podání III

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Legionář

Vzpomenout si

discusion

První podání IV
19:00 / 537

První podání IV

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Kam odchází léto (kapitoly o mládí)

Dialekt

Hřejivá komedie o depresi, šílenství a nesplněných snech

discusion

Diamantino
22:00 / 539

Diamantino

Diamantino

Sekce: Jiný pohled

Režie: Gabriel Abrantes, Daniel Schmidt
Portugalsko, Francie, Brazílie, 2018, 92min

Kinosál B

Ostrov pokladů
09:00 / 551

Ostrov pokladů

L' Île au trésor

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Guillaume Brac
Francie, 2018, 97min

Svědkové Putinovi
11:30 / 552

Svědkové Putinovi

Svideteli Putina

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Vitaly Mansky
Lotyšsko, Švýcarsko, Česká republika, 2018, 102min

Nic jako dřív
14:00 / 553

Nic jako dřív

Nic jako dřív

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Klára Tasovská, Lukáš Kokeš
Česká republika, 2017, 92min

Cirkus Rwanda
17:00 / 554

Cirkus Rwanda

Cirkus Rwanda

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Michal Varga
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 80min

Nekonečný ocas
20:00 / 555

Nekonečný ocas

Beskrajni rep

Sekce: Imagina

Režie: Željka Suková
Chorvatsko, 2018, 60min

discusion

U mě doma
22:30 / 556

U mě doma

In My Room

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ulrich Köhler
Německo, Itálie, 2018, 120min

Kino Čas

Soukromá záležitost
09:00 / 5C1

Soukromá záležitost

Una questione privata

Sekce: Horizonty

Režie: Paolo Taviani, Vittorio Taviani
Itálie, Francie, 2017, 85min

Dítě-věc
18:30 / 5C5

Dítě-věc

Kid-Thing

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: David Zellner
USA, 2012, 83min

discusion

Hladká kůže
21:00 / 5C6

Hladká kůže

Ta Peau si lisse

Sekce: Jiný pohled

Režie: Denis Côté
Kanada, Švýcarsko, Francie, 2017, 94min

discusion

Predátor
24:00 / 5C8

Predátor

Predator

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: John McTiernan
USA, 1987, 107min

Karlovarské městské divadlo

Nevidím zlo, neslyším zlo
10:00 / 5D2

Nevidím zlo, neslyším zlo

See No Evil, Hear No Evil

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Arthur Hiller
USA, 1989, 103min

Signum laudis
13:00 / 5D3

Signum laudis

Signum laudis

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Martin Hollý
Československo, 1980, 85min

Hluboké řeky
16:00 / 5D4

Hluboké řeky

Glubokie reki

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Vladimir Bitokov
Rusko, 2018, 75min

Dýchat do mramoru
18:30 / 5D6

Dýchat do mramoru

Kvėpavimas į marmurą

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Giedrė Beinoriūtė
Litva, Lotyšsko, Chorvatsko, 2018, 97min

Hra osudu
21:30 / 5D9

Hra osudu

Match Point

Sekce: Sedm blízkých setkání

Režie: Woody Allen
Velká Británie, Irsko, Lucembursko, 2005, 124min

Divadlo Husovka

Via Carpatia
10:30 / 5H1

Via Carpatia

Via Carpatia

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Klara Kochańska, Kasper Bajon
Polsko, Česká republika, Makedonie, 2018, 75min

Křišťálová labuť
13:30 / 5H2

Křišťálová labuť

Khrustal

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Darya Zhuk
Bělorusko, Německo, USA, Rusko, 2018, 95min

Mama Brasil
16:30 / 5H3

Mama Brasil

Benzinho

Sekce: Horizonty

Režie: Gustavo Passos Pizzi
Brazílie, Uruguay, Německo, 2018, 95min

Lechtání
19:30 / 5H4

Lechtání

Les chatouilles

Sekce: Jiný pohled

Režie: Andréa Bescond, Eric Métayer
Francie, 2018, 103min

Tísňové volání
22:30 / 5H5

Tísňové volání

Den skyldige

Sekce: Jiný pohled

Režie: Gustav Möller
Dánsko, 2018, 85min

Kino Drahomíra

Mizející světlušky
09:00 / 5K1

Mizející světlušky

La disparition des lucioles

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sébastien Pilote
Kanada, 2018, 96min

Příběh lásky
11:30 / 5K2

Příběh lásky

Zgodovina ljubezni

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sonja Prosenc
Slovinsko, Itálie, Norsko, 2018, 105min

Zvuk v tichu
14:00 / 5K3

Zvuk v tichu

L' esprit des lieux

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Stéphane Manchematin, Serge Steyer
Francie, 2018, 91min

discusion

Mimořádná zpráva
17:00 / 5K5

Mimořádná zpráva

Mimořádná zpráva

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Tomáš Bojar
Česká republika, 2018, 75min

discusion

Planá hrušeň
20:00 / 5K6

Planá hrušeň

Ahlat Agaci

Sekce: Horizonty

Režie: Nuri Bilge Ceylan
Turecko, Francie, Německo, Bulharsko, 2018, 188min

discusion

Lázně III

235 000 000
10:30 / 5L1

235 000 000

235 000 000

Sekce: Odrazy času: Pobaltský poetický dokument

Režie: Uldis Brauns
Lotyšsko, 1967, 106min

Rozkvetlé údolí
13:30 / 5L3

Rozkvetlé údolí

Virágvölgy

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: László Csuja
Maďarsko, 2018, 83min

discusion

Chvilky
16:30 / 5L5

Chvilky

Chvilky

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Beata Parkanová
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 95min

discusion

Tiché místo
19:30 / 5L6

Tiché místo

A Quiet Place

Sekce: Lidé odvedle

Režie: John Krasinski
USA, 2018, 90min

Wajib
22:30 / 5L7

Wajib

Wajib

Sekce: Horizonty

Režie: Annemarie Jacir
Palestina, Francie, Německo, Kolumbie, Norsko, Katar, Spojené arabské emiráty, 2017, 96min

Kinosál Pupp

Bratři
10:00 / 5P1

Bratři

Kardeşler

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ömür Atay
Turecko, Německo, Bulharsko, 2017, 103min

discusion

„Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři“
13:00 / 5P2

„Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři“

„Îmi este indiferent dacă în istorie vom intra ca barbari”

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Radu Jude
Rumunsko, Česká republika, Francie, Bulharsko, Německo, 2018, 140min

discusion

Dívka
16:30 / 5P4

Dívka

Girl

Sekce: Horizonty

Režie: Lukas Dhont
Belgie, 2018, 105min

Panny
19:00 / 5P5

Panny

Ein Betulot Bakrayot

Sekce: Jiný pohled

Režie: Keren Ben Rafael
Francie, Izrael, Belgie, 2017, 91min

discusion

Holky sobě
22:00 / 5P6

Holky sobě

Support the Girls

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Andrew Bujalski
USA, 2018, 93min

discusion

Kinosál Národní dům

Nina
10:00 / 5N1

Nina

Nina

Sekce: Jiný pohled

Režie: Olga Chajdas
Polsko, 2018, 130min

Amal
13:00 / 5N2

Amal

Amal

Sekce: Jiný pohled

Režie: Mohamed Siam
Egypt, Libanon, Francie, Německo, Norsko, Dánsko, Katar, 2017, 83min

discusion

Země hojnosti
16:00 / 5N3

Země hojnosti

La terra dell’abbastanza

Sekce: Jiný pohled

Režie: Damiano D’Innocenzo, Fabio D’Innocenzo
Itálie, 2018, 96min

discusion

Styx
19:00 / 5N4

Styx

Styx

Sekce: Jiný pohled

Režie: Wolfgang Fischer
Německo, Rakousko, 2018, 94min

discusion

Utøya, 22. července
22:00 / 5N5

Utøya, 22. července

Utøya 22. juli

Sekce: Horizonty

Režie: Erik Poppe
Norsko, 2018, 90min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2018 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 1. - 4. červenceIndustry Days 1. - 4. července KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
HistorieHistorie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem