Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Úkryt
09:00 / 611

Úkryt

Take Shelter

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Jeff Nichols
USA, 2011, 121min

Robin Williams: Mysl na dlani
11:30 / 614

Robin Williams: Mysl na dlani

Robin Williams: Come Inside My Mind

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Marina Zenovich
USA, 2018, 116min

Muž, který zabil Dona Quijota
14:00 / 615

Muž, který zabil Dona Quijota

The Man Who Killed Don Quixote

Sekce: Horizonty

Režie: Terry Gilliam
Španělsko, Belgie, Portugalsko, Velká Británie, 2018, 132min

Skokan
17:00 / 616

Skokan

Podbrosy

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ivan I. Tverdovskiy
Rusko, Litva, Irsko, Francie, 2018, 90min

Cesta do Florianópolisu
20:00 / 618

Cesta do Florianópolisu

Sueño Florianópolis

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ana Katz
Argentina, Brazílie, Francie, 2018, 103min

Tina a Vore
22:30 / 619

Tina a Vore

Gräns

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ali Abbasi
Švédsko, Dánsko, 2018, 102min

Malý sál

Nepředvídatelné
09:30 / 621

Nepředvídatelné

The Unforeseen

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Laura Dunn
USA, 2007, 97min

Minulost
12:30 / 622

Minulost

Minulost

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Ivo Trajkov
Česká republika, 1998, 95min

Malá moudrost
15:30 / 623

Malá moudrost

Xiao Zhihui

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Yuqi Kang
Kanada, Nepál, Čína, 2017, 92min

discusion

V Mosulu
18:30 / 624

V Mosulu

V Mosulu

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Jana Andert
Česká republika, 2018, 72min

discusion

Styx
21:30 / 627

Styx

Styx

Sekce: Jiný pohled

Režie: Wolfgang Fischer
Německo, Rakousko, 2018, 94min

discusion

Highlander
24:00 / 628

Highlander

Highlander

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Russell Mulcahy
Velká Británie, USA, 1986, 116min

Kongresový sál

Touch Me Not
13:00 / 633

Touch Me Not

Touch Me Not

Sekce: Horizonty

Režie: Adina Pintilie
Rumunsko, Německo, Česká republika, Bulharsko, Francie, 2018, 125min

discusion

Lucky
17:00 / 635

Lucky

Lucky

Sekce: Jiný pohled

Režie: John Caroll Lynch
USA, 2017, 88min

Na břehu řeky
19:00 / 637

Na břehu řeky

River's Edge

Sekce: Horizonty

Režie: Isao Yukisada
Japonsko, 2018, 118min

discusion

Euforie
22:00 / 639

Euforie

Euforia

Sekce: Horizonty

Režie: Valeria Golino
Itálie, 2018, 115min

Kinosál B

Daleko od snu
09:00 / 651

Daleko od snu

Dream Away

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Marouan Omara, Johanna Domke
Německo, Egypt, 2018, 86min

Mosty času
11:30 / 652

Mosty času

Laika tilti

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Audrius Stonys, Kristīne Briede
Litva, Lotyšsko, Estonsko, 2018, 80min

Festival krátkých filmů Praha uvádí
14:00 / 653

Festival krátkých filmů Praha uvádí

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Naruby

Bo Hai

Miranda a Ferdinand

Atlantida, 2003

A tak jsme daly zlaté rybky do bazénu

Odrazy v prachu
17:00 / 654

Odrazy v prachu

Reflections in the Dust

Sekce: Imagina

Režie: Luke Sullivan
Austrálie, 2018, 74min

Drahý synu
20:00 / 655

Drahý synu

Weldi

Sekce: Horizonty

Režie: Mohamed Ben Attia
Tunisko, Belgie, Francie, Katar, 2018, 100min

Světelné roky
22:30 / 656

Světelné roky

Años Luz

Sekce: Jiný pohled

Režie: Manuel Abramovich
Argentina, Španělsko, Brazílie, 2017, 72min

Kino Čas

Stěhovaví ptáci
10:00 / 6C2

Stěhovaví ptáci

Pájaros de verano

Sekce: Horizonty

Režie: Ciro Guerra, Cristina Gallego
Kolumbie, Dánsko, Mexiko, 2018, 120min

Hluboké řeky
12:30 / 6C3

Hluboké řeky

Glubokie reki

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Vladimir Bitokov
Rusko, 2018, 75min

discusion

Dýchat do mramoru
15:30 / 6C4

Dýchat do mramoru

Kvėpavimas į marmurą

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Giedrė Beinoriūtė
Litva, Lotyšsko, Chorvatsko, 2018, 97min

discusion

Den vítězství
18:30 / 6C5

Den vítězství

Den' Pobedy

Sekce: Jiný pohled

Režie: Sergei Loznitsa
Německo, 2018, 94min

discusion

Náš boj
21:30 / 6C7

Náš boj

Nos batailles

Sekce: Jiný pohled

Režie: Guillaume Senez
Belgie, Francie, 2018, 98min

Naneživo
24:00 / 6C8

Naneživo

Camera wo Tomeru na!

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Shinichiro Ueda
Japonsko, 2017, 96min

Divadlo Husovka

53 válek
10:30 / 6H1

53 válek

53 wojny

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Ewa Bukowska
Polsko, 2018, 79min

Vulkán
13:30 / 6H2

Vulkán

Vulkan

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Roman Bondarchuk
Ukrajina, Německo, 2018, 106min

Jonathan Demme uvádí: Made in Texas
16:30 / 6H3

Jonathan Demme uvádí: Made in Texas

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Rychlost světla

Sestry v triku

Maska ze Sárnáthu

Smrt rockové hvězdy

Leonardo jr.

Invaze hliníkových lidí

Spící lůno
19:30 / 6H4

Spící lůno

Sleep Has Her House

Sekce: Imagina

Režie: Scott Barley
Velká Británie, 2017, 90min

Stébla
22:30 / 6H5

Stébla

Pullipdeul

Sekce: Jiný pohled

Režie: Hong Sang-soo
Jižní Korea, 2017, 66min

Kino Drahomíra

Geula
09:00 / 6K1

Geula

Geula

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Joseph Madmony, Boaz Yehonatan Yacov
Izrael, 2018, 100min

Všechno bude
11:30 / 6K2

Všechno bude

Všechno bude

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Olmo Omerzu
Česká republika, Slovinsko, Polsko, Slovenská republika, 2018, 85min

Houpačka
14:00 / 6K3

Houpačka

The Swing

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Cyril Aris
Libanon, 2018, 74min

discusion

Verše zapomnění
17:00 / 6K5

Verše zapomnění

Los Versos del Olvido

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alireza Khatami
Francie, Německo, Nizozemsko, Chile, 2017, 92min

Obloha
20:00 / 6K6

Obloha

Cielo

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Alison McAlpine
Kanada, Chile, 2017, 78min

discusion

Billy Kid a kulečníkový upír
22:30 / 6K7

Billy Kid a kulečníkový upír

Billy the Kid and the Green Baize Vampire

Sekce: Sedm blízkých setkání

Režie: Alan Clarke
Velká Británie, 1987, 93min

Lázně III

Odrazy času - Krátké filmy III
10:30 / 6L1

Odrazy času - Krátké filmy III

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Sny stoletých

Ulice Pikk

Rolníci

Byli jsme na vlastním poli

Na památku uplynulého dne

Lítost
13:30 / 6L3

Lítost

Oiktos

Sekce: Jiný pohled

Režie: Babis Makridis
Řecko, Polsko, 2018, 99min

Až přijde válka
16:30 / 6L5

Až přijde válka

Až přijde válka

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Jan Gebert
Česká republika, Chorvatsko, 2018, 76min

discusion

Dukla 61
19:30 / 6L6

Dukla 61

Dukla 61

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: David Ondříček
Česká republika, 2018, 150min

discusion

Poslední noc v Alamu
23:00 / 6L8

Poslední noc v Alamu

Last Night at the Alamo

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Eagle Pennell
USA, 1983, 84min

Kinosál Pupp

Panický záchvat
10:00 / 6P1

Panický záchvat

Atak paniki

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Paweł Maślona
Polsko, 2017, 100min

discusion

Domestik
13:00 / 6P2

Domestik

Domestik

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Adam Sedlák
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 116min

discusion

Šalamounova hora
16:00 / 6P3

Šalamounova hora

Suleiman gora

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Elizaveta Stishova
Kyrgyzstán, Rusko, 2017, 101min

discusion

Pauza
19:00 / 6P5

Pauza

Pafsi

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Tonia Mishiali
Kypr, Řecko, 2018, 96min

discusion

Cizinci ve vlaku
22:00 / 6P6

Cizinci ve vlaku

Strangers on a Train

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Alfred Hitchcock
USA, 1951, 101min

Kinosál Národní dům

Hal
10:00 / 6N1

Hal

Hal

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Amy Scott
USA, 2018, 90min

Královna strachu
13:00 / 6N2

Královna strachu

La reina del miedo

Sekce: Jiný pohled

Režie: Valeria Bertuccelli, Fabiana Tiscornia
Argentina, Dánsko, 2018, 107min

discusion

Hledání Ingmara Bergmana
16:00 / 6N3

Hledání Ingmara Bergmana

Searching for Ingmar Bergman

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Margarethe von Trotta
Německo, Francie, 2018, 95min

discusion

Dovlatov
19:00 / 6N4

Dovlatov

Dovlatov

Sekce: Horizonty

Režie: Alexey German Jr.
Rusko, Polsko, Srbsko, 2018, 126min

Lechtání
22:00 / 6N5

Přidaná projekce

Lechtání

Les chatouilles

Sekce: Jiný pohled

Režie: Andréa Bescond, Eric Métayer
Francie, 2018, 103min

discusion

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2018 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 1. - 4. červenceIndustry Days 1. - 4. července KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
HistorieHistorie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem