Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Lásky jedné plavovlásky
09:00 / 711

Lásky jedné plavovlásky

Lásky jedné plavovlásky

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Miloš Forman
Československo, 1965, 77min

Paterno
11:30 / 714

Paterno

Paterno

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Barry Levinson
USA, 2018, 105min

Beze stop
14:00 / 715

Beze stop

Leave No Trace

Sekce: Horizonty

Režie: Debra Granik
USA, 2018, 119min

discusion

Miriam lže
17:00 / 716

Miriam lže

Miriam miente

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Natalia Cabral, Oriol Estrada
Dominikánská republika, Španělsko, 2018, 90min

Do noci
20:00 / 718

Do noci

To the Night

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Peter Brunner
Rakousko, USA, 2018, 102min

Mars
22:30 / 719

Mars

Mars

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Benjamin Tuček
Česká republika, 2018, 84min

Malý sál

Flákač
09:30 / 721

Flákač

Slacker

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Richard Linklater
USA, 1991, 97min

Donbas
12:30 / 722

Donbas

Donbass

Sekce: Jiný pohled

Režie: Sergei Loznitsa
Německo, Ukrajina, Francie, Nizozemsko, Rumunsko, 2018, 121min

discusion

Pauza
15:30 / 723

Pauza

Pafsi

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Tonia Mishiali
Kypr, Řecko, 2018, 96min

discusion

To nejlepší, co můžeš udělat se svým životem
18:30 / 724

To nejlepší, co můžeš udělat se svým životem

The Best Thing You Can Do with Your Life

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Zita Erffa
Německo, Mexiko, 2018, 93min

discusion

Profil
21:30 / 727

Profil

Profile

Sekce: Jiný pohled

Režie: Timur Bekmambetov
Velká Británie, USA, Rusko, Kypr, 2018, 105min

Mariachi
24:00 / 728

Mariachi

El Mariachi

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Robert Rodriguez
USA, 1992, 81min

Kongresový sál

Světelné roky
17:00 / 735

Světelné roky

Años Luz

Sekce: Jiný pohled

Režie: Manuel Abramovich
Argentina, Španělsko, Brazílie, 2017, 72min

Invaze
19:00 / 737

Invaze

Hojoom

Sekce: Jiný pohled

Režie: Shahram Mokri
Írán, 2017, 102min

discusion

Kaniba
22:00 / 739

Kaniba

Caniba

Sekce: Imagina

Režie: Verena Paravel, Lucien Castaing-Taylor
Francie, 2017, 90min

Kinosál B

Mimořádná zpráva
09:00 / 751

Mimořádná zpráva

Mimořádná zpráva

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Tomáš Bojar
Česká republika, 2018, 75min

Zvuk v tichu
11:30 / 752

Zvuk v tichu

L' esprit des lieux

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Stéphane Manchematin, Serge Steyer
Francie, 2018, 91min

Hmyz
14:00 / 753

Hmyz

Hmyz

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Jan Švankmajer
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 97min

Universum Brdečka
17:00 / 754

Universum Brdečka

Universum Brdečka

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Miroslav Janek
Česká republika, 2017, 84min

Nekonečný ocas
20:00 / 755

Nekonečný ocas

Beskrajni rep

Sekce: Imagina

Režie: Željka Suková
Chorvatsko, 2018, 60min

discusion

Zelená mlha
22:30 / 756

Zelená mlha

The Green Fog

Sekce: Imagina

Režie: Guy Maddin, Evan Johnson, Galen Johnson
USA, 2017, 65min

Kino Čas

235 000 000
10:00 / 7C2

235 000 000

235 000 000

Sekce: Odrazy času: Pobaltský poetický dokument

Režie: Uldis Brauns
Lotyšsko, 1967, 106min

Šalamounova hora
12:30 / 7C3

Šalamounova hora

Suleiman gora

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Elizaveta Stishova
Kyrgyzstán, Rusko, 2017, 101min

discusion

Walden
15:30 / 7C4

Walden

Walden

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Daniel Zimmermann
Švýcarsko, Rakousko, 2018, 100min

discusion

Na břehu řeky
18:30 / 7C5

Na břehu řeky

River's Edge

Sekce: Horizonty

Režie: Isao Yukisada
Japonsko, 2018, 118min

discusion

King Skate
21:30 / 7C7

King Skate

King Skate

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Šimon Šafránek
Česká republika, 2018, 82min

discusion

Mandy
24:00 / 7C8

Mandy

Mandy

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Panos Cosmatos
Velká Británie, Belgie, 2018, 121min

Karlovarské městské divadlo

Lawrence z Arábie
10:00 / 7D2

Lawrence z Arábie

Lawrence of Arabia

Sekce: Sedm blízkých setkání

Režie: David Lean
Velká Británie, 1962, 227min

Bloudění
16:00 / 7D4

Bloudění

Bloudění

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jan Čuřík, Antonín Máša
Československo, 1965, 79min

discusion

Vrtěti psem
19:00 / 7D7

Vrtěti psem

Wag the Dog

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Barry Levinson
USA, 1997, 97min

All That Jazz
21:30 / 7D9

All That Jazz

All That Jazz

Sekce: Sedm blízkých setkání

Režie: Bob Fosse
USA, 1979, 123min

Divadlo Husovka

Rozkvetlé údolí
10:30 / 7H1

Rozkvetlé údolí

Virágvölgy

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: László Csuja
Maďarsko, 2018, 83min

Chvilky
13:30 / 7H2

Chvilky

Chvilky

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Beata Parkanová
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 95min

Imagina - Krátké filmy
16:30 / 7H3

discusion

Jonathan Demme uvádí: Made in Texas
19:30 / 7H4

Jonathan Demme uvádí: Made in Texas

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Rychlost světla

Sestry v triku

Maska ze Sárnáthu

Smrt rockové hvězdy

Leonardo jr.

Invaze hliníkových lidí

Cirkus Rwanda
22:30 / 7H5

Cirkus Rwanda

Cirkus Rwanda

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Michal Varga
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 80min

Kino Drahomíra

Bratři
09:00 / 7K1

Bratři

Kardeşler

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ömür Atay
Turecko, Německo, Bulharsko, 2017, 103min

„Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři“
11:30 / 7K2

„Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři“

„Îmi este indiferent dacă în istorie vom intra ca barbari”

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Radu Jude
Rumunsko, Česká republika, Francie, Bulharsko, Německo, 2018, 140min

V Mosulu
14:30 / 7K4

V Mosulu

V Mosulu

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Jana Andert
Česká republika, 2018, 72min

discusion

Malá moudrost
17:00 / 7K5

Malá moudrost

Xiao Zhihui

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Yuqi Kang
Kanada, Nepál, Čína, 2017, 92min

discusion

Sedící slon
20:00 / 7K6

Sedící slon

Da xiang xi di er zuo

Sekce: Jiný pohled

Režie: Hu Bo
Čína, 2018, 234min

Lázně III

Stěhovaví ptáci
10:30 / 7L1

Stěhovaví ptáci

Pájaros de verano

Sekce: Horizonty

Režie: Ciro Guerra, Cristina Gallego
Kolumbie, Dánsko, Mexiko, 2018, 120min

Tlumočník
16:30 / 7L5

Tlumočník

Tlumočník

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Martin Šulík
Slovenská republika, Česká republika, Rakousko, 2018, 113min

Démanty noci
19:30 / 7L6

Démanty noci

Démanty noci

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Jan Němec
Československo, 1964, 68min

Nina
22:30 / 7L7

Nina

Nina

Sekce: Jiný pohled

Režie: Olga Chajdas
Polsko, 2018, 130min

Kinosál Pupp

Skokan
10:00 / 7P1

Skokan

Podbrosy

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ivan I. Tverdovskiy
Rusko, Litva, Irsko, Francie, 2018, 90min

discusion

Cesta do Florianópolisu
13:00 / 7P2

Cesta do Florianópolisu

Sueño Florianópolis

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ana Katz
Argentina, Brazílie, Francie, 2018, 103min

discusion

Amir
16:00 / 7P3

Amir

Amir

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Nima Eghlima
Írán, 2018, 106min

discusion

Chata na prodej
19:00 / 7P5

Chata na prodej

Chata na prodej

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Tomáš Pavlíček
Česká republika, 2018, 77min

Mama Brasil
22:00 / 7P6

Mama Brasil

Benzinho

Sekce: Horizonty

Režie: Gustavo Passos Pizzi
Brazílie, Uruguay, Německo, 2018, 95min

Kinosál Národní dům

Kmen
10:00 / 7N1

Kmen

Plemya

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Myroslav Slaboshpytskiy
Ukrajina, 2014, 130min

Lovecká sezóna
13:00 / 7N2

Lovecká sezóna

Temporada de Caza

Sekce: Horizonty

Režie: Natalia Garagiola
Argentina, USA, Francie, Německo, Katar, 2017, 105min

A dýchejte klidně
16:00 / 7N3

A dýchejte klidně

Andið eðlilega

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ísold Uggadóttir
Island, 2018, 100min

discusion

Něžná netečnost světa
19:00 / 7N4

Něžná netečnost světa

Laskovoe bezrazlichie mira

Sekce: Jiný pohled

Režie: Adilkhan Yerzhanov
Kazachstán, Francie, 2018, 100min

Tísňové volání
22:00 / 7N5

Tísňové volání

Den skyldige

Sekce: Jiný pohled

Režie: Gustav Möller
Dánsko, 2018, 85min

discusion

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2018 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 1. - 4. červenceIndustry Days 1. - 4. července KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
HistorieHistorie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem