Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Muzeum
09:00 / 811

Muzeum

Museo

Sekce: Horizonty

Režie: Alonso Ruizpalacios
Mexiko, 2017, 128min

Akumulátor 1
11:30 / 814

Akumulátor 1

Akumulátor 1

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Jan Svěrák
Česká republika, 1994, 102min

Rain Man
14:00 / 815

Rain Man

Rain Man

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Barry Levinson
USA, 1988, 134min

Nepřátelé
17:00 / 816

Nepřátelé

Hostiles

Sekce: Horizonty

Režie: Scott Cooper
USA, 2017, 134min

Všichni to vědí
20:00 / 818

Všichni to vědí

Todos lo saben

Sekce: Horizonty

Režie: Asghar Farhadi
Španělsko, Francie, Itálie, 2018, 132min

Climax
23:00 / 81A

Přidaná projekce

Climax

Climax

Sekce: Horizonty

Režie: Gaspar Noé
Francie, 2018, 95min

Malý sál

Wildlife
09:30 / 821

Wildlife

Wildlife

Sekce: Horizonty

Režie: Paul Dano
USA, 2018, 104min

Lajka
12:30 / 822

Lajka

Lajka

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Aurel Klimt
Česká republika, 2017, 88min

discusion

Touch Me Not
15:30 / 823

Touch Me Not

Touch Me Not

Sekce: Horizonty

Režie: Adina Pintilie
Rumunsko, Německo, Česká republika, Bulharsko, Francie, 2018, 125min

discusion

Amal
18:30 / 824

Amal

Amal

Sekce: Jiný pohled

Režie: Mohamed Siam
Egypt, Libanon, Francie, Německo, Norsko, Dánsko, Katar, 2017, 83min

discusion

Bohem zapomenuté děti
21:30 / 827

Bohem zapomenuté děti

Children of a Lesser God

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Randa Haines
USA, 1986, 114min

Krvavý sport
24:00 / 828

Krvavý sport

Bloodsport

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Newt Arnold
USA, 1988, 92min

Kongresový sál

Černá matka
08:30 / 831

Černá matka

Black Mother

Sekce: Imagina

Režie: Khalik Allah
USA, Jamajka, 2018, 77min

Odrazy času - Krátké filmy I
10:30 / 832

Odrazy času - Krátké filmy I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Pobřeží

511 nejlepších fotografií Marsu

Ženy z ostrova Kihnu

Svatojánské svátky

Útěk
13:00 / 833

Útěk

Fuga

Sekce: Jiný pohled

Režie: Agnieszka Smoczyńska
Polsko, Česká republika, Švédsko, 2018, 103min

Wajib
16:00 / 834

Wajib

Wajib

Sekce: Horizonty

Režie: Annemarie Jacir
Palestina, Francie, Německo, Kolumbie, Norsko, Katar, Spojené arabské emiráty, 2017, 96min

Odrazy času - Krátké filmy III
19:00 / 837

Odrazy času - Krátké filmy III

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Sny stoletých

Ulice Pikk

Rolníci

Byli jsme na vlastním poli

Na památku uplynulého dne

Můj přítel „A“
22:00 / 839

Můj přítel „A“

Yuzai

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Takahisa Zeze
Japonsko, 2018, 129min

Kinosál B

Obloha
09:00 / 851

Obloha

Cielo

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Alison McAlpine
Kanada, Chile, 2017, 78min

Houpačka
11:30 / 852

Houpačka

The Swing

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Cyril Aris
Libanon, 2018, 74min

Na krátko
14:00 / 853

Na krátko

Na krátko

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Jakub Šmíd
Česká republika, 2018, 107min

Dobré mravy
17:00 / 854

Dobré mravy

As boas maneiras

Sekce: Horizonty

Režie: Juliana Rojas, Marco Dutra
Brazílie, Francie, 2017, 135min


20:00 / 855

Sekce: Imagina

Režie: Johann Lurf
Rakousko, 2017, 99min

discusion

Markéta chce taštičku Scalamare 22:30 / 856

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Markéta chce taštičku

Scalamare

Kino Čas

11 × 14
10:00 / 8C2

11 × 14

11 × 14

Sekce: Imagina

Režie: James Benning
USA, 1977, 82min

Amir
12:30 / 8C3

Amir

Amir

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Nima Eghlima
Írán, 2018, 106min

discusion

Chata na prodej
15:30 / 8C4

Chata na prodej

Chata na prodej

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Tomáš Pavlíček
Česká republika, 2018, 77min

discusion

Imagina - Krátké filmy
18:30 / 8C5

discusion

Mars
21:30 / 8C7

Mars

Mars

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Benjamin Tuček
Česká republika, 2018, 84min

discusion

Naneživo
24:00 / 8C8

Naneživo

Camera wo Tomeru na!

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Shinichiro Ueda
Japonsko, 2017, 96min

Karlovarské městské divadlo

Donbas
10:00 / 8D2

Donbas

Donbass

Sekce: Jiný pohled

Režie: Sergei Loznitsa
Německo, Ukrajina, Francie, Nizozemsko, Rumunsko, 2018, 121min

Marketa Lazarová
13:00 / 8D3

Marketa Lazarová

Marketa Lazarová

Sekce: Sedm blízkých setkání

Režie: František Vláčil
Československo, 1967, 160min

Jeřábi táhnou
16:30 / 8D5

Jeřábi táhnou

Letyat zhuravli

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Mikhail Kalatozov
SSSR, 1957, 98min

Drž si šátek, Tatjano
18:30 / 8D6

Drž si šátek, Tatjano

Pidä huivista kiinni, Tatjana

Sekce: Sedm blízkých setkání

Režie: Aki Kaurismäki
Finsko, 1994, 60min

Královna strachu
21:30 / 8D9

Královna strachu

La reina del miedo

Sekce: Jiný pohled

Režie: Valeria Bertuccelli, Fabiana Tiscornia
Argentina, Dánsko, 2018, 107min

Divadlo Husovka

Hluboké řeky
10:30 / 8H1

Hluboké řeky

Glubokie reki

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Vladimir Bitokov
Rusko, 2018, 75min

Dýchat do mramoru
13:30 / 8H2

Dýchat do mramoru

Kvėpavimas į marmurą

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Giedrė Beinoriūtė
Litva, Lotyšsko, Chorvatsko, 2018, 97min

Walden
16:30 / 8H3

Walden

Walden

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Daniel Zimmermann
Švýcarsko, Rakousko, 2018, 100min

discusion

Nic jako dřív
19:30 / 8H4

Nic jako dřív

Nic jako dřív

Sekce: České filmy 2017–2018

Režie: Klára Tasovská, Lukáš Kokeš
Česká republika, 2017, 92min

King Skate
22:30 / 8H5

King Skate

King Skate

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Šimon Šafránek
Česká republika, 2018, 82min

Kino Drahomíra

Panický záchvat
09:00 / 8K1

Panický záchvat

Atak paniki

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Paweł Maślona
Polsko, 2017, 100min

Domestik
11:30 / 8K2

Domestik

Domestik

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Adam Sedlák
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 116min

To nejlepší, co můžeš udělat se svým životem
14:00 / 8K3

To nejlepší, co můžeš udělat se svým životem

The Best Thing You Can Do with Your Life

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Zita Erffa
Německo, Mexiko, 2018, 93min

discusion

Zama
17:00 / 8K5

Zama

Zama

Sekce: Horizonty

Režie: Lucrecia Martel
Argentina, Brazílie, Španělsko, Francie, Nizozemsko, Mexiko, Portugalsko, USA, 2017, 115min

discusion

Cobain
20:00 / 8K6

Cobain

Cobain

Sekce: Jiný pohled

Režie: Nanouk Leopold
Nizozemsko, Belgie, Německo, 2017, 94min

Nevidím zlo, neslyším zlo
22:30 / 8K7

Nevidím zlo, neslyším zlo

See No Evil, Hear No Evil

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Arthur Hiller
USA, 1989, 103min

Lázně III

Pomalu jít
10:30 / 8L1

Pomalu jít

The Slow Business of Going

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Athina Rachel Tsangari
Řecko, USA, 2000, 95min

Made in Texas - Krátké filmy
13:30 / 8L3

Made in Texas - Krátké filmy

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Skunk

Rat Pack Rat

1985

Hon na králíky

Sušené maso

Objevitel

Jiří Menzel – Komedie není legrace
16:30 / 8L5

Jiří Menzel – Komedie není legrace

Jiří Menzel – To Make a Comedy Is No Fun

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Robert Kolinsky
Švýcarsko, Česká republika, 2016, 80min

discusion

První podání I
19:30 / 8L6

První podání I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Marica

1981

Všude dobře, v Czyżewu nejlíp

První podání II
22:30 / 8L7

První podání II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Blackjack

Čistý

Kinosál Pupp

Miriam lže
10:00 / 8P1

Miriam lže

Miriam miente

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Natalia Cabral, Oriol Estrada
Dominikánská republika, Španělsko, 2018, 90min

discusion

Do noci
13:00 / 8P2

Do noci

To the Night

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Peter Brunner
Rakousko, USA, 2018, 102min

discusion

Má dcera
19:00 / 8P5

Má dcera

Figlia mia

Sekce: Horizonty

Režie: Laura Bispuri
Itálie, Německo, Švýcarsko, 2018, 100min

discusion

Svět je tvůj
22:00 / 8P6

Svět je tvůj

Le Monde est à toi

Sekce: Horizonty

Režie: Romain Gavras
Francie, 2018, 94min

Kinosál Národní dům

Rafiki
10:00 / 8N1

Rafiki

Rafiki

Sekce: Jiný pohled

Režie: Wanuri Kahiu
Keňa, 2018, 82min

Invaze
13:00 / 8N2

Invaze

Hojoom

Sekce: Jiný pohled

Režie: Shahram Mokri
Írán, 2017, 102min

discusion

Oči Orsona Wellese
16:00 / 8N3

Oči Orsona Wellese

The Eyes of Orson Welles

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Mark Cousins
Velká Británie, 2018, 115min

discusion

Muž, který zabil Dona Quijota
19:00 / 8N4

Muž, který zabil Dona Quijota

The Man Who Killed Don Quixote

Sekce: Horizonty

Režie: Terry Gilliam
Španělsko, Belgie, Portugalsko, Velká Británie, 2018, 132min

Tři tváře
22:00 / 8N5

Přidaná projekce

Tři tváře

Se Rokh

Sekce: Horizonty

Režie: Jafar Panahi
Írán, 2018, 100min

Letní kino

Léto
22:30 / 8S1

Přidaná projekce

Léto

Leto

Sekce: Horizonty

Režie: Kirill Serebrennikov
Rusko, Francie, 2018, 126min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2018 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 1. - 4. červenceIndustry Days 1. - 4. července KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
HistorieHistorie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem