Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Malý sál

Země hojnosti
09:30 / 921

Země hojnosti

La terra dell’abbastanza

Sekce: Jiný pohled

Režie: Damiano D’Innocenzo, Fabio D’Innocenzo
Itálie, 2018, 96min

Odrazy času - Krátké filmy II
12:30 / 922

Odrazy času - Krátké filmy II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Bílé zvonky

Začátek

Apolinaras

Eldorádo

Stařec a země

O deset minut starší

Trať přes mlžné louky

Odrazy času - Krátké filmy IV
15:30 / 923

Odrazy času - Krátké filmy IV

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Prádlo

Přívoz

Pošta

Země nevidomých

Antigravitace

Tři tváře
18:30 / 924

Tři tváře

Se Rokh

Sekce: Horizonty

Režie: Jafar Panahi
Írán, 2018, 100min

Až na konce světa
21:30 / 927

Až na konce světa

Les confins du monde

Sekce: Horizonty

Režie: Guillaume Nicloux
Francie, Čína, Belgie, 2017, 103min

Velké nesnáze v Malé Číně
24:00 / 928

Velké nesnáze v Malé Číně

Big Trouble in Little China

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: John Carpenter
USA, 1986, 99min

Kongresový sál

Soukromá záležitost
08:30 / 931

Soukromá záležitost

Una questione privata

Sekce: Horizonty

Režie: Paolo Taviani, Vittorio Taviani
Itálie, Francie, 2017, 85min

Sklenka na rozloučenou
10:30 / 932

Sklenka na rozloučenou

The Parting Glass

Sekce: Horizonty

Režie: Stephen Moyer
USA, 2018, 96min

Dítě-věc
13:00 / 933

Dítě-věc

Kid-Thing

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: David Zellner
USA, 2012, 83min

Švýcar Chris
16:00 / 934

Švýcar Chris

Chris the Swiss

Sekce: Jiný pohled

Režie: Anja Kofmel
Švýcarsko, Chorvatsko, Německo, Finsko, 2018, 90min

Lovec jelenů
18:30 / 936

Lovec jelenů

The Deer Hunter

Sekce: Sedm blízkých setkání

Režie: Michael Cimino
USA, Velká Británie, 1978, 182min

Dáma
22:00 / 939

Dáma

Damsel

Sekce: Horizonty

Režie: David Zellner, Nathan Zellner
USA, 2018, 112min

Kinosál B

Malá moudrost
09:00 / 951

Malá moudrost

Xiao Zhihui

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Yuqi Kang
Kanada, Nepál, Čína, 2017, 92min

V Mosulu
11:30 / 952

V Mosulu

V Mosulu

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Jana Andert
Česká republika, 2018, 72min

Pauza
14:00 / 953

Pauza

Pafsi

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Tonia Mishiali
Kypr, Řecko, 2018, 96min

To nejlepší, co můžeš udělat se svým životem
17:00 / 954

To nejlepší, co můžeš udělat se svým životem

The Best Thing You Can Do with Your Life

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Zita Erffa
Německo, Mexiko, 2018, 93min

Období ďábla
20:00 / 955

Období ďábla

Ang Panahon ng Halimaw

Sekce: Horizonty

Režie: Lav Diaz
Filipíny, 2018, 234min

Kino Čas

Krajina ticha a temnoty
10:00 / 9C2

Krajina ticha a temnoty

Land des Schweigens und der Dunkelheit

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Werner Herzog
Německo, 1971, 85min

Vzplanutí
12:30 / 9C3

Vzplanutí

Burning

Sekce: Horizonty

Režie: Lee Chang-dong
Jižní Korea, 2018, 148min

Dívka
15:30 / 9C4

Dívka

Girl

Sekce: Horizonty

Režie: Lukas Dhont
Belgie, 2018, 105min

Převýchova Cameron Postové
18:30 / 9C5

Převýchova Cameron Postové

The Miseducation of Cameron Post

Sekce: Horizonty

Režie: Desiree Akhavan
USA, 2017, 91min

Zelená mlha
21:30 / 9C7

Zelená mlha

The Green Fog

Sekce: Imagina

Režie: Guy Maddin, Evan Johnson, Galen Johnson
USA, 2017, 65min

Predátor
24:00 / 9C8

Predátor

Predator

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: John McTiernan
USA, 1987, 107min

Karlovarské městské divadlo

Naléhavé zjevení
10:00 / 9D2

Naléhavé zjevení

Troppa Grazia

Sekce: Horizonty

Režie: Gianni Zanasi
Itálie, 2018, 110min

Rover
13:00 / 9D3

Změněná projekce

Rover

The Rover

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: David Michôd
Austrálie, USA, 2014, 102min

Studená válka
16:00 / 9D4

Studená válka

Zimna wojna

Sekce: Horizonty

Režie: Paweł Pawlikowski
Polsko, Francie, Velká Británie, 2018, 84min

Šťastný Lazzaro
18:30 / 9D6

Šťastný Lazzaro

Lazzaro Felice

Sekce: Horizonty

Režie: Alice Rohrwacher
Itálie, Švýcarsko, Francie, Německo, 2018, 125min

Sweet Country
21:30 / 9D9

Sweet Country

Sweet Country

Sekce: Horizonty

Režie: Warwick Thornton
Austrálie, 2017, 113min

Divadlo Husovka

Šalamounova hora
10:30 / 9H1

Šalamounova hora

Suleiman gora

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Elizaveta Stishova
Kyrgyzstán, Rusko, 2017, 101min

Walden
13:30 / 9H2

Walden

Walden

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Daniel Zimmermann
Švýcarsko, Rakousko, 2018, 100min

Amir
16:30 / 9H3

Amir

Amir

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Nima Eghlima
Írán, 2018, 106min

Chata na prodej
19:30 / 9H4

Chata na prodej

Chata na prodej

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Tomáš Pavlíček
Česká republika, 2018, 77min

Hladká kůže
22:30 / 9H5

Hladká kůže

Ta Peau si lisse

Sekce: Jiný pohled

Režie: Denis Côté
Kanada, Švýcarsko, Francie, 2017, 94min

Kino Drahomíra

Skokan
09:00 / 9K1

Skokan

Podbrosy

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ivan I. Tverdovskiy
Rusko, Litva, Irsko, Francie, 2018, 90min

Cesta do Florianópolisu
11:30 / 9K2

Cesta do Florianópolisu

Sueño Florianópolis

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ana Katz
Argentina, Brazílie, Francie, 2018, 103min

Miriam lže
14:00 / 9K3

Miriam lže

Miriam miente

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Natalia Cabral, Oriol Estrada
Dominikánská republika, Španělsko, 2018, 90min

Do noci
17:00 / 9K5

Do noci

To the Night

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Peter Brunner
Rakousko, USA, 2018, 102min

Počítačové šachy
20:00 / 9K6

Počítačové šachy

Computer Chess

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Andrew Bujalski
USA, 2013, 92min

Mars
22:30 / 9K7

Mars

Mars

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Benjamin Tuček
Česká republika, 2018, 84min

Lázně III

Panny
10:30 / 9L1

Panny

Ein Betulot Bakrayot

Sekce: Jiný pohled

Režie: Keren Ben Rafael
Francie, Izrael, Belgie, 2017, 91min

Signum laudis
13:30 / 9L3

Signum laudis

Signum laudis

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Martin Hollý
Československo, 1980, 85min

Někdo tam nahoře mě má rád
16:30 / 9L5

Někdo tam nahoře mě má rád

Somebody Up There Likes Me

Sekce: Made in Texas: Pocta Austin Film Society

Režie: Bob Byington
USA, 2012, 76min

První podání III
19:30 / 9L6

První podání III

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Legionář

Vzpomenout si

První podání IV
22:30 / 9L7

První podání IV

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Kam odchází léto (kapitoly o mládí)

Dialekt

Hřejivá komedie o depresi, šílenství a nesplněných snech

Kinosál Národní dům

Léto
10:00 / 9N1

Léto

Leto

Sekce: Horizonty

Režie: Kirill Serebrennikov
Rusko, Francie, 2018, 126min

Holky sobě
13:00 / 9N2

Holky sobě

Support the Girls

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Andrew Bujalski
USA, 2018, 93min

Tina a Vore
16:00 / 9N3

Tina a Vore

Gräns

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ali Abbasi
Švédsko, Dánsko, 2018, 102min

BlacKkKlansman
19:00 / 9N4

BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

Sekce: Horizonty

Režie: Spike Lee
USA, 2018, 128min

Planá hrušeň
22:00 / 9N5

Změněná projekce

Planá hrušeň

Ahlat Agaci

Sekce: Horizonty

Režie: Nuri Bilge Ceylan
Turecko, Francie, Německo, Bulharsko, 2018, 188min

Letní kino

Utop se, nebo plav
22:30 / 9S1

Přidaná projekce

Utop se, nebo plav

Le grand bain

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Gilles Lellouche
Francie, 2018, 122min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2018 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 1. - 4. červenceIndustry Days 1. - 4. července KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
HistorieHistorie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem