Projekce Press & Industry

Držitelé akreditace Industry mají volný vstup na všechny projekce Press & Industry.

  • projekce filmů Hlavní soutěže, soutěže Na východ od Západu, Dokumentární soutěže a projekce vybraných titulů dalších festivalových sekcí
  • předběžný program projekcí bude zveřejněn před zahájením festivalu (pořadatel si vyhrazuje právo na změnu)
  • tištěný program projekcí naleznete ve festivalové tašce
  • vstup na Press & Industry projekce je garantován pouze do zaplnění kapacity sálu
  • pro usnadnění práce akreditovaných novinářů na festivalu je seznam Press & Industry screeningů ke stažení zde

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Kongresový sál

Muž budoucnosti
08:30 / 631

Muž budoucnosti

El hombre del futuro

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Felipe Ríos
Chile, Argentina, 2019, 96min

Portrét mozaikou
10:30 / 632

Portrét mozaikou

Ma sai ke shao nü

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Zhai Yixiang
Čína, 2019, 107min

Kinosál A

Hlavní nádraží
08:30 / 641

Hlavní nádraží

Bab el-Hadid

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1958, 73min

Papicha
10:30 / 642

Papicha

Papicha

Sekce: Horizonty

Režie: Mounia Meddour
Francie, Alžírsko, Belgie, Katar, 2019, 106min

Mrtví neumírají
13:00 / 643

Mrtví neumírají

The Dead Don't Die

Sekce: Horizonty

Režie: Jim Jarmusch
USA, Švédsko, 2019, 105min

Mé tiché myšlenky
17:30 / 645

Mé tiché myšlenky

Moi dumki tikhi

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Antonio Lukich
Ukrajina, 2019, 104min

Cenzor
20:30 / 647

Cenzor

Görülmüştür

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Serhat Karaaslan
Turecko, Německo, Francie, 2018, 95min

Takové krásné šaty
22:30 / 648

Takové krásné šaty

In Fabric

Sekce: Jiný pohled

Režie: Peter Strickland
Velká Británie, 2018, 118min

Kinosál C

Synové Dánska
11:00 / 662

Synové Dánska

Danmarks sønner

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ulaa Salim
Dánsko, 2019, 123min

Konfuciánský sen
13:30 / 663

Konfuciánský sen

Kongzi meng

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Mijie Li
Čína, 2019, 85min

Introduzione all'oscuro
16:00 / 664

Introduzione all'oscuro

Introduzione all'oscuro

Sekce: Jiný pohled

Režie: Gastón Solnicki
Argentina, Rakousko, 2018, 67min

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát
18:00 / 665

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Olga Sommerová
Česká republika, 2019, 104min

Bez krve
21:00 / 667

Bez krve

Sem seu sangue

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alice Furtado
Brazílie, Francie, Nizozemsko, 2019, 100min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem