Projekce Press & Industry

Držitelé akreditace Press mají volný vstup na všechny projekce Press & Industry.

  • projekce filmů Hlavní soutěže, soutěže Na východ od Západu, Dokumentární soutěže a projekce vybraných titulů dalších festivalových sekcí
  • předběžný program projekcí bude zveřejněn před zahájením festivalu (pořadatel si vyhrazuje právo na změnu)
  • tištěný program projekcí naleznete ve festivalové tašce
  • vstup na Press & Industry projekce je garantován pouze do zaplnění kapacity sálu
  • pro usnadnění práce akreditovaných novinářů na festivalu je seznam Press & Industry screeningů ke stažení zde

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Kongresový sál

Monzun
08:30 / 231

Monzun

Monsoon

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Hong Khaou
Velká Británie, 2019, 85min

Srpnová madona
10:30 / 232

Srpnová madona

La virgen de agosto

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Jonás Trueba
Španělsko, 2019, 129min

Kinosál A

Devadesátky
08:30 / 241

Devadesátky

Mid90s

Sekce: Horizonty

Režie: Jonah Hill
USA, 2018, 85min

Oleg
10:30 / 242

Oleg

Oļegs

Sekce: Horizonty

Režie: Juris Kursietis
Lotyšsko, Belgie, Litva, Francie, 2019, 108min

Světlo mého života
13:00 / 243

Světlo mého života

Light of My Life

Sekce: Horizonty

Režie: Casey Affleck
USA, 2019, 119min

Agův dům
15:30 / 244

Agův dům

Shpia e Agës

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Lendita Zeqiraj
Kosovo, Chorvatsko, Francie, Albánie, 2019, 107min

Nova Lituania
17:30 / 245

Nova Lituania

Nova Lituania

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Karolis Kaupinis
Litva, 2019, 96min

Poslední návštěva
20:30 / 247

Poslední návštěva

Akher Ziyarah

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Abdulmohsen Aldhabaan
Saúdská Arábie, 2019, 75min

Dafne
22:30 / 248

Dafne

Dafne

Sekce: Jiný pohled

Režie: Federico Bondi
Itálie, 2019, 94min

Kinosál C

Děti mrtvých
09:00 / 261

Děti mrtvých

Die Kinder der Toten

Sekce: Jiný pohled

Režie: Kelly Copper, Pavol Liška
Rakousko, 2018, 90min

Otec Amin
11:00 / 262

Otec Amin

Baba Amin

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1950, 110min

Panorama
13:30 / 263

Panorama

Panorama

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Yuriy Shylov
Ukrajina, Polsko, 2019, 72min

Na okraji
18:30 / 266

Na okraji

Giù dal vivo

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Nazareno Manuel Nicoletti
Itálie, 2019, 74min

Mizející vesnice
21:00 / 267

Mizející vesnice

Chun qu dong lai

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Liu Feifang
Čína, 2019, 172min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem