Projekce Press & Industry

Držitelé akreditace Press mají volný vstup na všechny projekce Press & Industry.

  • projekce filmů Hlavní soutěže, soutěže Na východ od Západu, Dokumentární soutěže a projekce vybraných titulů dalších festivalových sekcí
  • předběžný program projekcí bude zveřejněn před zahájením festivalu (pořadatel si vyhrazuje právo na změnu)
  • tištěný program projekcí naleznete ve festivalové tašce
  • vstup na Press & Industry projekce je garantován pouze do zaplnění kapacity sálu
  • pro usnadnění práce akreditovaných novinářů na festivalu je seznam Press & Industry screeningů ke stažení zde

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Kongresový sál

Lara
08:30 / 331

Lara

Lara

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Jan-Ole Gerster
Německo, 2019, 96min

Budiž světlo
10:30 / 332

Budiž světlo

Nech je svetlo

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Marko Škop
Slovenská republika, Česká republika, 2019, 93min

Kinosál A

Bílý bílý den
13:00 / 343

Bílý bílý den

Hvítur, hvítur dagur

Sekce: Horizonty

Režie: Hlynur Pálmason
Island, Dánsko, Švédsko, 2019, 109min

Býk
15:30 / 344

Býk

Byk

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Boris Akopov
Rusko, 2019, 99min

Forman vs. Forman
17:30 / 345

Forman vs. Forman

Forman vs. Forman

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Helena Třeštíková, Jakub Hejna
Česká republika, Francie, 2019, 81min

Hluché dny
20:30 / 347

Hluché dny

Hluché dni

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Pavol Pekarčík
Slovenská republika, Česká republika, 2019, 81min

Sedm důvodů k útěku (od společnosti)
22:30 / 348

Sedm důvodů k útěku (od společnosti)

7 raons per fugir (de la societat)

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Esteve Soler, Gerard Quinto, David Torras
Španělsko, 2019, 75min

Kinosál C

Falešně
09:00 / 361

Falešně

De frivillige

Sekce: Jiný pohled

Režie: Frederikke Aspöck
Dánsko, 2019, 93min

Očarování
11:00 / 362

Očarování

Tlamess

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ala Eddine Slim
Tunisko, Francie, 2019, 120min

Nesmrtelní
13:30 / 363

Nesmrtelní

Surematu

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Ksenia Okhapkina
Estonsko, Lotyšsko, 2019, 60min

Poslední podzim
16:00 / 364

Poslední podzim

Síðasta haustið

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Yrsa Roca Fannberg
Island, 2019, 78min

První zrádce
18:00 / 365

První zrádce

Il traditore

Sekce: Horizonty

Režie: Marco Bellocchio
Itálie, Francie, Německo, Brazílie, 2019, 145min

Diego Maradona
21:00 / 367

Diego Maradona

Diego Maradona

Sekce: Horizonty

Režie: Asif Kapadia
Velká Británie, 2019, 130min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem