Projekce Press & Industry

Držitelé akreditace Press mají volný vstup na všechny projekce Press & Industry.

  • projekce filmů Hlavní soutěže, soutěže Na východ od Západu, Dokumentární soutěže a projekce vybraných titulů dalších festivalových sekcí
  • předběžný program projekcí bude zveřejněn před zahájením festivalu (pořadatel si vyhrazuje právo na změnu)
  • tištěný program projekcí naleznete ve festivalové tašce
  • vstup na Press & Industry projekce je garantován pouze do zaplnění kapacity sálu
  • pro usnadnění práce akreditovaných novinářů na festivalu je seznam Press & Industry screeningů ke stažení zde

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Kongresový sál

Otec
08:30 / 531

Otec

Bashtata

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Kristina Grozeva, Petar Valchanov
Bulharsko, Řecko, 2019, 90min

Nevlastní sestra
10:30 / 532

Nevlastní sestra

Polsestra

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Damjan Kozole
Slovinsko, Makedonie, Srbsko, 2019, 105min

Kinosál A

Ať jsi kdekoliv
08:30 / 541

Ať jsi kdekoliv

Ovunque proteggimi

Sekce: Horizonty

Režie: Bonifacio Angius
Itálie, 2018, 98min

Šampion
10:30 / 542

Šampion

Il Campione

Sekce: Horizonty

Režie: Leonardo D'Agostini
Itálie, 2019, 105min

Co uděláš, až svět vzplane?
13:00 / 543

Co uděláš, až svět vzplane?

What You Gonna Do When the World's on Fire?

Sekce: Horizonty

Režie: Roberto Minervini
Itálie, USA, Francie, 2018, 123min

Zizotek
15:30 / 544

Zizotek

Zizotek

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Vardis Marinakis
Řecko, 2019, 92min

Parazit
17:30 / 545

Parazit

Gisaengchung

Sekce: Horizonty

Režie: Bong Joon-ho
Jižní Korea, 2019, 132min

Tiché doteky
20:30 / 547

Tiché doteky

Tiché doteky

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Michal Hogenauer
Česká republika, Nizozemsko, Lotyšsko, 2019, 96min

Monstra.
22:30 / 548

Monstra.

Monștri.

Sekce: Jiný pohled

Režie: Marius Olteanu
Rumunsko, 2019, 116min

Kinosál C

Koko-di koko-da
09:00 / 561

Koko-di koko-da

Koko-di koko-da

Sekce: Jiný pohled

Režie: Johannes Nyholm
Švédsko, Dánsko, 2019, 84min

V náruči Morfeově
13:30 / 563

V náruči Morfeově

In de armen van Morpheus

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Marc Schmidt
Nizozemsko, 2019, 82min

Sedmnáct bloků
16:00 / 564

Sedmnáct bloků

17 Blocks

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Davy Rothbart
USA, 2018, 97min

Proces
18:00 / 565

Proces

Process

Sekce: Jiný pohled

Režie: Sergei Loznitsa
Nizozemsko, 2018, 128min

Můj miláčku
21:00 / 567

Můj miláčku

Enta habibi

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1957, 110min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem