Projekce Press & Industry

Držitelé akreditace Press mají volný vstup na všechny projekce Press & Industry.

  • projekce filmů Hlavní soutěže, soutěže Na východ od Západu, Dokumentární soutěže a projekce vybraných titulů dalších festivalových sekcí
  • předběžný program projekcí bude zveřejněn před zahájením festivalu (pořadatel si vyhrazuje právo na změnu)
  • tištěný program projekcí naleznete ve festivalové tašce
  • vstup na Press & Industry projekce je garantován pouze do zaplnění kapacity sálu
  • pro usnadnění práce akreditovaných novinářů na festivalu je seznam Press & Industry screeningů ke stažení zde

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Kongresový sál

Óda na nicotu
08:30 / 731

Óda na nicotu

Oda sa wala

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Dwein Baltazar
Filipíny, 2018, 92min

Ke hvězdám
10:30 / 732

Ke hvězdám

To the Stars

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Martha Stephens
USA, 2019, 111min

Kinosál A

Nova Lituania
08:30 / 741

Nova Lituania

Nova Lituania

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Karolis Kaupinis
Litva, 2019, 96min

Návrat marnotratného syna
10:30 / 742

Návrat marnotratného syna

Awdat al-ibn al dal

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, Alžírsko, 1976, 124min

Poslední návštěva
13:00 / 743

Poslední návštěva

Akher Ziyarah

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Abdulmohsen Aldhabaan
Saúdská Arábie, 2019, 75min

Mamonga
15:30 / 744

Mamonga

Mamonga

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Stefan Malešević
Srbsko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, 2019, 92min

Agův dům
17:30 / 745

Agův dům

Shpia e Agës

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Lendita Zeqiraj
Kosovo, Chorvatsko, Francie, Albánie, 2019, 107min

Skandinávské mlčení
20:30 / 747

Skandinávské mlčení

Skandinaavia vaikus

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Martti Helde
Estonsko, Francie, Belgie, 2019, 75min

Chata
22:30 / 748

Chata

The Lodge

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Severin Fiala, Veronika Franz
USA, Velká Británie, 2019, 100min

Kinosál C

Žraloci
09:00 / 761

Žraloci

Los tiburones

Sekce: Jiný pohled

Režie: Lucía Garibaldi
Uruguay, Argentina, Španělsko, 2019, 80min

Zázrak Sargasového moře
11:00 / 762

Zázrak Sargasového moře

To thávma tis thálassas ton Sargassón

Sekce: Jiný pohled

Režie: Syllas Tzoumerkas
Řecko, Německo, Nizozemsko, Švédsko, 2019, 121min

Lžička
13:30 / 763

Lžička

Karote

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Laila Pakalniņa
Lotyšsko, Norsko, Litva, 2019, 65min

Na okraji
16:00 / 764

Na okraji

Giù dal vivo

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Nazareno Manuel Nicoletti
Itálie, 2019, 74min

Řidičský průkaz
18:00 / 765

Řidičský průkaz

Learning to Drive

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Isabel Coixet
Velká Británie, USA, 2014, 90min

Mizející vesnice
21:00 / 767

Mizející vesnice

Chun qu dong lai

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Liu Feifang
Čína, 2019, 172min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem