Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Malý sál

Otec Amin
12:30 / 122

Otec Amin

Baba Amin

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1950, 110min

Naše doba
15:30 / 123

Naše doba

Nuestro tiempo

Sekce: Horizonty

Režie: Carlos Reygadas
Mexiko, Francie, Německo, Dánsko, Švédsko, 2018, 177min

Po svatbě
20:30 / 125

Po svatbě

After the Wedding

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Bart Freundlich
USA, 2018, 112min

Třeba jsi vrah
24:00 / 128

Třeba jsi vrah

You Might Be the Killer

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Brett Simons
USA, 2018, 92min

Kongresový sál

Žraloci
08:30 / 131

Žraloci

Los tiburones

Sekce: Jiný pohled

Režie: Lucía Garibaldi
Uruguay, Argentina, Španělsko, 2019, 80min

Skryté město
10:30 / 132

Skryté město

La ciudad oculta

Sekce: Imagina

Režie: Víctor Moreno
Španělsko, Francie, Německo, 2018, 80min

Devadesátky
13:00 / 133

Devadesátky

Mid90s

Sekce: Horizonty

Režie: Jonah Hill
USA, 2018, 85min

Tak pravila Pauline Kael
16:00 / 134

Tak pravila Pauline Kael

What She Said: The Art of Pauline Kael

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Rob Garver
USA, 2018, 96min

První zrádce
19:00 / 135

První zrádce

Il traditore

Sekce: Horizonty

Režie: Marco Bellocchio
Itálie, Francie, Německo, Brazílie, 2019, 145min

Paměť - zrod Vetřelce
22:00 / 136

Paměť - zrod Vetřelce

Memory - The Origins of Alien

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Alexandre O. Philippe
USA, 2019, 93min

Kinosál B

Příběh Marie
09:00 / 151

Příběh Marie

Marie Heurtin

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Jean-Pierre Améris
Francie, 2014, 95min

Zlatý podraz
11:30 / 152

Zlatý podraz

Zlatý podraz

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Radim Špaček
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 107min

Varda podle Agnès
14:00 / 153

Varda podle Agnès

Varda par Agnès

Sekce: Horizonty

Režie: Agnès Varda
Francie, 2019, 115min

Oleg
17:00 / 155

Oleg

Oļegs

Sekce: Horizonty

Režie: Juris Kursietis
Lotyšsko, Belgie, Litva, Francie, 2019, 108min

Domov je prostor v čase
20:00 / 156

Domov je prostor v čase

Heimat ist ein Raum aus Zeit

Sekce: Imagina

Režie: Thomas Heise
Německo, Rakousko, 2019, 218min

Kino Čas

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla
10:00 / 1C1

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Katarína Kerekesová, Ivana Šebestová
Slovenská republika, Česká republika, 2018, 65min

Monstra.
12:30 / 1C2

Monstra.

Monștri.

Sekce: Jiný pohled

Režie: Marius Olteanu
Rumunsko, 2019, 116min

Pohoří snů
15:30 / 1C3

Pohoří snů

La Cordillera de los sueños

Sekce: Horizonty

Režie: Patricio Guzmán
Chile, Francie, 2019, 85min

Návrat marnotratného syna
18:30 / 1C4

Návrat marnotratného syna

Awdat al-ibn al dal

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, Alžírsko, 1976, 124min

Takové krásné šaty
21:30 / 1C6

Takové krásné šaty

In Fabric

Sekce: Jiný pohled

Režie: Peter Strickland
Velká Británie, 2018, 118min

Sedm důvodů k útěku (od společnosti)
24:00 / 1C8

Sedm důvodů k útěku (od společnosti)

7 raons per fugir (de la societat)

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Esteve Soler, Gerard Quinto, David Torras
Španělsko, 2019, 75min

Karlovarské městské divadlo

Bílá karavana
10:00 / 1D2

Bílá karavana

Tetri karavani

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Eldar Shengelaya, Tamaz Meliava
Gruzie, 1963, 93min

Bílý bílý den
13:00 / 1D3

Bílý bílý den

Hvítur, hvítur dagur

Sekce: Horizonty

Režie: Hlynur Pálmason
Island, Dánsko, Švédsko, 2019, 109min

Ďábel pouště
16:00 / 1D4

Ďábel pouště

Shaytan al-sahraa

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1954, 89min

Všechno zlato světa
18:30 / 1D5

Všechno zlato světa

Tutto l'oro che c'è

Sekce: Jiný pohled

Režie: Andrea Caccia
Itálie, Švýcarsko, Francie, 2019, 100min

Můj miláčku
21:30 / 1D6

Můj miláčku

Enta habibi

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1957, 110min

Divadlo Husovka

Nečekejte, že zařvu
10:30 / 1H1

Nečekejte, že zařvu

Ne croyez surtout pas que je hurle

Sekce: Imagina

Režie: Frank Beauvais
Francie, 2019, 75min

Imagina - Krátké filmy
13:30 / 1H2

Festival krátkých filmů Praha uvádí
16:30 / 1H3

Festival krátkých filmů Praha uvádí

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Kámen k zemi nespěchá

Rekonstrukce

Cukr a sůl

Třas

Ať to slyší i mimozemšťani

Carte blanche
19:30 / 1H4

Carte blanche

Carte Blanche

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Jacek Lusiński
Polsko, 2015, 106min

Bez krve
22:30 / 1H5

Bez krve

Sem seu sangue

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alice Furtado
Brazílie, Francie, Nizozemsko, 2019, 100min

Kino Drahomíra

Děti mrtvých
09:00 / 1K1

Děti mrtvých

Die Kinder der Toten

Sekce: Jiný pohled

Režie: Kelly Copper, Pavol Liška
Rakousko, 2018, 90min

Psi nenosí kalhoty
11:30 / 1K2

Psi nenosí kalhoty

Koirat eivät käytä housuja

Sekce: Jiný pohled

Režie: Jukka-Pekka Valkeapää
Finsko, Lotyšsko, 2019, 105min

Satanské tango
14:00 / 1K4

Satanské tango

Sátántangó

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Béla Tarr
Maďarsko, Švýcarsko, Německo, 1994, 450min

Velkolepý bizár
22:30 / 1K7

Velkolepý bizár

The Grand Bizarre

Sekce: Imagina

Režie: Jodie Mack
USA, 2018, 60min

Lázně III

Dafne
10:30 / 1L1

Dafne

Dafne

Sekce: Jiný pohled

Režie: Federico Bondi
Itálie, 2019, 94min

Narušitel systému
13:30 / 1L2

Narušitel systému

Systemsprenger

Sekce: Horizonty

Režie: Nora Fingscheidt
Německo, 2019, 118min

Šampion
16:30 / 1L4

Šampion

Il Campione

Sekce: Horizonty

Režie: Leonardo D'Agostini
Itálie, 2019, 105min

Úsvit nového dne
19:30 / 1L5

Úsvit nového dne

Fagr yom gedid

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, SSSR, 1964, 128min

Zázrak Sargasového moře
22:30 / 1L6

Zázrak Sargasového moře

To thávma tis thálassas ton Sargassón

Sekce: Jiný pohled

Režie: Syllas Tzoumerkas
Řecko, Německo, Nizozemsko, Švédsko, 2019, 121min

Kinosál Pupp

Parazit
10:00 / 1P1

Parazit

Gisaengchung

Sekce: Horizonty

Režie: Bong Joon-ho
Jižní Korea, 2019, 132min

Mrtví neumírají
13:00 / 1P2

Mrtví neumírají

The Dead Don't Die

Sekce: Horizonty

Režie: Jim Jarmusch
USA, Švédsko, 2019, 105min

Láska bez bariér
16:00 / 1P3

Láska bez bariér

Tout le monde debout

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Franck Dubosc
Francie, Belgie, 2018, 107min

Neviditelný život Eurídice Gusmãové
19:00 / 1P4

Neviditelný život Eurídice Gusmãové

A vida invisível de Eurídice Gusmão

Sekce: Horizonty

Režie: Karim Aïnouz
Brazílie, Německo, 2019, 139min

discusion

Neboj, daleko neuteče
22:00 / 1P5

Neboj, daleko neuteče

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Gus Van Sant
USA, 2017, 114min

Kinosál Národní dům

Amazing Grace
10:00 / 1N1

Amazing Grace

Amazing Grace

Sekce: Horizonty

Režie: Alan Elliott, Sydney Pollack
USA, 2018, 87min

Tohle je láska
13:00 / 1N2

Tohle je láska

C'est ça l'amour

Sekce: Jiný pohled

Režie: Claire Burger
Francie, 2018, 98min

Koko-di koko-da
16:00 / 1N3

Koko-di koko-da

Koko-di koko-da

Sekce: Jiný pohled

Režie: Johannes Nyholm
Švédsko, Dánsko, 2019, 84min

Sbohem, má lásko
19:00 / 1N4

Sbohem, má lásko

Wadda't hubbak

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1957, 100min

Falešně
22:00 / 1N5

Falešně

De frivillige

Sekce: Jiný pohled

Režie: Frederikke Aspöck
Dánsko, 2019, 93min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem