Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Yesterday
09:00 / 211

Yesterday

Yesterday

Sekce: Horizonty

Režie: Danny Boyle
Velká Británie, 2019, 112min

Zabíjení
11:30 / 213

Zabíjení

Zan

Sekce: Horizonty

Režie: Shinya Tsukamoto
Japonsko, 2018, 80min

Spalovač mrtvol
14:00 / 214

Spalovač mrtvol

Spalovač mrtvol

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Juraj Herz
Československo, 1968, 96min

Monzun
17:00 / 215

Monzun

Monsoon

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Hong Khaou
Velká Británie, 2019, 85min

Srpnová madona
20:00 / 216

Srpnová madona

La virgen de agosto

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Jonás Trueba
Španělsko, 2019, 129min

Diego Maradona
22:30 / 217

Diego Maradona

Diego Maradona

Sekce: Horizonty

Režie: Asif Kapadia
Velká Británie, 2019, 130min

Malý sál

Falešně
09:30 / 221

Falešně

De frivillige

Sekce: Jiný pohled

Režie: Frederikke Aspöck
Dánsko, 2019, 93min

Proces
12:30 / 222

Proces

Process

Sekce: Jiný pohled

Režie: Sergei Loznitsa
Nizozemsko, 2018, 128min

discusion

Okouzlení
15:30 / 223

Okouzlení

Wonderstruck

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Todd Haynes
USA, 2017, 117min

Čas sluhů
18:30 / 224

Čas sluhů

Čas sluhů

Sekce: Bez cenzury

Režie: Irena Pavlásková
Československo, 1989, 116min

discusion

Amazing Grace
21:30 / 227

Amazing Grace

Amazing Grace

Sekce: Horizonty

Režie: Alan Elliott, Sydney Pollack
USA, 2018, 87min

Chata
24:00 / 228

Chata

The Lodge

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Severin Fiala, Veronika Franz
USA, Velká Británie, 2019, 100min

Kongresový sál

Jan Palach
13:00 / 233

Jan Palach

Jan Palach

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Robert Sedláček
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 115min

discusion

Všechno zlato světa
16:00 / 234

Všechno zlato světa

Tutto l'oro che c'è

Sekce: Jiný pohled

Režie: Andrea Caccia
Itálie, Švýcarsko, Francie, 2019, 100min

Saladin
19:00 / 235

Saladin

Al-Naser Salah al-Din

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1963, 186min

Kinosál B

FAMU uvádí to nejlepší z Katedry animované tvorby
09:00 / 251

FAMU uvádí to nejlepší z Katedry animované tvorby

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Happy End

Rybáři

Plody mraků

Spolu sami

Schovka

Pouštět draka

Krvavé pohádky

Den žen

Dcera

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla
11:30 / 252

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Katarína Kerekesová, Ivana Šebestová
Slovenská republika, Česká republika, 2018, 65min

Úsvit nového dne
14:00 / 253

Úsvit nového dne

Fagr yom gedid

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, SSSR, 1964, 128min

Nečekejte, že zařvu
17:00 / 255

Nečekejte, že zařvu

Ne croyez surtout pas que je hurle

Sekce: Imagina

Režie: Frank Beauvais
Francie, 2019, 75min

Ďábel pouště
20:00 / 256

Ďábel pouště

Shaytan al-sahraa

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1954, 89min

Paměť - zrod Vetřelce
22:30 / 257

Paměť - zrod Vetřelce

Memory - The Origins of Alien

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Alexandre O. Philippe
USA, 2019, 93min

Kino Čas

Až přijde oheň
10:00 / 2C1

Až přijde oheň

O que arde

Sekce: Jiný pohled

Režie: Oliver Laxe
Francie, Lucembursko, Španělsko, 2019, 85min

Lillian
12:30 / 2C2

Lillian

Lillian

Sekce: Jiný pohled

Režie: Andreas Horvath
Rakousko, 2019, 128min

Apollo 11
15:30 / 2C3

Apollo 11

Apollo 11

Sekce: Jiný pohled

Režie: Todd Douglas Miller
USA, 2019, 93min

Lžička
18:30 / 2C4

Lžička

Karote

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Laila Pakalniņa
Lotyšsko, Norsko, Litva, 2019, 65min

discusion

Psi nenosí kalhoty
21:00 / 2C5

Psi nenosí kalhoty

Koirat eivät käytä housuja

Sekce: Jiný pohled

Režie: Jukka-Pekka Valkeapää
Finsko, Lotyšsko, 2019, 105min

discusion

Vetřelec
24:00 / 2C8

Vetřelec

Alien

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Ridley Scott
USA, Velká Británie, 1979, 117min

Karlovarské městské divadlo

Pod žhnoucím nebem
10:00 / 2D2

Pod žhnoucím nebem

Siraa fil wadi

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1954, 116min

Odvrácená strana větru
13:00 / 2D3

Odvrácená strana větru

The Other Side of the Wind

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Orson Welles
USA, Francie, Írán, 2018, 122min

Mamonga
16:00 / 2D4

Mamonga

Mamonga

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Stefan Malešević
Srbsko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, 2019, 92min

Agův dům
18:30 / 2D5

Agův dům

Shpia e Agës

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Lendita Zeqiraj
Kosovo, Chorvatsko, Francie, Albánie, 2019, 107min

Otisky prstů
21:30 / 2D6

Otisky prstů

The Myth of Fingerprints

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Bart Freundlich
USA, 1997, 93min

Divadlo Husovka

Na střeše
10:30 / 2H1

Na střeše

Na střeše

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Jiří Mádl
Česká republika, Slovenská republika, 2019, 100min

A Dog Called Money
13:30 / 2H2

A Dog Called Money

A Dog Called Money

Sekce: Jiný pohled

Režie: Seamus Murphy
Irsko, Velká Británie, 2019, 90min

Žraloci
16:30 / 2H3

Žraloci

Los tiburones

Sekce: Jiný pohled

Režie: Lucía Garibaldi
Uruguay, Argentina, Španělsko, 2019, 80min

Příběh Marie
19:30 / 2H4

Příběh Marie

Marie Heurtin

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Jean-Pierre Améris
Francie, 2014, 95min

Láska bez bariér
22:30 / 2H5

Láska bez bariér

Tout le monde debout

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Franck Dubosc
Francie, Belgie, 2018, 107min

Kino Drahomíra

Bez krve
09:00 / 2K1

Bez krve

Sem seu sangue

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alice Furtado
Brazílie, Francie, Nizozemsko, 2019, 100min

Spojení Los Angeles
11:30 / 2K2

Spojení Los Angeles

Communion Los Angeles

Sekce: Imagina

Režie: Adam R. Levine, Peter Bo Rappmund
USA, 2018, 68min

Naše doba
13:00 / 2K3

Naše doba

Nuestro tiempo

Sekce: Horizonty

Režie: Carlos Reygadas
Mexiko, Francie, Německo, Dánsko, Švédsko, 2018, 177min

Co uděláš, až svět vzplane?
17:00 / 2K5

Co uděláš, až svět vzplane?

What You Gonna Do When the World's on Fire?

Sekce: Horizonty

Režie: Roberto Minervini
Itálie, USA, Francie, 2018, 123min

Monos
20:00 / 2K6

Monos

Monos

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alejandro Landes
Kolumbie, Argentina, Nizozemsko, Dánsko, Švédsko, Německo, Uruguay, USA, 2018, 102min

Takové krásné šaty
22:30 / 2K7

Takové krásné šaty

In Fabric

Sekce: Jiný pohled

Režie: Peter Strickland
Velká Británie, 2018, 118min

Lázně III

Stehy
10:30 / 2L1

Stehy

Šavovi

Sekce: Jiný pohled

Režie: Miroslav Terzić
Srbsko, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, 2019, 97min

Očarování
13:30 / 2L2

Očarování

Tlamess

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ala Eddine Slim
Tunisko, Francie, 2019, 120min

Letní hokej
16:30 / 2L4

Letní hokej

Letní hokej

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Tomáš Bojar, Rozálie Kohoutová
Česká republika, 2019, 75min

discusion

Miss Hanoi
19:30 / 2L5

Miss Hanoi

Miss Hanoi

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Zdeněk Viktora
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 90min

discusion

Návrat marnotratného syna
22:30 / 2L6

Návrat marnotratného syna

Awdat al-ibn al dal

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, Alžírsko, 1976, 124min

Kinosál Pupp

První zrádce
10:00 / 2P1

První zrádce

Il traditore

Sekce: Horizonty

Režie: Marco Bellocchio
Itálie, Francie, Německo, Brazílie, 2019, 145min

Tommaso
13:00 / 2P2

Tommaso

Tommaso

Sekce: Jiný pohled

Režie: Abel Ferrara
Itálie, 2019, 115min

Rudá
16:00 / 2P3

Rudá

Rojo

Sekce: Horizonty

Režie: Benjamín Naishtat
Argentina, Belgie, Brazílie, Německo, Francie, Švýcarsko, 2018, 109min

Mystify Michael Hutchence
19:00 / 2P4

Mystify Michael Hutchence

Mystify Michael Hutchence

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Richard Lowenstein
Austrálie, 2019, 108min

discusion

Synové Dánska
22:00 / 2P5

Synové Dánska

Danmarks sønner

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ulaa Salim
Dánsko, 2019, 123min

Kinosál Národní dům

Alexandrie... proč?
10:00 / 2N1

Alexandrie... proč?

Eskanderija... lih?

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1978, 125min

Adam
13:00 / 2N2

Adam

Adam

Sekce: Horizonty

Režie: Maryam Touzani
Maroko, Francie, Srbsko, 2019, 98min

Zázrak neznámého světce
16:00 / 2N3

Zázrak neznámého světce

Le miracle du Saint Inconnu

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alaa Eddine Aljem
Maroko, Francie, Katar, 2019, 100min

discusion

Papicha
19:00 / 2N4

Papicha

Papicha

Sekce: Horizonty

Režie: Mounia Meddour
Francie, Alžírsko, Belgie, Katar, 2019, 106min

Ať jsi kdekoliv
22:00 / 2N5

Ať jsi kdekoliv

Ovunque proteggimi

Sekce: Horizonty

Režie: Bonifacio Angius
Itálie, 2018, 98min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem