Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Papicha
09:00 / 311

Papicha

Papicha

Sekce: Horizonty

Režie: Mounia Meddour
Francie, Alžírsko, Belgie, Katar, 2019, 106min

Hlavní nádraží
11:30 / 313

Hlavní nádraží

Bab el-Hadid

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1958, 73min

Světlo mého života
14:00 / 314

Světlo mého života

Light of My Life

Sekce: Horizonty

Režie: Casey Affleck
USA, 2019, 119min

Lara
17:00 / 315

Lara

Lara

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Jan-Ole Gerster
Německo, 2019, 96min

Budiž světlo
20:00 / 316

Budiž světlo

Nech je svetlo

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Marko Škop
Slovenská republika, Česká republika, 2019, 93min

Pavarotti
22:30 / 317

Pavarotti

Pavarotti

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Ron Howard
Velká Británie, USA, 2019, 114min

Malý sál

Dafne
09:30 / 321

Dafne

Dafne

Sekce: Jiný pohled

Režie: Federico Bondi
Itálie, 2019, 94min

Mystify Michael Hutchence
12:30 / 322

Mystify Michael Hutchence

Mystify Michael Hutchence

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Richard Lowenstein
Austrálie, 2019, 108min

discusion

Tohle je láska
15:30 / 323

Tohle je láska

C'est ça l'amour

Sekce: Jiný pohled

Režie: Claire Burger
Francie, 2018, 98min

discusion

V žáru královské lásky
18:30 / 324

V žáru královské lásky

V žáru královské lásky

Sekce: Bez cenzury

Režie: Jan Němec
Československo, 1990, 87min

Šestý den
21:30 / 327

Šestý den

Al-yom al-sadis

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, Francie, 1986, 103min

Mlha
24:00 / 328

Mlha

The Fog

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: John Carpenter
USA, 1980, 94min

Kongresový sál

Lillian
13:00 / 333

Lillian

Lillian

Sekce: Jiný pohled

Režie: Andreas Horvath
Rakousko, 2019, 128min

discusion

Oleg
19:00 / 335

Oleg

Oļegs

Sekce: Horizonty

Režie: Juris Kursietis
Lotyšsko, Belgie, Litva, Francie, 2019, 108min

Vetřelec
22:00 / 336

Vetřelec

Alien

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Ridley Scott
USA, Velká Británie, 1979, 117min

Kinosál B

Spojení Los Angeles
09:00 / 351

Spojení Los Angeles

Communion Los Angeles

Sekce: Imagina

Režie: Adam R. Levine, Peter Bo Rappmund
USA, 2018, 68min

Festival krátkých filmů Praha uvádí
11:30 / 352

Festival krátkých filmů Praha uvádí

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Kámen k zemi nespěchá

Rekonstrukce

Cukr a sůl

Třas

Ať to slyší i mimozemšťani

Alexandrie... proč?
14:00 / 353

Alexandrie... proč?

Eskanderija... lih?

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1978, 125min

Tak pravila Pauline Kael
17:00 / 355

Tak pravila Pauline Kael

What She Said: The Art of Pauline Kael

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Rob Garver
USA, 2018, 96min

Co uděláš, až svět vzplane?
20:00 / 356

Co uděláš, až svět vzplane?

What You Gonna Do When the World's on Fire?

Sekce: Horizonty

Režie: Roberto Minervini
Itálie, USA, Francie, 2018, 123min

Synové Dánska
22:30 / 357

Synové Dánska

Danmarks sønner

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ulaa Salim
Dánsko, 2019, 123min

Kino Čas

Bílá karavana
10:00 / 3C1

Bílá karavana

Tetri karavani

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Eldar Shengelaya, Tamaz Meliava
Gruzie, 1963, 93min

Mamonga
12:30 / 3C2

Mamonga

Mamonga

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Stefan Malešević
Srbsko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, 2019, 92min

discusion

Na okraji
15:30 / 3C3

Na okraji

Giù dal vivo

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Nazareno Manuel Nicoletti
Itálie, 2019, 74min

discusion

Mizející vesnice
18:30 / 3C4

Mizející vesnice

Chun qu dong lai

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Liu Feifang
Čína, 2019, 172min

discusion

Pamatuj na hvězdy
22:30 / 3C7

Pamatuj na hvězdy

Memento Stella

Sekce: Imagina

Režie: Takashi Makino
Japonsko, Hongkong, 2018, 60min

Třeba jsi vrah
24:00 / 3C8

Třeba jsi vrah

You Might Be the Killer

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Brett Simons
USA, 2018, 92min

Karlovarské městské divadlo

Introduzione all'oscuro
10:00 / 3D2

Introduzione all'oscuro

Introduzione all'oscuro

Sekce: Jiný pohled

Režie: Gastón Solnicki
Argentina, Rakousko, 2018, 67min

Rudá
13:00 / 3D3

Rudá

Rojo

Sekce: Horizonty

Režie: Benjamín Naishtat
Argentina, Belgie, Brazílie, Německo, Francie, Švýcarsko, 2018, 109min

Staříci
16:00 / 3D4

Staříci

Staříci

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Martin Dušek, Ondřej Provazník
Česká republika, Slovenská republika, 2019, 85min

Nova Lituania
18:30 / 3D5

Nova Lituania

Nova Lituania

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Karolis Kaupinis
Litva, 2019, 96min

Zabíjení
21:30 / 3D6

Zabíjení

Zan

Sekce: Horizonty

Režie: Shinya Tsukamoto
Japonsko, 2018, 80min

Divadlo Husovka

Neboj, daleko neuteče
10:30 / 3H1

Neboj, daleko neuteče

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Gus Van Sant
USA, 2017, 114min

Zlatý podraz
13:30 / 3H2

Zlatý podraz

Zlatý podraz

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Radim Špaček
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 107min

Koko-di koko-da
16:30 / 3H3

Koko-di koko-da

Koko-di koko-da

Sekce: Jiný pohled

Režie: Johannes Nyholm
Švédsko, Dánsko, 2019, 84min

Domov je prostor v čase
19:30 / 3H4

Domov je prostor v čase

Heimat ist ein Raum aus Zeit

Sekce: Imagina

Režie: Thomas Heise
Německo, Rakousko, 2019, 218min

Kino Drahomíra

Varda podle Agnès
09:00 / 3K1

Varda podle Agnès

Varda par Agnès

Sekce: Horizonty

Režie: Agnès Varda
Francie, 2019, 115min

Imagina - Krátké filmy
11:30 / 3K2

discusion

Lžička
14:00 / 3K4

Lžička

Karote

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Laila Pakalniņa
Lotyšsko, Norsko, Litva, 2019, 65min

discusion

Apollo 11
17:00 / 3K5

Apollo 11

Apollo 11

Sekce: Jiný pohled

Režie: Todd Douglas Miller
USA, 2019, 93min

Bez krve
20:00 / 3K6

Bez krve

Sem seu sangue

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alice Furtado
Brazílie, Francie, Nizozemsko, 2019, 100min

Pohoří snů
22:30 / 3K7

Pohoří snů

La Cordillera de los sueños

Sekce: Horizonty

Režie: Patricio Guzmán
Chile, Francie, 2019, 85min

Lázně III

Monstra.
10:30 / 3L1

Monstra.

Monștri.

Sekce: Jiný pohled

Režie: Marius Olteanu
Rumunsko, 2019, 116min

Agův dům
16:30 / 3L4

Agův dům

Shpia e Agës

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Lendita Zeqiraj
Kosovo, Chorvatsko, Francie, Albánie, 2019, 107min

discusion

Začít znovu
19:30 / 3L5

Začít znovu

Začít znovu

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Eva Tomanová
Česká republika, 2019, 75min

discusion

Děti mrtvých
22:30 / 3L6

Děti mrtvých

Die Kinder der Toten

Sekce: Jiný pohled

Režie: Kelly Copper, Pavol Liška
Rakousko, 2018, 90min

Kinosál Pupp

Monzun
10:00 / 3P1

Monzun

Monsoon

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Hong Khaou
Velká Británie, 2019, 85min

discusion

Srpnová madona
13:00 / 3P2

Srpnová madona

La virgen de agosto

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Jonás Trueba
Španělsko, 2019, 129min

discusion

Poslední návštěva
16:00 / 3P3

Poslední návštěva

Akher Ziyarah

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Abdulmohsen Aldhabaan
Saúdská Arábie, 2019, 75min

discusion

Šampion
19:00 / 3P4

Šampion

Il Campione

Sekce: Horizonty

Režie: Leonardo D'Agostini
Itálie, 2019, 105min

discusion

Devadesátky
22:00 / 3P5

Devadesátky

Mid90s

Sekce: Horizonty

Režie: Jonah Hill
USA, 2018, 85min

Kinosál Národní dům

Spalovač mrtvol
10:00 / 3N1

Spalovač mrtvol

Spalovač mrtvol

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Juraj Herz
Československo, 1968, 96min

Carte blanche
13:00 / 3N2

Carte blanche

Carte Blanche

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Jacek Lusiński
Polsko, 2015, 106min

Mrtví neumírají
16:00 / 3N3

Mrtví neumírají

The Dead Don't Die

Sekce: Horizonty

Režie: Jim Jarmusch
USA, Švédsko, 2019, 105min

Parazit
19:00 / 3N4

Parazit

Gisaengchung

Sekce: Horizonty

Režie: Bong Joon-ho
Jižní Korea, 2019, 132min

Rambo: První krev
22:00 / 3N5

Rambo: První krev

Rambo: First Blood

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Ted Kotcheff
USA, 1982, 93min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem