Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Zázrak neznámého světce
09:00 / 411

Zázrak neznámého světce

Le miracle du Saint Inconnu

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alaa Eddine Aljem
Maroko, Francie, Katar, 2019, 100min

Forman vs. Forman
11:30 / 413

Forman vs. Forman

Forman vs. Forman

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Helena Třeštíková, Jakub Hejna
Česká republika, Francie, 2019, 81min

Bílý bílý den
14:00 / 414

Bílý bílý den

Hvítur, hvítur dagur

Sekce: Horizonty

Režie: Hlynur Pálmason
Island, Dánsko, Švédsko, 2019, 109min

Maličkosti
17:00 / 415

Maličkosti

Küçük şeyler

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Kıvanç Sezer
Turecko, 2019, 94min

Patrick
20:00 / 416

Patrick

De Patrick

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Tim Mielants
Belgie, 2019, 97min

Bez vědomí
22:30 / 417

Bez vědomí

Bez vědomí

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Ivan Zachariáš
Česká republika, 2019, 120min

Malý sál

Čas sluhů
09:30 / 421

Čas sluhů

Čas sluhů

Sekce: Bez cenzury

Režie: Irena Pavlásková
Československo, 1989, 116min

Zázrak Sargasového moře
12:30 / 422

Zázrak Sargasového moře

To thávma tis thálassas ton Sargassón

Sekce: Jiný pohled

Režie: Syllas Tzoumerkas
Řecko, Německo, Nizozemsko, Švédsko, 2019, 121min

discusion

Panorama
15:30 / 423

Panorama

Panorama

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Yuriy Shylov
Ukrajina, Polsko, 2019, 72min

discusion

První podání II
18:30 / 424

První podání II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Připravte se

Babiččin miláček

discusion

Requiem pro panenku
21:00 / 426

Requiem pro panenku

Requiem pro panenku

Sekce: Bez cenzury

Režie: Filip Renč
Československo, 1991, 94min

discusion

Sedm důvodů k útěku (od společnosti)
24:00 / 428

Sedm důvodů k útěku (od společnosti)

7 raons per fugir (de la societat)

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Esteve Soler, Gerard Quinto, David Torras
Španělsko, 2019, 75min

Kongresový sál

Sbohem, má lásko
13:00 / 433

Sbohem, má lásko

Wadda't hubbak

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1957, 100min

První podání I
16:00 / 434

První podání I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Obléhání

Až za severním větrem

Sestry

discusion

Staříci
19:00 / 435

Staříci

Staříci

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Martin Dušek, Ondřej Provazník
Česká republika, Slovenská republika, 2019, 85min

discusion

Adam
22:00 / 436

Adam

Adam

Sekce: Horizonty

Režie: Maryam Touzani
Maroko, Francie, Srbsko, 2019, 98min

Kinosál B

Očarování
09:00 / 451

Očarování

Tlamess

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ala Eddine Slim
Tunisko, Francie, 2019, 120min

Introduzione all'oscuro
11:30 / 452

Introduzione all'oscuro

Introduzione all'oscuro

Sekce: Jiný pohled

Režie: Gastón Solnicki
Argentina, Rakousko, 2018, 67min

discusion

Letní hokej
14:00 / 453

Letní hokej

Letní hokej

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Tomáš Bojar, Rozálie Kohoutová
Česká republika, 2019, 75min

discusion

Můj miláčku
17:00 / 455

Můj miláčku

Enta habibi

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1957, 110min

Příběh Marie
20:00 / 456

Příběh Marie

Marie Heurtin

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Jean-Pierre Améris
Francie, 2014, 95min

Skryté město
22:30 / 457

Skryté město

La ciudad oculta

Sekce: Imagina

Režie: Víctor Moreno
Španělsko, Francie, Německo, 2018, 80min

Kino Čas

Poslední podzim
18:30 / 4C4

Poslední podzim

Síðasta haustið

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Yrsa Roca Fannberg
Island, 2019, 78min

discusion

Karel, já a ty
21:00 / 4C5

Karel, já a ty

Karel, já a ty

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Bohdan Karásek
Česká republika, 2018, 111min

discusion

Chata
24:00 / 4C8

Chata

The Lodge

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Severin Fiala, Veronika Franz
USA, Velká Británie, 2019, 100min

Karlovarské městské divadlo

Objížďka
10:00 / 4D2

Objížďka

Detour

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Edgar G. Ulmer
USA, 1945, 67min

Buď připraven!
13:00 / 4D3

Buď připraven!

Buď připraven!

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Svatopluk Innemann
Československo, 1923, 60min

Býk
16:00 / 4D4

Býk

Byk

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Boris Akopov
Rusko, 2019, 99min

Hluché dny
18:30 / 4D5

Hluché dny

Hluché dni

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Pavol Pekarčík
Slovenská republika, Česká republika, 2019, 81min

Divadlo Husovka

Velkolepý bizár
10:30 / 4H1

Velkolepý bizár

The Grand Bizarre

Sekce: Imagina

Režie: Jodie Mack
USA, 2018, 60min

Pamatuj na hvězdy
13:30 / 4H2

Pamatuj na hvězdy

Memento Stella

Sekce: Imagina

Režie: Takashi Makino
Japonsko, Hongkong, 2018, 60min

Stehy
16:30 / 4H3

Stehy

Šavovi

Sekce: Jiný pohled

Režie: Miroslav Terzić
Srbsko, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, 2019, 97min

Pohoří snů
19:30 / 4H4

Pohoří snů

La Cordillera de los sueños

Sekce: Horizonty

Režie: Patricio Guzmán
Chile, Francie, 2019, 85min

Ďábel pouště
22:30 / 4H5

Ďábel pouště

Shaytan al-sahraa

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1954, 89min

Kino Drahomíra

Psi nenosí kalhoty
09:00 / 4K1

Psi nenosí kalhoty

Koirat eivät käytä housuja

Sekce: Jiný pohled

Režie: Jukka-Pekka Valkeapää
Finsko, Lotyšsko, 2019, 105min

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla
11:30 / 4K2

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Katarína Kerekesová, Ivana Šebestová
Slovenská republika, Česká republika, 2018, 65min

Mizející vesnice
13:00 / 4K3

Mizející vesnice

Chun qu dong lai

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Liu Feifang
Čína, 2019, 172min

discusion

Na okraji
17:00 / 4K5

Na okraji

Giù dal vivo

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Nazareno Manuel Nicoletti
Itálie, 2019, 74min

discusion

Žraloci
20:00 / 4K6

Žraloci

Los tiburones

Sekce: Jiný pohled

Režie: Lucía Garibaldi
Uruguay, Argentina, Španělsko, 2019, 80min

discusion

Koko-di koko-da
22:30 / 4K7

Koko-di koko-da

Koko-di koko-da

Sekce: Jiný pohled

Režie: Johannes Nyholm
Švédsko, Dánsko, 2019, 84min

Lázně III

Otec Amin
10:30 / 4L1

Otec Amin

Baba Amin

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1950, 110min

Poslední návštěva
13:30 / 4L2

Poslední návštěva

Akher Ziyarah

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Abdulmohsen Aldhabaan
Saúdská Arábie, 2019, 75min

discusion

Nova Lituania
16:30 / 4L4

Nova Lituania

Nova Lituania

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Karolis Kaupinis
Litva, 2019, 96min

discusion

Bez krve
19:30 / 4L5

Bez krve

Sem seu sangue

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alice Furtado
Brazílie, Francie, Nizozemsko, 2019, 100min

Úsvit nového dne
22:30 / 4L6

Úsvit nového dne

Fagr yom gedid

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, SSSR, 1964, 128min

Kinosál Pupp

Lara
10:00 / 4P1

Lara

Lara

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Jan-Ole Gerster
Německo, 2019, 96min

discusion

Budiž světlo
13:00 / 4P2

Budiž světlo

Nech je svetlo

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Marko Škop
Slovenská republika, Česká republika, 2019, 93min

discusion

Stezky slávy
16:00 / 4P3

Stezky slávy

Paths of Glory

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Stanley Kubrick
USA, 1957, 88min

Antologie města duchů
19:00 / 4P4

Antologie města duchů

Répertoire des villes disparues

Sekce: Horizonty

Režie: Denis Côté
Kanada, 2019, 96min

discusion

Po svatbě
22:00 / 4P5

Po svatbě

After the Wedding

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Bart Freundlich
USA, 2018, 112min

Kinosál Národní dům

Diego Maradona
10:00 / 4N1

Diego Maradona

Diego Maradona

Sekce: Horizonty

Režie: Asif Kapadia
Velká Británie, 2019, 130min

Ať jsi kdekoliv
13:00 / 4N2

Ať jsi kdekoliv

Ovunque proteggimi

Sekce: Horizonty

Režie: Bonifacio Angius
Itálie, 2018, 98min

discusion

Hlavní nádraží
16:00 / 4N3

Hlavní nádraží

Bab el-Hadid

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1958, 73min

Narušitel systému
19:00 / 4N4

Narušitel systému

Systemsprenger

Sekce: Horizonty

Režie: Nora Fingscheidt
Německo, 2019, 118min

discusion

Láska bez bariér
22:00 / 4N5

Láska bez bariér

Tout le monde debout

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Franck Dubosc
Francie, Belgie, 2018, 107min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem