Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Devadesátky
09:00 / 511

Devadesátky

Mid90s

Sekce: Horizonty

Režie: Jonah Hill
USA, 2018, 85min

Dafne
11:30 / 513

Dafne

Dafne

Sekce: Jiný pohled

Režie: Federico Bondi
Itálie, 2019, 94min

Podivuhodná dobrodružství Paula Harkera
14:00 / 514

Podivuhodná dobrodružství Paula Harkera

The True Adventures of Wolfboy

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Martin Krejčí
USA, 2019, 88min

Otec
17:00 / 515

Otec

Bashtata

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Kristina Grozeva, Petar Valchanov
Bulharsko, Řecko, 2019, 90min

Nevlastní sestra
20:00 / 516

Nevlastní sestra

Polsestra

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Damjan Kozole
Slovinsko, Makedonie, Srbsko, 2019, 105min

Spider-Man: Daleko od domova
22:30 / 517

Spider-Man: Daleko od domova

Spider-Man: Far from Home

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jon Watts
USA, 2019, 142min

Malý sál

V žáru královské lásky
09:30 / 521

V žáru královské lásky

V žáru královské lásky

Sekce: Bez cenzury

Režie: Jan Němec
Československo, 1990, 87min

Pějme píseň dohola
12:30 / 522

Pějme píseň dohola

Pějme píseň dohola

Sekce: Bez cenzury

Režie: Ondřej Trojan
Československo, 1990, 108min

discusion

Dálava
15:30 / 523

Dálava

Dálava

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Martin Mareček
Česká republika, 2019, 76min

discusion

První podání IV
18:30 / 524

První podání IV

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Kid

Poslední děti ráje

discusion

Odvrácená strana větru
21:00 / 526

Odvrácená strana větru

The Other Side of the Wind

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Orson Welles
USA, Francie, Írán, 2018, 122min

Rambo: První krev
24:00 / 528

Rambo: První krev

Rambo: First Blood

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Ted Kotcheff
USA, 1982, 93min

Kongresový sál

Introduzione all'oscuro
13:00 / 533

Introduzione all'oscuro

Introduzione all'oscuro

Sekce: Jiný pohled

Režie: Gastón Solnicki
Argentina, Rakousko, 2018, 67min

discusion

První podání III
16:00 / 534

První podání III

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Hra

Říkali mu Chaos Bērziņš

Dotkni se mě

discusion

Takové krásné šaty
19:00 / 535

Takové krásné šaty

In Fabric

Sekce: Jiný pohled

Režie: Peter Strickland
Velká Británie, 2018, 118min

discusion

Návrat marnotratného syna
22:00 / 536

Návrat marnotratného syna

Awdat al-ibn al dal

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, Alžírsko, 1976, 124min

Kinosál B

Apollo 11
09:00 / 551

Apollo 11

Apollo 11

Sekce: Jiný pohled

Režie: Todd Douglas Miller
USA, 2019, 93min

Lžička
11:30 / 552

Lžička

Karote

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Laila Pakalniņa
Lotyšsko, Norsko, Litva, 2019, 65min

Pod žhnoucím nebem
14:00 / 553

Pod žhnoucím nebem

Siraa fil wadi

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1954, 116min

Začít znovu
17:00 / 555

Začít znovu

Začít znovu

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Eva Tomanová
Česká republika, 2019, 75min

discusion

Amazing Grace
20:00 / 556

Amazing Grace

Amazing Grace

Sekce: Horizonty

Režie: Alan Elliott, Sydney Pollack
USA, 2018, 87min

Až přijde oheň
22:30 / 557

Až přijde oheň

O que arde

Sekce: Jiný pohled

Režie: Oliver Laxe
Francie, Lucembursko, Španělsko, 2019, 85min

Kino Čas

Nesmrtelní
18:30 / 5C4

Nesmrtelní

Surematu

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Ksenia Okhapkina
Estonsko, Lotyšsko, 2019, 60min

discusion

Monos
21:00 / 5C5

Monos

Monos

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alejandro Landes
Kolumbie, Argentina, Nizozemsko, Dánsko, Švédsko, Německo, Uruguay, USA, 2018, 102min

Třeba jsi vrah
24:00 / 5C8

Třeba jsi vrah

You Might Be the Killer

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Brett Simons
USA, 2018, 92min

Karlovarské městské divadlo

Saladin
09:30 / 5D1

Saladin

Al-Naser Salah al-Din

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1963, 186min

Případ Barnabáš Kos
13:00 / 5D3

Případ Barnabáš Kos

Prípad Barnabáš Kos

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Peter Solan
Československo, 1964, 92min

Skandinávské mlčení
16:00 / 5D4

Skandinávské mlčení

Skandinaavia vaikus

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Martti Helde
Estonsko, Francie, Belgie, 2019, 75min

Vazba
18:30 / 5D5

Vazba

Arest

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Andrei Cohn
Rumunsko, 2019, 126min

Divadlo Husovka

Mamonga
10:30 / 5H1

Mamonga

Mamonga

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Stefan Malešević
Srbsko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, 2019, 92min

Agův dům
13:30 / 5H2

Agův dům

Shpia e Agës

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Lendita Zeqiraj
Kosovo, Chorvatsko, Francie, Albánie, 2019, 107min

Imagina - Krátké filmy
16:30 / 5H3

discusion

Jan Palach
19:30 / 5H4

Jan Palach

Jan Palach

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Robert Sedláček
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 115min

Spojení Los Angeles
22:30 / 5H5

Spojení Los Angeles

Communion Los Angeles

Sekce: Imagina

Režie: Adam R. Levine, Peter Bo Rappmund
USA, 2018, 68min

Kino Drahomíra

Monzun
09:00 / 5K1

Monzun

Monsoon

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Hong Khaou
Velká Británie, 2019, 85min

Srpnová madona
11:30 / 5K2

Srpnová madona

La virgen de agosto

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Jonás Trueba
Španělsko, 2019, 129min

Poslední podzim
14:00 / 5K4

Poslední podzim

Síðasta haustið

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Yrsa Roca Fannberg
Island, 2019, 78min

discusion

Panorama
17:00 / 5K5

Panorama

Panorama

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Yuriy Shylov
Ukrajina, Polsko, 2019, 72min

discusion

Domov je prostor v čase
20:00 / 5K6

Domov je prostor v čase

Heimat ist ein Raum aus Zeit

Sekce: Imagina

Režie: Thomas Heise
Německo, Rakousko, 2019, 218min

discusion

Lázně III

Okouzlení
10:30 / 5L1

Okouzlení

Wonderstruck

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Todd Haynes
USA, 2017, 117min

Býk
13:30 / 5L2

Býk

Byk

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Boris Akopov
Rusko, 2019, 99min

discusion

Hluché dny
16:30 / 5L4

Hluché dny

Hluché dni

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Pavol Pekarčík
Slovenská republika, Česká republika, 2019, 81min

discusion

Karel, já a ty
19:30 / 5L5

Karel, já a ty

Karel, já a ty

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Bohdan Karásek
Česká republika, 2018, 111min

discusion

Papicha
22:30 / 5L6

Papicha

Papicha

Sekce: Horizonty

Režie: Mounia Meddour
Francie, Alžírsko, Belgie, Katar, 2019, 106min

Kinosál Pupp

Maličkosti
10:00 / 5P1

Maličkosti

Küçük şeyler

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Kıvanç Sezer
Turecko, 2019, 94min

discusion

Patrick
13:00 / 5P2

Patrick

De Patrick

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Tim Mielants
Belgie, 2019, 97min

discusion

Narušitel systému
16:00 / 5P3

Narušitel systému

Systemsprenger

Sekce: Horizonty

Režie: Nora Fingscheidt
Německo, 2019, 118min

discusion

Falešně
19:00 / 5P4

Falešně

De frivillige

Sekce: Jiný pohled

Režie: Frederikke Aspöck
Dánsko, 2019, 93min

discusion

Tohle je láska
22:00 / 5P5

Tohle je láska

C'est ça l'amour

Sekce: Jiný pohled

Režie: Claire Burger
Francie, 2018, 98min

Kinosál Národní dům

Děti mrtvých
10:00 / 5N1

Děti mrtvých

Die Kinder der Toten

Sekce: Jiný pohled

Režie: Kelly Copper, Pavol Liška
Rakousko, 2018, 90min

Forman vs. Forman
13:00 / 5N2

Forman vs. Forman

Forman vs. Forman

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Helena Třeštíková, Jakub Hejna
Česká republika, Francie, 2019, 81min

discusion

Mrtví neumírají
16:00 / 5N3

Mrtví neumírají

The Dead Don't Die

Sekce: Horizonty

Režie: Jim Jarmusch
USA, Švédsko, 2019, 105min

Tommaso
19:00 / 5N4

Tommaso

Tommaso

Sekce: Jiný pohled

Režie: Abel Ferrara
Itálie, 2019, 115min

Světlo mého života
22:00 / 5N5

Světlo mého života

Light of My Life

Sekce: Horizonty

Režie: Casey Affleck
USA, 2019, 119min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem