Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Objížďka
09:00 / 611

Objížďka

Detour

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Edgar G. Ulmer
USA, 1945, 67min

První zrádce
11:00 / 612

První zrádce

Il traditore

Sekce: Horizonty

Režie: Marco Bellocchio
Itálie, Francie, Německo, Brazílie, 2019, 145min

Manželé
14:00 / 614

Manželé

Husbands

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: John Cassavetes
USA, 1970, 131min

Muž budoucnosti
17:00 / 615

Muž budoucnosti

El hombre del futuro

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Felipe Ríos
Chile, Argentina, 2019, 96min

Portrét mozaikou
20:00 / 616

Portrét mozaikou

Ma sai ke shao nü

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Zhai Yixiang
Čína, 2019, 107min

Kouř
22:30 / 617

Kouř

Kouř

Sekce: Bez cenzury

Režie: Tomáš Vorel
Československo, 1990, 89min

Malý sál

Requiem pro panenku
09:30 / 621

Requiem pro panenku

Requiem pro panenku

Sekce: Bez cenzury

Režie: Filip Renč
Československo, 1991, 94min

FAMU uvádí to nejlepší z Katedry animované tvorby
12:30 / 622

FAMU uvádí to nejlepší z Katedry animované tvorby

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Happy End

Rybáři

Plody mraků

Spolu sami

Schovka

Pouštět draka

Krvavé pohádky

Den žen

Dcera

discusion

Monstra.
15:30 / 623

Monstra.

Monștri.

Sekce: Jiný pohled

Režie: Marius Olteanu
Rumunsko, 2019, 116min

discusion

Na střeše
18:30 / 624

Na střeše

Na střeše

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Jiří Mádl
Česká republika, Slovenská republika, 2019, 100min

discusion

Žraloci
21:00 / 626

Žraloci

Los tiburones

Sekce: Jiný pohled

Režie: Lucía Garibaldi
Uruguay, Argentina, Španělsko, 2019, 80min

discusion

Chata
24:00 / 628

Chata

The Lodge

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Severin Fiala, Veronika Franz
USA, Velká Británie, 2019, 100min

Kongresový sál

Proces
13:00 / 633

Proces

Process

Sekce: Jiný pohled

Režie: Sergei Loznitsa
Nizozemsko, 2018, 128min

discusion

Alexandrie... proč?
16:00 / 634

Alexandrie... proč?

Eskanderija... lih?

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1978, 125min

Zabíjení
22:00 / 636

Zabíjení

Zan

Sekce: Horizonty

Režie: Shinya Tsukamoto
Japonsko, 2018, 80min

Kinosál B

Na okraji
09:00 / 651

Na okraji

Giù dal vivo

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Nazareno Manuel Nicoletti
Itálie, 2019, 74min

Mizející vesnice
11:30 / 652

Mizející vesnice

Chun qu dong lai

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Liu Feifang
Čína, 2019, 172min

discusion

Naše doba
16:00 / 654

Naše doba

Nuestro tiempo

Sekce: Horizonty

Režie: Carlos Reygadas
Mexiko, Francie, Německo, Dánsko, Švédsko, 2018, 177min

Stehy
20:00 / 656

Stehy

Šavovi

Sekce: Jiný pohled

Režie: Miroslav Terzić
Srbsko, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, 2019, 97min

Miss Hanoi
22:30 / 657

Miss Hanoi

Miss Hanoi

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Zdeněk Viktora
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 90min

Kino Čas

Skryté město
10:00 / 6C1

Skryté město

La ciudad oculta

Sekce: Imagina

Režie: Víctor Moreno
Španělsko, Francie, Německo, 2018, 80min

Všechno zlato světa
12:30 / 6C2

Všechno zlato světa

Tutto l'oro che c'è

Sekce: Jiný pohled

Režie: Andrea Caccia
Itálie, Švýcarsko, Francie, 2019, 100min

discusion

V náruči Morfeově
15:30 / 6C3

V náruči Morfeově

In de armen van Morpheus

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Marc Schmidt
Nizozemsko, 2019, 82min

discusion

Sedmnáct bloků
18:30 / 6C4

Sedmnáct bloků

17 Blocks

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Davy Rothbart
USA, 2018, 97min

discusion

Odvrácená strana větru
21:30 / 6C6

Odvrácená strana větru

The Other Side of the Wind

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Orson Welles
USA, Francie, Írán, 2018, 122min

Sedm důvodů k útěku (od společnosti)
24:00 / 6C8

Sedm důvodů k útěku (od společnosti)

7 raons per fugir (de la societat)

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Esteve Soler, Gerard Quinto, David Torras
Španělsko, 2019, 75min

Karlovarské městské divadlo

Šestý den
10:00 / 6D2

Šestý den

Al-yom al-sadis

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, Francie, 1986, 103min

Lillian
13:00 / 6D3

Lillian

Lillian

Sekce: Jiný pohled

Režie: Andreas Horvath
Rakousko, 2019, 128min

Zizotek
16:00 / 6D4

Zizotek

Zizotek

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Vardis Marinakis
Řecko, 2019, 92min

Tiché doteky
18:30 / 6D5

Tiché doteky

Tiché doteky

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Michal Hogenauer
Česká republika, Nizozemsko, Lotyšsko, 2019, 96min

Hlavní nádraží
21:30 / 6D6

Hlavní nádraží

Bab el-Hadid

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1958, 73min

Divadlo Husovka

Poslední návštěva
10:30 / 6H1

Poslední návštěva

Akher Ziyarah

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Abdulmohsen Aldhabaan
Saúdská Arábie, 2019, 75min

Nova Lituania
13:30 / 6H2

Nova Lituania

Nova Lituania

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Karolis Kaupinis
Litva, 2019, 96min

Nečekejte, že zařvu
16:30 / 6H3

Nečekejte, že zařvu

Ne croyez surtout pas que je hurle

Sekce: Imagina

Režie: Frank Beauvais
Francie, 2019, 75min

Zázrak Sargasového moře
19:30 / 6H4

Zázrak Sargasového moře

To thávma tis thálassas ton Sargassón

Sekce: Jiný pohled

Režie: Syllas Tzoumerkas
Řecko, Německo, Nizozemsko, Švédsko, 2019, 121min

Pamatuj na hvězdy
22:30 / 6H5

Pamatuj na hvězdy

Memento Stella

Sekce: Imagina

Režie: Takashi Makino
Japonsko, Hongkong, 2018, 60min

Kino Drahomíra

Lara
09:00 / 6K1

Lara

Lara

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Jan-Ole Gerster
Německo, 2019, 96min

Budiž světlo
11:30 / 6K2

Budiž světlo

Nech je svetlo

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Marko Škop
Slovenská republika, Česká republika, 2019, 93min

Dálava
14:00 / 6K4

Dálava

Dálava

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Martin Mareček
Česká republika, 2019, 76min

discusion

Nesmrtelní
17:00 / 6K5

Nesmrtelní

Surematu

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Ksenia Okhapkina
Estonsko, Lotyšsko, 2019, 60min

discusion

Antologie města duchů
20:00 / 6K6

Antologie města duchů

Répertoire des villes disparues

Sekce: Horizonty

Režie: Denis Côté
Kanada, 2019, 96min

discusion

Matrix
22:30 / 6K7

Matrix

The Matrix

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Lilly Wachowski, Lana Wachowski
USA, 1999, 136min

Lázně III

Carte blanche
10:30 / 6L1

Carte blanche

Carte Blanche

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Jacek Lusiński
Polsko, 2015, 106min

Skandinávské mlčení
13:30 / 6L2

Skandinávské mlčení

Skandinaavia vaikus

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Martti Helde
Estonsko, Francie, Belgie, 2019, 75min

discusion

Vazba
16:30 / 6L4

Vazba

Arest

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Andrei Cohn
Rumunsko, 2019, 126min

discusion

Festival krátkých filmů Praha uvádí
19:30 / 6L5

Festival krátkých filmů Praha uvádí

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Kámen k zemi nespěchá

Rekonstrukce

Cukr a sůl

Třas

Ať to slyší i mimozemšťani

discusion

A Dog Called Money
22:30 / 6L6

A Dog Called Money

A Dog Called Money

Sekce: Jiný pohled

Režie: Seamus Murphy
Irsko, Velká Británie, 2019, 90min

Kinosál Pupp

Otec
10:00 / 6P1

Otec

Bashtata

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Kristina Grozeva, Petar Valchanov
Bulharsko, Řecko, 2019, 90min

discusion

Nevlastní sestra
13:00 / 6P2

Nevlastní sestra

Polsestra

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Damjan Kozole
Slovinsko, Makedonie, Srbsko, 2019, 105min

discusion

Spalovač mrtvol
16:00 / 6P3

Spalovač mrtvol

Spalovač mrtvol

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Juraj Herz
Československo, 1968, 96min

Bílý bílý den
19:00 / 6P4

Bílý bílý den

Hvítur, hvítur dagur

Sekce: Horizonty

Režie: Hlynur Pálmason
Island, Dánsko, Švédsko, 2019, 109min

discusion

Spider-Man: Daleko od domova
22:00 / 6P5

Spider-Man: Daleko od domova

Spider-Man: Far from Home

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jon Watts
USA, 2019, 142min

Kinosál Národní dům

Oleg
10:00 / 6N1

Oleg

Oļegs

Sekce: Horizonty

Režie: Juris Kursietis
Lotyšsko, Belgie, Litva, Francie, 2019, 108min

Láska bez bariér
13:00 / 6N2

Láska bez bariér

Tout le monde debout

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Franck Dubosc
Francie, Belgie, 2018, 107min

Mystify Michael Hutchence
16:00 / 6N3

Mystify Michael Hutchence

Mystify Michael Hutchence

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Richard Lowenstein
Austrálie, 2019, 108min

discusion

Šampion
19:00 / 6N4

Šampion

Il Campione

Sekce: Horizonty

Režie: Leonardo D'Agostini
Itálie, 2019, 105min

Očarování
22:00 / 6N5

Očarování

Tlamess

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ala Eddine Slim
Tunisko, Francie, 2019, 120min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem