Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Mrtví neumírají
09:00 / 711

Mrtví neumírají

The Dead Don't Die

Sekce: Horizonty

Režie: Jim Jarmusch
USA, Švédsko, 2019, 105min

Monos
11:30 / 713

Monos

Monos

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alejandro Landes
Kolumbie, Argentina, Nizozemsko, Dánsko, Švédsko, Německo, Uruguay, USA, 2018, 102min

Antologie města duchů
14:00 / 714

Antologie města duchů

Répertoire des villes disparues

Sekce: Horizonty

Režie: Denis Côté
Kanada, 2019, 96min

Óda na nicotu
17:00 / 715

Óda na nicotu

Oda sa wala

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Dwein Baltazar
Filipíny, 2018, 92min

Ke hvězdám
20:00 / 716

Ke hvězdám

To the Stars

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Martha Stephens
USA, 2019, 111min

Yesterday
22:30 / 717

Yesterday

Yesterday

Sekce: Horizonty

Režie: Danny Boyle
Velká Británie, 2019, 112min

Malý sál

Pějme píseň dohola
09:30 / 721

Pějme píseň dohola

Pějme píseň dohola

Sekce: Bez cenzury

Režie: Ondřej Trojan
Československo, 1990, 108min

Podivuhodná dobrodružství Paula Harkera
12:30 / 722

Podivuhodná dobrodružství Paula Harkera

The True Adventures of Wolfboy

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Martin Krejčí
USA, 2019, 88min

discusion

Klec
15:30 / 723

Klec

Klec

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Jiří Strach
Česká republika, 2019, 87min

discusion

Můj miláčku
18:30 / 724

Můj miláčku

Enta habibi

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1957, 110min

Paměť - zrod Vetřelce
21:30 / 727

Paměť - zrod Vetřelce

Memory - The Origins of Alien

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Alexandre O. Philippe
USA, 2019, 93min

discusion

Vetřelec
24:00 / 728

Vetřelec

Alien

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Ridley Scott
USA, Velká Británie, 1979, 117min

Kongresový sál

Monstra.
13:00 / 733

Monstra.

Monștri.

Sekce: Jiný pohled

Režie: Marius Olteanu
Rumunsko, 2019, 116min

discusion

Pod žhnoucím nebem
16:00 / 734

Pod žhnoucím nebem

Siraa fil wadi

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1954, 116min

Co uděláš, až svět vzplane?
19:00 / 735

Co uděláš, až svět vzplane?

What You Gonna Do When the World's on Fire?

Sekce: Horizonty

Režie: Roberto Minervini
Itálie, USA, Francie, 2018, 123min

Otec Amin
22:00 / 736

Otec Amin

Baba Amin

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1950, 110min

Kinosál B

Panorama
09:00 / 751

Panorama

Panorama

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Yuriy Shylov
Ukrajina, Polsko, 2019, 72min

Poslední podzim
11:30 / 752

Poslední podzim

Síðasta haustið

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Yrsa Roca Fannberg
Island, 2019, 78min

Jan Palach
14:00 / 753

Jan Palach

Jan Palach

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Robert Sedláček
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 115min

Pohoří snů
17:00 / 755

Pohoří snů

La Cordillera de los sueños

Sekce: Horizonty

Režie: Patricio Guzmán
Chile, Francie, 2019, 85min

Karel, já a ty
20:00 / 756

Karel, já a ty

Karel, já a ty

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Bohdan Karásek
Česká republika, 2018, 111min

Takové krásné šaty
22:30 / 757

Takové krásné šaty

In Fabric

Sekce: Jiný pohled

Režie: Peter Strickland
Velká Británie, 2018, 118min

Kino Čas

Ďábel pouště
10:00 / 7C1

Ďábel pouště

Shaytan al-sahraa

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1954, 89min

Zizotek
12:30 / 7C2

Zizotek

Zizotek

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Vardis Marinakis
Řecko, 2019, 92min

discusion

Konfuciánský sen
15:30 / 7C3

Konfuciánský sen

Kongzi meng

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Mijie Li
Čína, 2019, 85min

discusion

Domov je prostor v čase
18:30 / 7C4

Domov je prostor v čase

Heimat ist ein Raum aus Zeit

Sekce: Imagina

Režie: Thomas Heise
Německo, Rakousko, 2019, 218min

discusion

Mlha
24:00 / 7C8

Mlha

The Fog

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: John Carpenter
USA, 1980, 94min

Karlovarské městské divadlo

Ať jsi kdekoliv
10:00 / 7D2

Ať jsi kdekoliv

Ovunque proteggimi

Sekce: Horizonty

Režie: Bonifacio Angius
Itálie, 2018, 98min

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný
13:00 / 7D3

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný

Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý

Sekce: Bez cenzury

Režie: Juraj Jakubisko
Československo, 1992, 108min

Zánik samoty Berhof
16:00 / 7D4

Zánik samoty Berhof

Zánik samoty Berhof

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jiří Svoboda
Československo, Polsko, 1983, 98min

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát
18:30 / 7D5

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Olga Sommerová
Česká republika, 2019, 104min

Až přijde oheň
21:30 / 7D6

Až přijde oheň

O que arde

Sekce: Jiný pohled

Režie: Oliver Laxe
Francie, Lucembursko, Španělsko, 2019, 85min

Divadlo Husovka

Býk
10:30 / 7H1

Býk

Byk

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Boris Akopov
Rusko, 2019, 99min

Hluché dny
13:30 / 7H2

Hluché dny

Hluché dni

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Pavol Pekarčík
Slovenská republika, Česká republika, 2019, 81min

Začít znovu
16:30 / 7H3

Začít znovu

Začít znovu

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Eva Tomanová
Česká republika, 2019, 75min

Letní hokej
19:30 / 7H4

Letní hokej

Letní hokej

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Tomáš Bojar, Rozálie Kohoutová
Česká republika, 2019, 75min

Velkolepý bizár
22:30 / 7H5

Velkolepý bizár

The Grand Bizarre

Sekce: Imagina

Režie: Jodie Mack
USA, 2018, 60min

Kino Drahomíra

Maličkosti
09:00 / 7K1

Maličkosti

Küçük şeyler

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Kıvanç Sezer
Turecko, 2019, 94min

Patrick
11:30 / 7K2

Patrick

De Patrick

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Tim Mielants
Belgie, 2019, 97min

Sedmnáct bloků
14:00 / 7K4

Sedmnáct bloků

17 Blocks

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Davy Rothbart
USA, 2018, 97min

discusion

V náruči Morfeově
17:00 / 7K5

V náruči Morfeově

In de armen van Morpheus

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Marc Schmidt
Nizozemsko, 2019, 82min

discusion

Manželé
20:00 / 7K6

Manželé

Husbands

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: John Cassavetes
USA, 1970, 131min

Papicha
22:30 / 7K7

Papicha

Papicha

Sekce: Horizonty

Režie: Mounia Meddour
Francie, Alžírsko, Belgie, Katar, 2019, 106min

Lázně III

Případ Barnabáš Kos
10:30 / 7L1

Případ Barnabáš Kos

Prípad Barnabáš Kos

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Peter Solan
Československo, 1964, 92min

Adam
13:30 / 7L2

Adam

Adam

Sekce: Horizonty

Režie: Maryam Touzani
Maroko, Francie, Srbsko, 2019, 98min

Tiché doteky
16:30 / 7L4

Tiché doteky

Tiché doteky

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Michal Hogenauer
Česká republika, Nizozemsko, Lotyšsko, 2019, 96min

discusion

Zlatý podraz
19:30 / 7L5

Zlatý podraz

Zlatý podraz

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Radim Špaček
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 107min

discusion

Šestý den
22:30 / 7L6

Šestý den

Al-yom al-sadis

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, Francie, 1986, 103min

Kinosál Pupp

Muž budoucnosti
10:00 / 7P1

Muž budoucnosti

El hombre del futuro

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Felipe Ríos
Chile, Argentina, 2019, 96min

discusion

Portrét mozaikou
13:00 / 7P2

Portrét mozaikou

Ma sai ke shao nü

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Zhai Yixiang
Čína, 2019, 107min

discusion

Mé tiché myšlenky
16:00 / 7P3

Mé tiché myšlenky

Moi dumki tikhi

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Antonio Lukich
Ukrajina, 2019, 104min

discusion

Cenzor
19:00 / 7P4

Cenzor

Görülmüştür

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Serhat Karaaslan
Turecko, Německo, Francie, 2018, 95min

discusion

Diego Maradona
22:00 / 7P5

Diego Maradona

Diego Maradona

Sekce: Horizonty

Režie: Asif Kapadia
Velká Británie, 2019, 130min

Kinosál Národní dům

Devadesátky
10:00 / 7N1

Devadesátky

Mid90s

Sekce: Horizonty

Režie: Jonah Hill
USA, 2018, 85min

Dafne
13:00 / 7N2

Dafne

Dafne

Sekce: Jiný pohled

Režie: Federico Bondi
Itálie, 2019, 94min

Koko-di koko-da
16:00 / 7N3

Koko-di koko-da

Koko-di koko-da

Sekce: Jiný pohled

Režie: Johannes Nyholm
Švédsko, Dánsko, 2019, 84min

Staříci
19:00 / 7N4

Staříci

Staříci

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Martin Dušek, Ondřej Provazník
Česká republika, Slovenská republika, 2019, 85min

Děti mrtvých
22:00 / 7N5

Děti mrtvých

Die Kinder der Toten

Sekce: Jiný pohled

Režie: Kelly Copper, Pavol Liška
Rakousko, 2018, 90min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem