Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Falešně
09:00 / 811

Falešně

De frivillige

Sekce: Jiný pohled

Režie: Frederikke Aspöck
Dánsko, 2019, 93min

Parazit
11:00 / 812

Parazit

Gisaengchung

Sekce: Horizonty

Režie: Bong Joon-ho
Jižní Korea, 2019, 132min

Neviditelný život Eurídice Gusmãové
14:00 / 814

Neviditelný život Eurídice Gusmãové

A vida invisível de Eurídice Gusmão

Sekce: Horizonty

Režie: Karim Aïnouz
Brazílie, Německo, 2019, 139min

Dědictví aneb Kurvahošigutntág
17:00 / 815

Dědictví aneb Kurvahošigutntág

Dědictví aneb Kurvahošigutntág

Sekce: Bez cenzury

Režie: Věra Chytilová
Československo, 1992, 118min

Neboj, daleko neuteče
20:00 / 816

Neboj, daleko neuteče

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Gus Van Sant
USA, 2017, 114min

Rudá
22:30 / 817

Rudá

Rojo

Sekce: Horizonty

Režie: Benjamín Naishtat
Argentina, Belgie, Brazílie, Německo, Francie, Švýcarsko, 2018, 109min

Malý sál

Kouř
09:30 / 821

Kouř

Kouř

Sekce: Bez cenzury

Režie: Tomáš Vorel
Československo, 1990, 89min

Introduzione all'oscuro
12:30 / 822

Introduzione all'oscuro

Introduzione all'oscuro

Sekce: Jiný pohled

Režie: Gastón Solnicki
Argentina, Rakousko, 2018, 67min

discusion

Lillian
15:30 / 823

Lillian

Lillian

Sekce: Jiný pohled

Režie: Andreas Horvath
Rakousko, 2019, 128min

discusion

Diego Maradona
18:30 / 824

Diego Maradona

Diego Maradona

Sekce: Horizonty

Režie: Asif Kapadia
Velká Británie, 2019, 130min

Matrix
21:00 / 826

Matrix

The Matrix

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Lilly Wachowski, Lana Wachowski
USA, 1999, 136min

Sedm důvodů k útěku (od společnosti)
24:00 / 828

Sedm důvodů k útěku (od společnosti)

7 raons per fugir (de la societat)

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Esteve Soler, Gerard Quinto, David Torras
Španělsko, 2019, 75min

Kongresový sál

Saladin
08:30 / 831

Saladin

Al-Naser Salah al-Din

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1963, 186min

Odvrácená strana větru
13:00 / 833

Odvrácená strana větru

The Other Side of the Wind

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Orson Welles
USA, Francie, Írán, 2018, 122min

Varda podle Agnès
16:00 / 834

Varda podle Agnès

Varda par Agnès

Sekce: Horizonty

Režie: Agnès Varda
Francie, 2019, 115min

Úsvit nového dne
19:00 / 835

Úsvit nového dne

Fagr yom gedid

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, SSSR, 1964, 128min

Tak pravila Pauline Kael
22:00 / 836

Tak pravila Pauline Kael

What She Said: The Art of Pauline Kael

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Rob Garver
USA, 2018, 96min

Kinosál B

Nesmrtelní
09:00 / 851

Nesmrtelní

Surematu

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Ksenia Okhapkina
Estonsko, Lotyšsko, 2019, 60min

Dálava
11:30 / 852

Dálava

Dálava

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Martin Mareček
Česká republika, 2019, 76min

Imagina - Krátké filmy
14:00 / 853

Bílá karavana
17:00 / 855

Bílá karavana

Tetri karavani

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Eldar Shengelaya, Tamaz Meliava
Gruzie, 1963, 93min

Staříci
20:00 / 856

Staříci

Staříci

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Martin Dušek, Ondřej Provazník
Česká republika, Slovenská republika, 2019, 85min

Na střeše
22:30 / 857

Na střeše

Na střeše

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Jiří Mádl
Česká republika, Slovenská republika, 2019, 100min

Kino Čas

Amazing Grace
10:00 / 8C1

Amazing Grace

Amazing Grace

Sekce: Horizonty

Režie: Alan Elliott, Sydney Pollack
USA, 2018, 87min

Mé tiché myšlenky
12:30 / 8C2

Mé tiché myšlenky

Moi dumki tikhi

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Antonio Lukich
Ukrajina, 2019, 104min

discusion

Cenzor
15:30 / 8C3

Cenzor

Görülmüştür

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Serhat Karaaslan
Turecko, Německo, Francie, 2018, 95min

discusion

Paměť - zrod Vetřelce
18:30 / 8C4

Paměť - zrod Vetřelce

Memory - The Origins of Alien

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Alexandre O. Philippe
USA, 2019, 93min

discusion

Zázrak Sargasového moře
21:30 / 8C6

Zázrak Sargasového moře

To thávma tis thálassas ton Sargassón

Sekce: Jiný pohled

Režie: Syllas Tzoumerkas
Řecko, Německo, Nizozemsko, Švédsko, 2019, 121min

Chata
24:00 / 8C8

Chata

The Lodge

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Severin Fiala, Veronika Franz
USA, Velká Británie, 2019, 100min

Karlovarské městské divadlo

Světlo mého života
10:00 / 8D2

Světlo mého života

Light of My Life

Sekce: Horizonty

Režie: Casey Affleck
USA, 2019, 119min

Proces
13:00 / 8D3

Proces

Process

Sekce: Jiný pohled

Režie: Sergei Loznitsa
Nizozemsko, 2018, 128min

Řidičský průkaz
16:00 / 8D4

Řidičský průkaz

Learning to Drive

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Isabel Coixet
Velká Británie, USA, 2014, 90min

Případ Barnabáš Kos
18:30 / 8D5

Případ Barnabáš Kos

Prípad Barnabáš Kos

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Peter Solan
Československo, 1964, 92min

Tohle je láska
21:30 / 8D6

Tohle je láska

C'est ça l'amour

Sekce: Jiný pohled

Režie: Claire Burger
Francie, 2018, 98min

Divadlo Husovka

Skandinávské mlčení
10:30 / 8H1

Skandinávské mlčení

Skandinaavia vaikus

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Martti Helde
Estonsko, Francie, Belgie, 2019, 75min

Vazba
13:30 / 8H2

Vazba

Arest

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Andrei Cohn
Rumunsko, 2019, 126min

FAMU uvádí to nejlepší z Katedry animované tvorby
16:30 / 8H3

FAMU uvádí to nejlepší z Katedry animované tvorby

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Happy End

Rybáři

Plody mraků

Spolu sami

Schovka

Pouštět draka

Krvavé pohádky

Den žen

Dcera

Skryté město
19:30 / 8H4

Skryté město

La ciudad oculta

Sekce: Imagina

Režie: Víctor Moreno
Španělsko, Francie, Německo, 2018, 80min

Psi nenosí kalhoty
22:30 / 8H5

Psi nenosí kalhoty

Koirat eivät käytä housuja

Sekce: Jiný pohled

Režie: Jukka-Pekka Valkeapää
Finsko, Lotyšsko, 2019, 105min

Kino Drahomíra

Otec
09:00 / 8K1

Otec

Bashtata

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Kristina Grozeva, Petar Valchanov
Bulharsko, Řecko, 2019, 90min

Nevlastní sestra
11:30 / 8K2

Nevlastní sestra

Polsestra

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Damjan Kozole
Slovinsko, Makedonie, Srbsko, 2019, 105min

Očarování
14:00 / 8K4

Očarování

Tlamess

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ala Eddine Slim
Tunisko, Francie, 2019, 120min

Konfuciánský sen
17:00 / 8K5

Konfuciánský sen

Kongzi meng

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Mijie Li
Čína, 2019, 85min

discusion

Pamatuj na hvězdy
20:00 / 8K6

Pamatuj na hvězdy

Memento Stella

Sekce: Imagina

Režie: Takashi Makino
Japonsko, Hongkong, 2018, 60min

Co uděláš, až svět vzplane?
22:30 / 8K7

Co uděláš, až svět vzplane?

What You Gonna Do When the World's on Fire?

Sekce: Horizonty

Režie: Roberto Minervini
Itálie, USA, Francie, 2018, 123min

Lázně III

Příběh Marie
10:30 / 8L1

Příběh Marie

Marie Heurtin

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Jean-Pierre Améris
Francie, 2014, 95min

Sbohem, má lásko
13:30 / 8L2

Sbohem, má lásko

Wadda't hubbak

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1957, 100min

Všechno zlato světa
16:30 / 8L4

Všechno zlato světa

Tutto l'oro che c'è

Sekce: Jiný pohled

Režie: Andrea Caccia
Itálie, Švýcarsko, Francie, 2019, 100min

První podání I
19:30 / 8L5

První podání I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Obléhání

Až za severním větrem

Sestry

První podání II
22:30 / 8L6

První podání II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Připravte se

Babiččin miláček

Kinosál Pupp

Óda na nicotu
10:00 / 8P1

Óda na nicotu

Oda sa wala

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Dwein Baltazar
Filipíny, 2018, 92min

discusion

Ke hvězdám
13:00 / 8P2

Ke hvězdám

To the Stars

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Martha Stephens
USA, 2019, 111min

discusion

Bez vědomí
19:00 / 8P4

Bez vědomí

Bez vědomí

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Ivan Zachariáš
Česká republika, 2019, 120min

Forman vs. Forman
22:00 / 8P5

Forman vs. Forman

Forman vs. Forman

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Helena Třeštíková, Jakub Hejna
Česká republika, Francie, 2019, 81min

Kinosál Národní dům

Šampion
10:00 / 8N1

Šampion

Il Campione

Sekce: Horizonty

Režie: Leonardo D'Agostini
Itálie, 2019, 105min

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát
13:00 / 8N2

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Olga Sommerová
Česká republika, 2019, 104min

discusion

Návrat marnotratného syna
16:00 / 8N3

Návrat marnotratného syna

Awdat al-ibn al dal

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, Alžírsko, 1976, 124min

Synové Dánska
19:00 / 8N4

Synové Dánska

Danmarks sønner

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ulaa Salim
Dánsko, 2019, 123min

Pavarotti
22:00 / 8N5

Pavarotti

Pavarotti

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Ron Howard
Velká Británie, USA, 2019, 114min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem