Hlavní soutěž
Sekce 43. ročníku
- Horizonty
- Jiný pohled
- Půlnoční filmy
- Hlavní soutěž
- Pocta Juraji Jakubiskovi
- Pocta Dušanu Hanákovi
- Zaostřeno na Nizozemsko
- Hlavní program - mimo soutěž
- Soutěž Na východ od Západu
- Pocta Arturo Ripsteinovi
- Pocta Nicolasi Roegovi
- Soutěž Fórum nezávislých
- Soutěž dokumentárních filmů
- Nový Hollywood II
- Otevřené oči
- České filmy 2007-2008
- Dokumentární filmy - mimo soutěž
- Fórum nezávislých - Pocta Lesi Blankovi
- Dny kritiků Variety: Evropa dnes!
- Pocta Ivanu Passerovi
- Na východ od Západu - mimo soutěž
- Nejlepší filmy Festivalu krátkých filmů Praha
- 2008: Hudební odysea
- Fresh Selection - pět filmových nadějí
-
Děti noci
Night Owls /
Děti noci
Režie: Michaela Pavlátová
Česká republika, 2008, 80 min
-
Dr. Alemán
Dr. Alemán /
Dr. Alemán
Režie: Tom Schreiber
Německo, 2008, 106 min
-
Fotograf
The Photograph /
The Photograph
Režie: Nan T. Achnas
Indonésie, Francie, Nizozemsko, Švýcarsko, Švédsko, 2007, 94 min
-
Karamazovi
The Karamazovs /
Karamazovi
Režie: Petr Zelenka
Česká republika, Polsko, 2008, 100 min
-
Kytara
The Guitar /
The Guitar
Režie: Amy Redford
USA, 2007, 92 min
-
Pátrání
The Investigator /
A nyomozó
Režie: Attila Gigor
Maďarsko, Švédsko, Irsko, 2008, 107 min
-
Ranní ptáče dál doskáče
The Early Bird Catches the Worm /
Il mattino ha l'oro in bocca
Režie: Francesco Patierno
Itálie, 2008, 105 min
-
Skoro celá pravda
True Enough /
La vérité ou presque
Režie: Sam Karmann
Francie, 2007, 95 min
-
Šachta
The Shaft /
Dixia de Tiankong
Režie: Chi Zhang
Čína, 2008, 98 min
-
Ukrutně šťastni
Terribly Happy /
Frygtelig Lykkelig
Režie: Henrik Ruben Genz
Dánsko, 2008, 105 min
-
Vzdálená chvění
Distant Tremors /
Les tremblements lointains
Režie: Manuel Poutte
Belgie, Francie, 2008, 100 min
-
Zajatec
Captive /
Plennyj
Režie: Alexey Uchitel
Rusko, Bulharsko, 2008, 80 min
-
Záminky
Pretexts /
Pretextos
Režie: Silvia Munt
Španělsko, 2007, 90 min
-
Za sklem
Behind the Glass /
Iza stakla
Režie: Zrinko Ogresta
Chorvatsko, 2008, 80 min