Horizonty
Sekce 45. ročníku
- Horizonty
- Pocta Michaelu Powellovi a Emericu Pressburgerovi
- Jiný pohled
- Poklady filmových archivů
- Zaostřeno na belgickou kinematografii
- Soutěž Na východ od Západu
- Soutěž dokumentárních filmů
- Půlnoční filmy: Ozploitation!
- Zvláštní uvedení
- Soutěž Fórum nezávislých
- Hlavní program - mimo soutěž
- Pocta Karlu Vachkovi
- Pocta Paľu Bielikovi
- Dokumentární filmy - mimo soutěž
- Hlavní soutěž
- Nejlepší filmy festivalu Inventura
- Pocta Michelu Cimentovi
- 2010: Hudební odysea
- České filmy 2009-2010
- Dny kritiků Variety: Evropa dnes!
- Festival krátkých filmů Praha uvádí
- Otevřené oči
- Pocta Juraji Herzovi
- Fresh Selection - pět filmových nadějí
-
Člověk, který přijde
The Man Who Will Come /
L' uomo che verrà
Režie: Giorgio Diritti
Itálie, 2009, 117 min
-
Dvojitá hodina
The Double Hour /
La doppia ora
Režie: Giuseppe Capotondi
Itálie, 2009, 95 min
-
Housenka
Caterpillar /
Caterpillar
Režie: Koji Wakamatsu
Japonsko, 2010, 85 min
-
Chloe
Chloe /
Chloe
Režie: Atom Egoyan
USA, Kanada, Francie, 2009, 96 min
-
Iluzionista
The Illusionist /
The Illusionist
Režie: Sylvain Chomet
Velká Británie, Francie, 2010, 85 min
-
Jak jsem dopadl tohle léto
How I Ended This Summer /
Kak ja provjol etim letom
Režie: Alexei Popogrebsky
Rusko, 2010, 124 min
-
Kvílení
Howl /
Howl
Režie: Rob Epstein, Jeffrey Friedman
USA, 2010, 90 min
-
Líbánky
Honeymoons /
Medeni mesec
Režie: Goran Paskaljević
Srbsko, Albánie, 2009, 95 min
-
Libanon
Lebanon /
Lebanon
Režie: Samuel Maoz
Izrael, Francie, Německo, 2009, 93 min
-
Lurdy
Lourdes /
Lourdes
Režie: Jessica Hausner
Rakousko, Francie, Německo, 2009, 99 min
-
Med
Honey /
Bal
Režie: Semih Kaplanoğlu
Turecko, Německo, 2010, 103 min
-
Na cestě
On the Path /
Na putu
Režie: Jasmila Žbanić
Bosna a Hercegovina, Rakousko, Německo, Chorvatsko, 2009, 100 min
-
Ondine
Ondine /
Ondine
Režie: Neil Jordan
Irsko, USA, 2009, 111 min
-
Rozumné řešení
A Rational Solution /
Det enda rationella
Režie: Jörgen Bergmark
Švédsko, Německo, Itálie, Finsko, 2009, 104 min
-
Sama v Africe
White Material /
White Material
Režie: Claire Denis
Francie, 2009, 102 min
-
Seriózní muž
A Serious Man /
A Serious Man
Režie: Ethan Coen, Joel Coen
USA, Velká Británie, Francie, 2009, 106 min
-
Single Man
A Single Man /
A Single Man
Režie: Tom Ford
USA, 2009, 101 min
-
Submarino
Submarino /
Submarino
Režie: Thomas Vinterberg
Dánsko, 2010, 110 min
-
Špatná rodina
Bad Family /
Paha perhe
Režie: Aleksi Salmenperä
Finsko, 2010, 92 min
-
Vrah s kamerou
The Cameramurderer /
Der Kameramörder
Režie: Robert Adrian Pejo
Rakousko, Maďarsko, Švýcarsko, 2010, 95 min
-
Vrah ve mně
The Killer Inside Me /
The Killer Inside Me
Režie: Michael Winterbottom
Velká Británie, USA, 2010, 120 min
-
Žena bez piana
Woman Without Piano /
La mujer sin piano
Režie: Javier Rebollo
Španělsko, Francie, 2009, 95 min
-
Ženy bez mužů
Women Without Men /
Zanan bedoone mardan
Režie: Shirin Neshat
Německo, Rakousko, Francie, 2009, 99 min
-
Život za časů války
Life During Wartime /
Life During Wartime
Režie: Todd Solondz
USA, 2009, 96 min