Jiný pohled
Sekce 46. ročníku
- Mladý řecký film
- Horizonty
- Pocta Denisi Villeneuvovi
- Pocta Samuelu Fullerovi
- Soutěž dokumentárních filmů
- Jiný pohled
- Hlavní soutěž
- Deset evropských režisérů očima Variety
- České filmy 2010–2011
- Soutěž Na východ od Západu
- Půlnoční filmy
- 2012: Hudební odysea
- Hlavní program - mimo soutěž
- Dokumentární filmy - mimo soutěž
- Soutěž Fórum nezávislých
- Návraty k pramenům
- Zvláštní uvedení
- Festival krátkých filmů Praha uvádí
- Fresh Selection - šest filmových nadějí
-
Arirang
Arirang /
Arirang
Režie: Kim Ki-duk
Jižní Korea, 2011, 100 min
-
Cesta nikam
Road to Nowhere /
Road to Nowhere
Režie: Monte Hellman
USA, 2010, 121 min
-
Corpo celeste
Corpo Celeste /
Corpo celeste
Režie: Alice Rohrwacher
Itálie, Francie, Švýcarsko, 2011, 102 min
-
Den, kdy přijíždí
The Day He Arrives /
Bukchon banghyang
Režie: Hong Sang-soo
Jižní Korea, 2011, 79 min
-
Devět múz
The Nine Muses /
The Nine Muses
Režie: John Akomfrah
Velká Británie, Ghana, 2010, 92 min
-
Dýchat
Breathing /
Atmen
Režie: Karl Markovics
Rakousko, 2011, 93 min
-
Erotic Man
Erotic Man /
Det erotiske menneske
Režie: Jørgen Leth
Dánsko, 2010, 85 min
-
Hanezu
Hanezu /
Hanezu no tsuki
Režie: Naomi Kawase
Japonsko, 2011, 91 min
-
Hle, Beránek boží
Behold the Lamb /
Behold the Lamb
Režie: John McIlduff
Velká Británie, 2011, 83 min
-
Hora
The Mountain /
Fjellet
Režie: Ole Giæver
Norsko, 2011, 73 min
-
Hra
Play /
Play
Režie: Ruben Östlund
Švédsko, Dánsko, Francie, 2011, 124 min
-
Magic Trip
The Magic Trip /
The Magic Trip
Režie: Alex Gibney, Alison Ellwood
USA, 2011, 90 min
-
Medianeras
Medianeras /
Medianeras
Režie: Gustavo Taretto
Argentina, Německo, Španělsko, 2011, 95 min
-
Michael
Michael /
Michael
Režie: Markus Schleinzer
Rakousko, 2011, 96 min
-
Miluju tě
I Love You /
Ja těbja ljublju
Režie: Pavel Kostomarov, Alexander Rastorguev
Rusko, 2011, 81 min
-
Mlýn a kříž
The Mill & the Cross /
The Mill & the Cross
Režie: Lech Majewski
Polsko, Švédsko, 2011, 97 min
-
Modré světlo
Code Blue /
Code Blue
Režie: Urszula Antoniak
Nizozemsko, Dánsko, 2011, 81 min
-
Modrý pták
Blue Bird /
Blue Bird
Režie: Gust Van den Berghe
Belgie, 2011, 86 min
-
Náš den přijde
Our Day Will Come /
Notre jour viendra
Režie: Romain Gavras
Francie, 2010, 90 min
-
Nokas
Nokas /
Nokas
Režie: Erik Skjoldbjærg
Norsko, 2010, 95 min
-
Otec
Father /
Aita
Režie: José María de Orbe
Španělsko, 2010, 85 min
-
Spánek na slunci
Asleep in the Sun /
Dormir al sol
Režie: Alejandro Chomski
Argentina, 2010, 84 min
-
Staré kočky
Old Cats /
Gatos viejos
Režie: Sebastián Silva, Pedro Peirano
USA, Chile, 2010, 88 min
-
Stranou Satana
Outside Satan /
Hors Satan
Režie: Bruno Dumont
Francie, 2011, 109 min
-
Tady
Here /
Here
Režie: Braden King
USA, Arménie, 2011, 120 min
-
Touha zabít
Enemy at the Dead End /
Jugigo ci-peun
Režie: Owen Cho, Kim Sang-hwa
Jižní Korea, 2010, 92 min
-
Vinou lásky
Guilty of Romance /
Koi no tsumi
Režie: Sion Sono
Japonsko, 2011, 112 min
-
Vulkán
Volcano /
Eldfjall
Režie: Rúnar Rúnarsson
Island, Dánsko, 2011, 99 min
-
Život v jednom dni
Life in a Day /
Life in a Day
Režie: Kevin Macdonald
Velká Británie, 2011, 95 min