Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Malý sál

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný
09:30 / 921

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný

Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý

Sekce: Bez cenzury

Režie: Juraj Jakubisko
Československo, 1992, 108min

Manželé
12:30 / 922

Manželé

Husbands

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: John Cassavetes
USA, 1970, 131min

Dědictví aneb Kurvahošigutntág
15:30 / 923

Dědictví aneb Kurvahošigutntág

Dědictví aneb Kurvahošigutntág

Sekce: Bez cenzury

Režie: Věra Chytilová
Československo, 1992, 118min

Synové Dánska
18:30 / 924

Synové Dánska

Danmarks sønner

Sekce: Jiný pohled

Režie: Ulaa Salim
Dánsko, 2019, 123min

Late Night
21:00 / 926

Late Night

Late Night

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Nisha Ganatra
USA, 2019, 102min

Třeba jsi vrah
24:00 / 928

Třeba jsi vrah

You Might Be the Killer

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Brett Simons
USA, 2018, 92min

Kongresový sál

Nečekejte, že zařvu
08:30 / 931

Nečekejte, že zařvu

Ne croyez surtout pas que je hurle

Sekce: Imagina

Režie: Frank Beauvais
Francie, 2019, 75min

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla
10:30 / 932

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Katarína Kerekesová, Ivana Šebestová
Slovenská republika, Česká republika, 2018, 65min

A Dog Called Money
13:00 / 933

A Dog Called Money

A Dog Called Money

Sekce: Jiný pohled

Režie: Seamus Murphy
Irsko, Velká Británie, 2019, 90min

Ať jsi kdekoliv
16:00 / 934

Ať jsi kdekoliv

Ovunque proteggimi

Sekce: Horizonty

Režie: Bonifacio Angius
Itálie, 2018, 98min

Stehy
19:00 / 935

Stehy

Šavovi

Sekce: Jiný pohled

Režie: Miroslav Terzić
Srbsko, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, 2019, 97min

Šestý den
22:00 / 936

Šestý den

Al-yom al-sadis

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, Francie, 1986, 103min

Kinosál B

V náruči Morfeově
09:00 / 951

V náruči Morfeově

In de armen van Morpheus

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Marc Schmidt
Nizozemsko, 2019, 82min

Sedmnáct bloků
11:30 / 952

Sedmnáct bloků

17 Blocks

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Davy Rothbart
USA, 2018, 97min

Konfuciánský sen
14:00 / 953

Konfuciánský sen

Kongzi meng

Sekce: Soutěž dokumentárních filmů

Režie: Mijie Li
Čína, 2019, 85min

discusion

Velkolepý bizár
17:00 / 955

Velkolepý bizár

The Grand Bizarre

Sekce: Imagina

Režie: Jodie Mack
USA, 2018, 60min

Adam
20:00 / 956

Adam

Adam

Sekce: Horizonty

Režie: Maryam Touzani
Maroko, Francie, Srbsko, 2019, 98min

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát
22:30 / 957

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Olga Sommerová
Česká republika, 2019, 104min

Kino Čas

Satanské tango
10:00 / 9C1

Satanské tango

Sátántangó

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Béla Tarr
Maďarsko, Švýcarsko, Německo, 1994, 450min

Naše doba
18:30 / 9C4

Naše doba

Nuestro tiempo

Sekce: Horizonty

Režie: Carlos Reygadas
Mexiko, Francie, Německo, Dánsko, Švédsko, 2018, 177min

Spojení Los Angeles
22:30 / 9C7

Spojení Los Angeles

Communion Los Angeles

Sekce: Imagina

Režie: Adam R. Levine, Peter Bo Rappmund
USA, 2018, 68min

Rambo: První krev
24:00 / 9C8

Rambo: První krev

Rambo: First Blood

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Ted Kotcheff
USA, 1982, 93min

Karlovarské městské divadlo

Bílá karavana
10:00 / 9D2

Bílá karavana

Tetri karavani

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Eldar Shengelaya, Tamaz Meliava
Gruzie, 1963, 93min

Hlavní nádraží
13:00 / 9D3

Hlavní nádraží

Bab el-Hadid

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1958, 73min

Mystify Michael Hutchence
16:00 / 9D4

Mystify Michael Hutchence

Mystify Michael Hutchence

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Richard Lowenstein
Austrálie, 2019, 108min

Rudá
18:30 / 9D5

Rudá

Rojo

Sekce: Horizonty

Režie: Benjamín Naishtat
Argentina, Belgie, Brazílie, Německo, Francie, Švýcarsko, 2018, 109min

Parazit
21:30 / 9D6

Parazit

Gisaengchung

Sekce: Horizonty

Režie: Bong Joon-ho
Jižní Korea, 2019, 132min

Divadlo Husovka

Zizotek
10:30 / 9H1

Zizotek

Zizotek

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Vardis Marinakis
Řecko, 2019, 92min

Tiché doteky
13:30 / 9H2

Tiché doteky

Tiché doteky

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Michal Hogenauer
Česká republika, Nizozemsko, Lotyšsko, 2019, 96min

Mé tiché myšlenky
16:30 / 9H3

Mé tiché myšlenky

Moi dumki tikhi

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Antonio Lukich
Ukrajina, 2019, 104min

Cenzor
19:30 / 9H4

Cenzor

Görülmüştür

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Serhat Karaaslan
Turecko, Německo, Francie, 2018, 95min

Miss Hanoi
22:30 / 9H5

Miss Hanoi

Miss Hanoi

Sekce: České filmy 2018-2019

Režie: Zdeněk Viktora
Česká republika, Slovenská republika, 2018, 90min

Kino Drahomíra

Muž budoucnosti
09:00 / 9K1

Muž budoucnosti

El hombre del futuro

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Felipe Ríos
Chile, Argentina, 2019, 96min

Portrét mozaikou
11:30 / 9K2

Portrét mozaikou

Ma sai ke shao nü

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Zhai Yixiang
Čína, 2019, 107min

discusion

Óda na nicotu
14:00 / 9K4

Óda na nicotu

Oda sa wala

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Dwein Baltazar
Filipíny, 2018, 92min

Ke hvězdám
17:00 / 9K5

Ke hvězdám

To the Stars

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Martha Stephens
USA, 2019, 111min

Až přijde oheň
20:00 / 9K6

Až přijde oheň

O que arde

Sekce: Jiný pohled

Režie: Oliver Laxe
Francie, Lucembursko, Španělsko, 2019, 85min

Monos
22:30 / 9K7

Monos

Monos

Sekce: Jiný pohled

Režie: Alejandro Landes
Kolumbie, Argentina, Nizozemsko, Dánsko, Švédsko, Německo, Uruguay, USA, 2018, 102min

Lázně III

Pod žhnoucím nebem
10:30 / 9L1

Pod žhnoucím nebem

Siraa fil wadi

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1954, 116min

Forman vs. Forman
13:30 / 9L2

Forman vs. Forman

Forman vs. Forman

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Helena Třeštíková, Jakub Hejna
Česká republika, Francie, 2019, 81min

Alexandrie... proč?
16:30 / 9L4

Alexandrie... proč?

Eskanderija... lih?

Sekce: Pocta Júsufu Šahínovi

Režie: Youssef Chahine
Egypt, 1978, 125min

První podání III
19:30 / 9L5

První podání III

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Hra

Říkali mu Chaos Bērziņš

Dotkni se mě

První podání IV
22:30 / 9L6

První podání IV

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Kid

Poslední děti ráje

Kinosál Národní dům

Podivuhodná dobrodružství Paula Harkera
10:00 / 9N1

Podivuhodná dobrodružství Paula Harkera

The True Adventures of Wolfboy

Sekce: Hlavní program - mimo soutěž

Režie: Martin Krejčí
USA, 2019, 88min

Bílý bílý den
13:00 / 9N2

Bílý bílý den

Hvítur, hvítur dagur

Sekce: Horizonty

Režie: Hlynur Pálmason
Island, Dánsko, Švédsko, 2019, 109min

Oleg
16:00 / 9N3

Oleg

Oļegs

Sekce: Horizonty

Režie: Juris Kursietis
Lotyšsko, Belgie, Litva, Francie, 2019, 108min

První zrádce
19:00 / 9N4

První zrádce

Il traditore

Sekce: Horizonty

Režie: Marco Bellocchio
Itálie, Francie, Německo, Brazílie, 2019, 145min

Late Night
22:00 / 9N5

Late Night

Late Night

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Nisha Ganatra
USA, 2019, 102min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2019 Film Servis Festival Karlovy Vary: festival@kviff.com +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Passy, vstupenky, rezervacePassy, vstupenky, rezervace Festivalový deníkFestivalový deník
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days 30.6 - 3.7.Industry Days 30.6 - 3.7. KontaktyKontakty
Akreditace PressAkreditace Press KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem