Projekce Press & Industry

Držitelé akreditace Industry mají volný vstup na všechny projekce Press & Industry.

  • Na Press & Industry projekcích budou uváděny filmy Hlavní soutěže, soutěže Proxima a vybrané tituly dalších festivalových sekcí
  • Předběžný program projekcí bude zveřejněn před zahájením festivalu (pořadatel si vyhrazuje právo na změnu)
  • Tištěný program projekcí naleznete ve festivalové tašce
  • Vstup na Press & Industry projekce je garantován pouze do zaplnění povolené kapacity sálu
  • Pro usnadnění práce akreditovaných novinářů na festivalu je seznam Press & Industry screeningů ke stažení zde (PDF) nebo zde (DOCX)

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Kongresový sál

Fucking Bornholm
08:30 / 231

Fucking Bornholm

Fucking Bornholm

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Anna Kazejak
Polsko, 2022, 96min

Vesper
10:30 / 232

Vesper

Vesper

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Kristina Buožytė, Bruno Samper
Litva, Francie, Belgie, 2022, 114min

Kinosál A

All inclusive
08:30 / 241

All inclusive

Aftersun

Sekce: Horizonty

Režie: Charlotte Wells
Velká Británie, USA, 2022, 98min

Kousek nebe
10:30 / 242

Kousek nebe

Drii Winter

Sekce: Horizonty

Režie: Michael Koch
Švýcarsko, Německo, 2022, 136min

Mariupol 2
13:00 / 243

Mariupol 2

Mariupolis 2

Sekce: Horizonty

Režie: Mantas Kvedaravičius
Litva, Francie, Německo, 2022, 112min

Ve znamení býka
15:30 / 245

Ve znamení býka

Taurus

Sekce: Horizonty

Režie: Tim Sutton
USA, 2022, 98min

Rubikon
17:30 / 246

Rubikon

Rubikon

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Magdalena Lauritsch
Rakousko, 2022, 110min

Nebudeš sama
20:00 / 247

Nebudeš sama

You Won't Be Alone

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Goran Stolevski
Austrálie, Velká Británie, Srbsko, 2021, 109min

Odraz
22:30 / 248

Odraz

Vidblysk

Sekce: Horizonty

Režie: Valentyn Vasyanovych
Ukrajina, 2021, 126min

Kinosál C

Love Song
09:00 / 261

Love Song

A Love Song

Sekce: Horizonty

Režie: Max Walker-Silverman
USA, 2022, 81min

Krásné bytosti
11:00 / 262

Krásné bytosti

Berdreymi

Sekce: Horizonty

Režie: Guðmundur Arnar Guðmundsson
Island, Dánsko, Švédsko, Nizozemsko, Česká republika, 2022, 123min

A pak přišla láska...
13:30 / 263

A pak přišla láska...

A pak přišla láska...

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Šimon Holý
Česká republika, 2022, 85min

Strýček
16:00 / 264

Strýček

Stric

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: David Kapac, Andrija Mardešić
Chorvatsko, Srbsko, 2022, 104min

Přes čáru
18:00 / 267

Přes čáru

Los Agitadores

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Marco Berger
Argentina, 2022, 102min

Pieta
21:00 / 268

Pieta

La Piedad

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Eduardo Casanova
Španělsko, Argentina, 2022, 80min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2022 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
UbytováníUbytování Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Plakáty 56. MFF KVPlakáty 56. MFF KV
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem