Horizonty
Sekce 46. ročníku
- Mladý řecký film
- Horizonty
- Pocta Denisi Villeneuvovi
- Pocta Samuelu Fullerovi
- Soutěž dokumentárních filmů
- Jiný pohled
- Hlavní soutěž
- Deset evropských režisérů očima Variety
- České filmy 2010–2011
- Soutěž Na východ od Západu
- Půlnoční filmy
- 2012: Hudební odysea
- Hlavní program - mimo soutěž
- Dokumentární filmy - mimo soutěž
- Soutěž Fórum nezávislých
- Návraty k pramenům
- Zvláštní uvedení
- Festival krátkých filmů Praha uvádí
- Fresh Selection - šest filmových nadějí
-
Bez otce
The Fatherless /
Die Vaterlosen
Režie: Marie Kreutzer
Rakousko, 2011, 104 min
-
Býčí šíje
Bullhead /
Rundskop
Režie: Michaël R. Roskam
Belgie, Nizozemsko, 2011, 129 min
-
Černá Venuše
Black Venus /
Vénus noire
Režie: Abdellatif Kechiche
Francie, 2010, 160 min
-
Habemus papam
Habemus papam /
Habemus papam
Režie: Nanni Moretti
Itálie, Francie, 2010, 104 min
-
Jelena
Elena /
Jelena
Režie: Andrey Zvyagintsev
Rusko, 2011, 109 min
-
Jmenuji se Oliver Tate
Submarine /
Submarine
Režie: Richard Ayoade
Velká Británie, USA, 2010, 94 min
-
Kluk na kole
The Kid with a Bike /
Le gamin au vélo
Režie: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
Belgie, Francie, Itálie, 2011, 87 min
-
Konečná uprostřed cesty
Stopped on Track /
Halt auf freier Strecke
Režie: Andreas Dresen
Německo, 2011, 110 min
-
Kůže, kterou nosím
The Skin I Live In /
La piel que habito
Režie: Pedro Almodóvar
Španělsko, 2011, 117 min
-
Le Havre
Le Havre /
Le Havre
Režie: Aki Kaurismäki
Finsko, Francie, Německo, 2011, 93 min
-
My jsme věřili
We Believed /
Noi credevamo
Režie: Mario Martone
Itálie, Francie, 2010, 170 min
-
Osamělost prvočísel
The Solitude of Prime Numbers /
La solitudine dei numeri primi
Režie: Saverio Costanzo
Itálie, Německo, Francie, 2010, 118 min
-
Pina
Pina /
Pina
Režie: Wim Wenders
Německo, Francie, 2010, 106 min
-
Pohádky noci
Tales of the Night /
Les contes de la nuit
Režie: Michel Ocelot
Francie, 2011, 84 min
-
Post mortem
Post mortem /
Post mortem
Režie: Pablo Larraín
Chile, Německo, Mexiko, 2010, 98 min
-
Rozchod Nadera a Simin
Nader and Simin, A Separation /
Jodaeiye Nader az Simin
Režie: Asghar Farhadi
Írán, 2011, 123 min
-
Spodní proud
Undercurrent /
Brim
Režie: Árni Ólafur Ásgeirsson
Island, Polsko, 2010, 95 min
-
Strom života
The Tree of Life /
The Tree of Life
Režie: Terrence Malick
USA, 2011, 138 min
-
Sůl života
The Salt of Life /
Gianni e le donne
Režie: Gianni Di Gregorio
Itálie, 2011, 90 min
-
Tenkrát v Anatolii
Once Upon a Time in Anatolia /
Bir zamanlar Anadolu'da
Režie: Nuri Bilge Ceylan
Turecko, Bosna a Hercegovina, 2011, 157 min
-
Turínský kůň
The Turin Horse /
A torinói ló
Režie: Béla Tarr
Maďarsko, Francie, Německo, Švýcarsko, USA, 2011, 146 min
-
Tyranosaurus
Tyrannosaur /
Tyrannosaur
Režie: Paddy Considine
Velká Británie, 2010, 91 min
-
Většina
Majority /
Çoğunluk
Režie: Seren Yüce
Turecko, 2010, 102 min
-
Win Win
Win Win /
Win Win
Režie: Tom McCarthy
USA, 2011, 106 min