Na východ od Západu
Sekce 34. ročníku
- Poklady evropských filmových archivů
- In memoriam Dušana Vukotiče
- Kanadské animované filmy
- Zaostřeno na Kazachstán
- Francouzský regionální film
- Belgický surrealismus a film
- České filmy 1998 - 99
- Dny kritiků Variety
- Fórum nezávislých
- Na východ od Západu
- Jiný pohled
- Horizonty
- Zvláštní uvedení
- Pocta Karlu Kachyňovi
- Soutěžní sekce
-
Adoptivní syn
The Adopted Son /
Beshkempir
Režie: Aktan Abdykalykov
Kyrgyzstán, Francie, 1998, 0 min
-
Čínská obrana
Chinese Defense /
Kínai védelem
Režie: Gábor Tompa
Maďarsko, Rumunsko, 1999, 0 min
-
Dějiny filmu v Popielawach
The Story of a Cinema from the Village of Popielawy /
Historia kina w Popielawach
Režie: Jan Jakub Kolski
Polsko, 1998, 0 min
-
Démoni války podle Goyi
Demons of War by Goya /
Demony wojny Według Goi
Režie: Wladyslaw Pasikowski
Polsko, 1998, 0 min
-
Dřevorubci
The Sawyers /
Nhung nguoi tho xe
Režie: Vuong Duc
Vietnam, 1998, 0 min
-
Gangsterka
Gangster Film /
Gengszterfilm
Režie: György Szomjas
Maďarsko, 1998, 0 min
-
Chrustaljove, vůz!
Khrustalyov, my Car! /
Chrustaljov, mašinu!
Režie: Alexej German
Rusko, 1998, 0 min
-
Jezero
The Lake /
Ozero
Režie: Kachaber Kikabidze
Gruzie, 1998, 0 min
-
Kiemas
The Courtyard /
Kiemas
Režie: Valdas Navasaitis
Litva, Francie, 1999, 0 min
-
Kola
Wheels /
Točkovi
Režie: Diordye Milosavlyevich
Jugoslávie, 1999, 0 min
-
Květy měsíčků
Maringolds in Flower /
Cvety kalenduly
Režie: Sergei Sniezhkin
Rusko, 1998, 0 min
-
Let včely
The Flight of the Bee /
Parvozi zanbur
Režie: Jamshed Usmonov, Boung Hun Min
Tádžikistán, Jižní Korea, 1998, 0 min
-
Mu-mu
Mu-mu /
Mu-mu
Režie: Juri Grymov
Rusko, 1998, 0 min
-
Nic
Nothing /
Nic
Režie: Dorota Kędzierzawska
Polsko, 1998, 0 min
-
Pripjať
Pripyat /
Pripyat
Režie: Nikolaus Geyrhalter
Rakousko, 1999, 0 min
-
Předměstí
Outskirts /
Okraina
Režie: Petr Lutsik
Rusko, 1998, 0 min
-
Syndrom: "Grenzgänger"
Out of Time /
Grenzgänger
Režie: Pavel Schnabel
Německo, 1999, 0 min
-
Šťastné narozeniny
Happy Birthday /
S dňom rožděnija
Režie: Larisa Sadilova
Rusko, 1998, 0 min
-
Temní andělé
Dark Angels /
Temni angeli usode
Režie: Sašo Podgoršek
Slovinsko, 1999, 0 min
-
Totalitní román
A Totalitarian Romance /
Totalitarnyj roman
Režie: Viacheslav Sorokin
Rusko, 1998, 0 min
-
Tři muži Melity Žganjerové
Melita and her Three Men /
Tri muškarca Melite Žganjer
Režie: Snyezhana Tribuson
Chorvatsko, 1998, 0 min
-
U Pána Boha za pecí
In Heaven as it is on Earth /
U pana Boga za piecem
Režie: Jacek Bromski
Polsko, 1998, 0 min