Horizonty
Sekce 38. ročníku
- Soutěž Fórum nezávislých
- Dny kritiků Variety: Evropa dnes!
- Horizonty
- Horizonty - oceněné filmy
- Jiný pohled
- Soutěž Na východ od Západu
- Hlavní soutěž
- Soutěž dokumentárních filmů
- Pocta Josephu Strickovi
- Retrospektiva: Jasudžiro Ozu - 100 let od narození
- 2003: Hudební odysea
- Golemovská trilogie Amose Gitaie
- Zaostřeno na: Pobaltský film (Litva, Lotyšsko, Estonsko)
- Dokumentární filmy - mimo soutěž
- Zvláštní uvedení
- Pocta Maurici Pialatovi a Danielu Toscanovi du Plantier
- Pocta Jiřímu Menzelovi
- České filmy 2002-2003
- Poklady evropských filmových archivů
- Hlavní program - mimo soutěž
- Studentské filmy
-
Adaptace
Adaptation /
Adaptation
Režie: Spike Jonze
USA, 2002, 114 min
-
Apokalypsa - režisérská verze
Apocalypse Now Redux /
Apocalypse Now Redux
Režie: Francis Ford Coppola
USA, 2001, 203 min
-
Balzamovač
The Embalmer /
L' Imbalsamatore
Režie: Matteo Garrone
Itálie, 2002, 100 min
-
Bazén
Swimming Pool /
Swimming Pool
Režie: François Ozon
Francie, 2003, 102 min
-
Boj
Struggle /
Struggle
Režie: Ruth Mader
Rakousko, 2003, 74 min
-
Černí a bílí
Black and White /
Black and White
Režie: Craig Lahiff
Austrálie, Velká Británie, 2002, 102 min
-
Čistá
Pure /
Pure
Režie: Gillies MacKinnon
Velká Británie, 2002, 96 min
-
Dogville
Dogville /
Dogville
Režie: Lars von Trier
Dánsko, Francie, Švédsko, Velká Británie, Německo, Nizozemsko, 2003, 178 min
-
Duševní slepota
Hysterical Blindness /
Hysterical Blindness
Režie: Mira Nair
USA, 2002, 98 min
-
Fear X
Fear X /
Fear X
Režie: Nicolas Winding Refn
Dánsko, Velká Británie, 2003, 91 min
-
Hlas ticha
Voice of Silence /
Tystnadens röst
Režie: Gunnar Bergdahl
Švédsko, 2003, 7 min
-
Chameleon
The Chameleon /
Il Trasformista
Režie: Luca Barbareschi
Itálie, 2002, 108 min
-
Chladnokrevně
Confidence /
Confidence
Režie: James Foley
USA, Kanada, Německo, 2003, 97 min
-
Chtíč
Secret Things /
Choses secretes
Režie: Jean-Claude Brisseau
Francie, 2002, 115 min
-
Laurel Canyon
Laurel Canyon /
Laurel Canyon
Režie: Lisa Cholodenko
USA, 2002, 102 min
-
Lilya 4-ever
Lilya 4-ever /
Lilya 4-ever
Režie: Lukas Moodysson
Švédsko, 2002, 109 min
-
Loutky
Dolls /
Dolls
Režie: Takeshi Kitano
Japonsko, 2002, 113 min
-
Marion Bridge
Marion Bridge /
Marion Bridge
Režie: Wiebke von Carolsfeld
Kanada, 2002, 90 min
-
Má sestra Maria
My Sister Maria /
Meine Schwester Maria
Režie: Maximilian Schell
Německo, Rakousko, Švýcarsko, 2002, 90 min
-
Mé srdce
The Heart of Me /
The Heart of Me
Režie: Thaddeus O´Sullivan
Velká Británie, 2002, 96 min
-
Město bohů
City of God /
Cidade de Deus
Režie: Fernando Meirelles
Brazílie, Francie, USA, 2002, 135 min
-
Moře
The Sea /
Hafid
Režie: Baltasar Kormákur
Island, Francie, Norsko, 2002, 109 min
-
Můj život beze mne
My Life Without Me /
My Life Without Me
Režie: Isabel Coixet
Španělsko, Kanada, 2002, 100 min
-
Nedotčeni Západem
Untouched by the West /
Un homme sans l`occident
Režie: Raymond Depardon
Francie, 2002, 105 min
-
Nemám strach
I'm Not Scared /
Io non ho paura
Režie: Gabriele Salvatores
Itálie, Španělsko, Velká Británie, 2002, 110 min
-
Otevřená srdce
Open Hearts /
Elsker dig for evigt
Režie: Susanne Bier
Dánsko, 2002, 103 min
-
Pavučina snů
Dreamcatcher /
Dreamcatcher
Režie: Lawrence Kasdan
USA, 2003, 147 min
-
Pod pískem
Under the Sand /
Sous le sable
Režie: François Ozon
Francie, 2000, 96 min
-
Posedlý Mahowny
Owning Mahowny /
Owning Mahowny
Režie: Richard Kwietniowsky
Kanada, Velká Británie, 2002, 105 min
-
Příběh svéhlavého děvčete
A Tale of a Naughty Girl /
Manda meyer upakhyan
Režie: Buddhadeb Dasgupta
Indie, 2002, 90 min
-
Půlnoční míle
Moonlight Mile /
Moonlight Mile
Režie: Brad Silberling
USA, 2002, 112 min
-
Rabbit-Proof Fence
Rabbit-Proof Fence /
Rabbit-Proof Fence
Režie: Phillip Noyce
Austrálie, 2002, 94 min
-
Sexuální rekonstrukce
The Shape of Things /
The Shape of Things
Režie: Neil LaBute
USA, 2003, 97 min
-
Snáz projde velbloud...
It Is Easier for a Camel /
Il est plus facile pour un chameau...
Režie: Valeria Bruni-Tedeschi
Francie, Itálie, 2003, 110 min
-
Stopař
The Tracker /
The Tracker
Režie: Rolf de Heer
Austrálie, 2001, 98 min
-
Špína Londýna
Dirty Pretty Things /
Dirty Pretty Things
Režie: Stephen Frears
Velká Británie, 2002, 93 min
-
Tady to máme!
Special Delivery /
C'est le bouquet!
Režie: Jeanne Labrune
Francie, 2002, 99 min
-
Tristan
Tristan /
Tristan
Režie: Philippe Harel
Francie, 2003, 100 min
-
Vojáci od Salaminy
Soldiers of Salamina /
Soldados de Salamina
Režie: David Trueba
Španělsko, 2003, 112 min
-
Vzdálená světla
Distant Lights /
Lichter
Režie: Hans-Christian Schmid
Německo, 2003, 105 min
-
Za mraky
Beneath Clouds /
Beneath Clouds
Režie: Ivan Sen
Austrálie, 2001, 85 min
-
Zelený paprsek
The Green Ray /
Le rayon vert
Režie: Eric Rohmer
Francie, 1986, 98 min
-
Zločin pátera Amara
The Crime of Father Amaro /
El crimen del padre Amaro
Režie: Carlos Carrera
Mexiko, 2002, 120 min