Jiný pohled
Sekce 48. ročníku
- Horizonty
- Jiný pohled
- Dokumentární filmy - mimo soutěž
- Návraty k pramenům
- Borderline Films: První desetiletí
- Pocta Jerrymu Schatzbergovi
- České filmy 2012–2013
- Zvláštní uvedení
- Hlavní soutěž
- Hlavní program - mimo soutěž
- Zaostřeno na kurdský film
- Festival krátkých filmů Praha uvádí
- Imagina
- Soutěž Na východ od Západu
- Deset evropských režisérů očima Variety
- Půlnoční filmy
- Soutěž dokumentárních filmů
- Soutěž Fórum nezávislých
- Pocta Theodoru Pištěkovi
- Pocta Oliveru Stoneovi
- Fresh Selection - pět filmových nadějí
- Works in Progress
-
Být mrtev a být šťastný
The Dead Man and Being Happy /
El muerto y ser feliz
Režie: Javier Rebollo
Španělsko, Argentina, Francie, 2012, 94 min
-
Čistič
The Cleaner /
El limpiador
Režie: Adrián Saba
Peru, 2012, 95 min
-
El Condor Pasa
El Condor Pasa /
Con-dor-eun Nal-ah-gan-da
Režie: Jeon Soo-il
Jižní Korea, 2012, 102 min
-
Halleyova kometa
Halley /
Halley
Režie: Sebastián Hofmann
Mexiko, Nizozemsko, 2012, 83 min
-
Jsi bůh
You Are God /
Jesteś Bogiem
Režie: Leszek Dawid
Polsko, 2012, 110 min
-
Karaoke Girl
Karaoke Girl /
Sao Karaoke
Režie: Visra Vichit-Vadakan
Thajsko, 2013, 77 min
-
Mezičas
The Interval /
L' intervallo
Režie: Leonardo Di Costanzo
Itálie, Švýcarsko, Německo, 2012, 90 min
-
Mládí
Youth /
Youth
Režie: Tom Shoval
Izrael, Německo, 2013, 107 min
-
Nahoře je ticho
It's All So Quiet /
Boven is het stil
Režie: Nanouk Leopold
Nizozemsko, Německo, 2013, 93 min
-
Nebeské ženy lučních Marijců
Celestial Wives of the Meadow Mari /
Nebesnye zheny lugovych Mari
Režie: Alexey Fedorchenko
Rusko, 2012, 106 min
-
Něha
Tenderness /
La tendresse
Režie: Marion Hänsel
Belgie, Francie, Německo, 2013, 78 min
-
Nordvest
Northwest /
Nordvest
Režie: Michael Noer
Dánsko, 2013, 91 min
-
Norte, konec historie
Norte, The End of History /
Norte, hangganan ng kasaysayan
Režie: Lav Diaz
Filipíny, 2013, 250 min
-
O čem nemluví, když mluví o lásce
What They Don't Talk About When They Talk About Love /
Yang tidak dibicarakan ketika membicarakan cinta
Režie: Mouly Surya
Indonésie, 2013, 104 min
-
O králi
The King /
Su Re
Režie: Giovanni Columbu
Itálie, 2012, 80 min
-
Omar
Omar /
Omar
Režie: Hany Abu-Assad
Palestina, 2013, 97 min
-
Otřes mozku
Concussion /
Concussion
Režie: Stacie Passon
USA, 2013, 93 min
-
Radost
Joy /
Hara
Režie: Elias Yannakakis
Řecko, 2012, 79 min
-
Sobecký obr
The Selfish Giant /
The Selfish Giant
Režie: Clio Barnard
Velká Británie, 2013, 93 min
-
To je Martin Bonner
This Is Martin Bonner /
This Is Martin Bonner
Režie: Chad Hartigan
USA, 2013, 83 min
-
Tore tančí
Nothing Bad Can Happen /
Tore tanzt
Režie: Katrin Gebbe
Německo, 2013, 110 min
-
Únos
A Hijacking /
Kapringen
Režie: Tobias Lindholm
Dánsko, 2012, 99 min
-
Wadjda
Wadjda /
Wadjda
Režie: Haifaa al Mansour
Saúdská Arábie, Německo, 2012, 93 min
-
Zánik
Le Démantèlement /
Le Démantèlement
Režie: Sébastien Pilote
Kanada, 2013, 111 min
-
Zastavit bušící srdce
Stop the Pounding Heart /
Stop the Pounding Heart
Režie: Roberto Minervini
USA, Belgie, Itálie, 2013, 100 min
-
Za ty v nebezpečí
For Those in Peril /
For Those in Peril
Režie: Paul Wright
Velká Británie, 2013, 93 min
-
Zlatá klec
La jaula de oro /
La jaula de oro
Režie: Diego Quemada-Diez
Mexiko, Španělsko, 2013, 102 min
-
Změním si jméno
I'm Going to Change My Name /
Aid es chem
Režie: Maria Saakyan
Arménie, Rusko, Dánsko, Německo, 2012, 103 min
-
36
36 /
36
Režie: Nawapol Thamrongrattanarit
Thajsko, 2012, 68 min