Soutěž dokumentárních filmů 

  • Ať žijí ženy! That the Women Live! / Que Vivent les Femmes !
    Režie: Laurent Bécue-Renard
    Francie, 2001, 83 min

  • Babička, Hitler a já Grandmother, Hitler and I / Mormor, Hitler och jag
    Režie: Carl Johan De Geer
    Švédsko, 2001, 17 min

  • Big Mac Small World Big Mac Small World / Big Mac Small World
    Režie: Peter Guyer
    Švýcarsko, 2000, 100 min

  • Bitva o život Battle for Life / Bitva o život
    Režie: Miroslav Janek, Vít Janeček, Roman Vávra
    Česká republika, 2000, 88 min

  • Děti (Kosovo 2000) Children (Kosovo 2000) / Deza-Fëmijët (Kosovo 2000)
    Režie: Ferenc Moldoványi
    Maďarsko, 2001, 90 min

  • Děti ulice Children Underground / Children Underground
    Režie: Edet Belzberg
    Rumunsko, USA, 2001, 105 min

  • Drahý Fideli - Maritin příběh Dear Fidel - Marita´s Story / Lieber Fidel - Maritas Geschichte
    Režie: Wilfried Huismann
    Německo, 2000, 92 min

  • Kainův dům The House of Cain / To spiti tou Kain
    Režie: Christos Karakepelis
    Řecko, 2000, 78 min

  • Muž na mostě The Bridge Man / The Bridge Man
    Režie: Noriko Takabishi
    USA, 2000, 6 min

  • Normální časy Normal Times / Normale Zeiten
    Režie: Elisabeth Scharang
    Rakousko, 2000, 85 min

  • Osada The Settlement / Poselenije
    Režie: Sergei Loznitsa
    Rusko, 2001, 77 min

  • Pho (Nudlová polévka) Pho (Noodle Soup) / Pho (Noodle Soup)
    Režie: Uyen Luu
    Vietnam, Velká Británie, 2000, 23 min

  • Pošetilí nadšenci Cool and Crazy / Heftig og begeistret
    Režie: Knut Erik Jensen
    Norsko, 2000, 105 min

  • Roza Rose / Roza
    Režie: Maja Mladenovska
    Severní Makedonie, 2000, 18 min

  • Sama Alone / Viena
    Režie: Audrius Stonys
    Litva, 2001, 16 min

  • Sanžira Sanzhyra / Sanzhyra
    Režie: Nurbek Egen
    Rusko, Kyrgyzstán, 2001, 15 min

  • Severní Brazílie Too Much Brazil / 2000 Nordestes
    Režie: Vicente Amorim, David França Mendes
    Brazílie, 2000, 70 min

  • Southern Comfort Southern Comfort / Southern Comfort
    Režie: Kate Davis
    USA, 2000, 90 min

  • Správný holky Good Girls / Kiltit tytöt
    Režie: Hanna Miettinen
    Finsko, 2000, 54 min

  • Sůl Salt / Soľ
    Režie: Svetlana Mouzychenko (Zonova)
    Rusko, 2001, 29 min

  • Vajíčková lady Egg Lady / Olu Kundze
    Režie: Una Celma
    Lotyšsko, Švédsko, 2000, 29 min

  • Ženy na přelomu tisíciletí (V pasti) Women at the Turn of the Century (Trapped) / Ženy na přelomu tisíciletí (V pasti)
    Režie: Helena Třeštíková
    Česká republika, 2001, 56 min

  • Životy Lives / Vies
    Režie: Alain Cavalier
    Francie, 2000, 87 min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2024 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

UbytováníUbytování Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KVIFF Eastern PromisesKVIFF Eastern Promises
VideogalerieVideogalerie FotogalerieFotogalerie
KontaktyKontakty Plakáty 57. MFF KVPlakáty 57. MFF KV
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem