Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Joyland
08:30 / 211

Joyland

Joyland

Sekce: Horizonty

Režie: Saim Sadiq
Pákistán, 2021, 126min

Erupce lásky
11:00 / 213

Erupce lásky

Fire of Love

Sekce: Horizonty

Režie: Sara Dosa
Kanada, USA, 2022, 93min

Žert
14:00 / 215

Žert

Žert

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Jaromil Jireš
Československo, 1968, 82min

Fucking Bornholm
17:00 / 216

Fucking Bornholm

Fucking Bornholm

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Anna Kazejak
Polsko, 2022, 96min

Vesper
20:00 / 217

Vesper

Vesper

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Kristina Buožytė, Bruno Samper
Litva, Francie, Belgie, 2022, 114min

Malý sál

Poslední valčík
09:00 / 221

Poslední valčík

The Last Waltz

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Martin Scorsese
USA, 1978, 117min

Takové to léto
11:30 / 222

Takové to léto

Un été comme ça

Sekce: Horizonty

Režie: Denis Côté
Kanada, 2022, 137min

Silnice
15:00 / 224

Silnice

La Strada

Sekce: Pocta Evě Zaoralové

Režie: Federico Fellini
Itálie, 1954, 108min

PSH Nekonečný příběh
18:00 / 225

PSH Nekonečný příběh

PSH Nekonečný příběh

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Štěpán FOK Vodrážka
Česká republika, 2022, 70min

Mariupol 2
21:00 / 227

Mariupol 2

Mariupolis 2

Sekce: Horizonty

Režie: Mantas Kvedaravičius
Litva, Francie, Německo, 2022, 112min

Men
24:00 / 228

Men

Men

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Alex Garland
Velká Británie, 2022, 100min

Kongresový sál

Hrdinové dělnické třídy
13:00 / 233

Hrdinové dělnické třídy

Heroji radničke klase

Sekce: Horizonty

Režie: Miloš Pušić
Srbsko, 2022, 85min

Bedna
16:00 / 234

Bedna

La caja

Sekce: Horizonty

Režie: Lorenzo Vigas
Mexiko, USA, 2021, 92min

Gregorovi: Pojď se mnou do kina
19:00 / 235

Gregorovi: Pojď se mnou do kina

Komm mit mir in das Cinema – Die Gregors

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Alice Agneskirchner
Německo, 2022, 155min

Kouření způsobuje kašel
22:30 / 237

Kouření způsobuje kašel

Fumer fait tousser

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Quentin Dupieux
Francie, 2022, 77min

Kinosál B

Naslouchej očima
09:00 / 251

Naslouchej očima

Keiko, me wo sumasete

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Shô Miyake
Japonsko, Francie, 2022, 99min

Vymývání mozku: Pohlaví-kamera-moc
11:30 / 252

Vymývání mozku: Pohlaví-kamera-moc

Brainwashed: Sex-Camera-Power

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Nina Menkes
USA, 2022, 107min

Balíček plný lásky
14:00 / 253

Balíček plný lásky

A Little Love Package

Sekce: Horizonty

Režie: Gastón Solnicki
Rakousko, Argentina, 2022, 81min

Den otců
17:00 / 254

Den otců

Father’s Day

Sekce: Horizonty

Režie: Kivu Ruhorahoza
Rwanda, 2022, 110min

Pohled motýla
20:00 / 255

Pohled motýla

Bachennya metelyka

Sekce: Horizonty

Režie: Maksym Nakonechnyi
Ukrajina, Česká republika, Chorvatsko, Švédsko, 2022, 107min

MUTZENBACHEROVÁ
22:30 / 256

MUTZENBACHEROVÁ

MUTZENBACHER

Sekce: Horizonty

Režie: Ruth Beckermann
Rakousko, 2022, 100min

Kino Čas

Zákon mlčenlivosti
09:00 / 2C1

Zákon mlčenlivosti

Una Femmina

Sekce: Horizonty

Režie: Francesco Costabile
Itálie, 2022, 120min

Plán 75
12:00 / 2C2

Plán 75

Plan 75

Sekce: Horizonty

Režie: Chie Hayakawa
Japonsko, Francie, Filipíny, Katar, 2022, 112min

Díra
15:00 / 2C4

Díra

Il buco

Sekce: Horizonty

Režie: Michelangelo Frammartino
Itálie, Francie, Německo, 2021, 93min

Korzet
18:00 / 2C5

Korzet

Corsage

Sekce: Horizonty

Režie: Marie Kreutzer
Rakousko, Lucembursko, Německo, Francie, 2022, 113min

Krásné bytosti
21:00 / 2C6

Krásné bytosti

Berdreymi

Sekce: Horizonty

Režie: Guðmundur Arnar Guðmundsson
Island, Dánsko, Švédsko, Nizozemsko, Česká republika, 2022, 123min

Zalava
24:00 / 2C7

Zalava

Zalava

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Arsalan Amiri
Írán, 2021, 93min

Karlovarské městské divadlo

Rabiye Kurnazová vs. George W. Bush
10:00 / 2D2

Rabiye Kurnazová vs. George W. Bush

Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush

Sekce: Horizonty

Režie: Andreas Dresen
Německo, Francie, 2022, 119min

Zapomenutá země
13:00 / 2D3

Zapomenutá země

Vanskabte Land / Volaða Land

Sekce: Horizonty

Režie: Hlynur Pálmason
Dánsko, Island, Francie, Švédsko, 2022, 143min

A pak přišla láska...
16:00 / 2D5

A pak přišla láska...

A pak přišla láska...

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Šimon Holý
Česká republika, 2022, 85min

Strýček
19:00 / 2D6

Strýček

Stric

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: David Kapac, Andrija Mardešić
Chorvatsko, Srbsko, 2022, 104min

Nebudeš sama
22:00 / 2D7

Nebudeš sama

You Won't Be Alone

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Goran Stolevski
Austrálie, Velká Británie, Srbsko, 2021, 109min

Divadlo Husovka

Přehrada
10:30 / 2H1

Přehrada

Le Barrage

Sekce: Horizonty

Režie: Ali Cherri
Francie, Súdán, Libanon, Německo, Srbsko, Katar, 2022, 80min

Eami
13:30 / 2H2

Eami

Eami

Sekce: Imagina

Režie: Paz Encina
Paraguay, Argentina, Mexiko, USA, Německo, Nizozemsko, Francie, 2022, 85min

Spojené státy americké
16:30 / 2H3

Spojené státy americké

The United States of America

Sekce: Imagina

Režie: James Benning
USA, 2021, 103min

De humani corporis fabrica
19:30 / 2H4

De humani corporis fabrica

De humani corporis fabrica

Sekce: Imagina

Režie: Véréna Paravel, Lucien Castaing-Taylor
Francie, 2022, 115min

Neduživý gurmán
22:30 / 2H5

Neduživý gurmán

Flux Gourmet

Sekce: Horizonty

Režie: Peter Strickland
Velká Británie, USA, Maďarsko, 2022, 111min

Kino Drahomíra

Něha
09:00 / 2K1

Něha

Szelíd

Sekce: Horizonty

Režie: Anna Eszter Nemes, László Csuja
Maďarsko, 2022, 92min

Pragueshorts ve Varech 1
12:00 / 2K2

Pragueshorts ve Varech 1

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Správná slova

Všechny vrány světa

Stromy

Sideral

Warsha

Potkali se ve VR
15:00 / 2K3

Potkali se ve VR

We Met In Virtual Reality

Sekce: Horizonty

Režie: Joe Hunting
Velká Británie, 2021, 91min

Pragueshorts ve Varech 3
18:00 / 2K4

Pragueshorts ve Varech 3

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Barcarole

Ještě nespíš?

Casting

Setkání
21:00 / 2K5

Setkání

Beirut al lika

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Borhane Alaouié
Libanon, Tunisko, Belgie, 1981, 101min

Lázně III

Odraz
10:00 / 2L1

Odraz

Vidblysk

Sekce: Horizonty

Režie: Valentyn Vasyanovych
Ukrajina, 2021, 126min

Klondike
13:00 / 2L2

Klondike

Klondike

Sekce: Horizonty

Režie: Maryna Er Gorbach
Ukrajina, Turecko, 2022, 100min

Sonáta
16:00 / 2L4

Sonáta

Sonata

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Bartosz Blaschke
Polsko, 2021, 118min

Slepý muž, který neviděl Titanic
19:00 / 2L6

Slepý muž, který neviděl Titanic

Sokea mies joka ei halunnut nähdä Titanicia

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Teemu Nikki
Finsko, 2021, 82min

Pamfír
22:00 / 2L7

Pamfír

Pamfir

Sekce: Horizonty

Režie: Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk
Ukrajina, Francie, Polsko, Chile, Německo, Lucembursko, 2022, 107min

Kinosál Pupp

Noční pasažéři
10:00 / 2P1

Noční pasažéři

Les passagers de la nuit

Sekce: Horizonty

Režie: Mikhaël Hers
Francie, 2022, 111min

Hodně štěstí, pane Veliký
13:00 / 2P2

Hodně štěstí, pane Veliký

Good Luck to You, Leo Grande

Sekce: Horizonty

Režie: Sophie Hyde
Velká Británie, 2021, 97min

Tichá dvojčata
16:00 / 2P3

Tichá dvojčata

The Silent Twins

Sekce: Horizonty

Režie: Agnieszka Smoczyńska
Polsko, USA, Velká Británie, 2022, 113min

Utama
19:00 / 2P4

Utama

Utama

Sekce: Horizonty

Režie: Alejandro Loayza Grisi
Bolívie, Uruguay, Francie, 2022, 87min

Všechno, všude, najednou
22:00 / 2P5

Všechno, všude, najednou

Everything Everywhere All At Once

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Daniel Kwan, Daniel Scheinert
USA, 2022, 140min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2022 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
UbytováníUbytování Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Plakáty 56. MFF KVPlakáty 56. MFF KV
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem