Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Modrý kaftan
09:30 / 312

Modrý kaftan

Le bleu du caftan

Sekce: Horizonty

Režie: Maryam Touzani
Maroko, Francie, Belgie, Dánsko, 2022, 118min

Osm hor
13:00 / 314

Osm hor

Le otto montagne

Sekce: Horizonty

Režie: Felix van Groeningen, Charlotte Vandermeersch
Itálie, Belgie, Francie, 2022, 147min

Druhořadí
17:00 / 316

Druhořadí

The Ordinaries

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sophie Linnenbaum
Německo, 2022, 120min

Slovo
20:00 / 317

Slovo

Slovo

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Beata Parkanová
Česká republika, Slovenská republika, Polsko, 2022, 104min

Ghost Dog: Cesta samuraje
23:00 / 31A

Ghost Dog: Cesta samuraje

Ghost Dog: The Way of the Samurai

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Jim Jarmusch
USA, Francie, Německo, Japonsko, 1999, 116min

Malý sál

Pět ďáblů
09:00 / 321

Pět ďáblů

Les cinq diables

Sekce: Horizonty

Režie: Léa Mysius
Francie, 2021, 96min

Ukolébavka
12:00 / 323

Ukolébavka

Cinco lobitos

Sekce: Horizonty

Režie: Alauda Ruiz de Azúa
Španělsko, 2022, 104min

Potkali se ve VR
15:00 / 324

Potkali se ve VR

We Met In Virtual Reality

Sekce: Horizonty

Režie: Joe Hunting
Velká Británie, 2021, 91min

Utama
18:00 / 325

Utama

Utama

Sekce: Horizonty

Režie: Alejandro Loayza Grisi
Bolívie, Uruguay, Francie, 2022, 87min

Krásné bytosti
21:00 / 327

Krásné bytosti

Berdreymi

Sekce: Horizonty

Režie: Guðmundur Arnar Guðmundsson
Island, Dánsko, Švédsko, Nizozemsko, Česká republika, 2022, 123min

Leonor nikdy nezemře
24:00 / 328

Leonor nikdy nezemře

Leonor Will Never Die

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Martika Ramirez Escobar
Filipíny, 2022, 101min

Kongresový sál

PSH Nekonečný příběh
13:00 / 333

PSH Nekonečný příběh

PSH Nekonečný příběh

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Štěpán FOK Vodrážka
Česká republika, 2022, 70min

Dalva
16:00 / 334

Dalva

Dalva

Sekce: Horizonty

Režie: Emmanuelle Nicot
Belgie, Francie, 2022, 83min

Příběh dřevorubce
19:00 / 335

Příběh dřevorubce

Metsurin tarina

Sekce: Horizonty

Režie: Mikko Myllylahti
Finsko, Nizozemsko, Dánsko, Německo, 2022, 98min

Zločiny budoucnosti
22:00 / 336

Zločiny budoucnosti

Crimes of the Future

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: David Cronenberg
Kanada, Řecko, 2021, 107min

Kinosál B

Den otců
09:00 / 351

Den otců

Father’s Day

Sekce: Horizonty

Režie: Kivu Ruhorahoza
Rwanda, 2022, 110min

All inclusive
11:30 / 352

All inclusive

Aftersun

Sekce: Horizonty

Režie: Charlotte Wells
Velká Británie, USA, 2022, 98min

Kapitán Volkonogov uprchl
14:00 / 353

Kapitán Volkonogov uprchl

Kapitan Volkonogov bezhal

Sekce: Horizonty

Režie: Natasha Merkulova, Aleksey Chupov
Rusko, Estonsko, Francie, 2021, 126min

Pragueshorts ve Varech 2
17:00 / 354

Pragueshorts ve Varech 2

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Poslední den patriarchátu

Schránky

Za pár hodin zítra

Yung Michal

Můj románek s manželstvím
20:00 / 355

Můj románek s manželstvím

My Love Affair with Marriage

Sekce: Horizonty

Režie: Signe Baumane
Lotyšsko, USA, Lucembursko, 2022, 108min

Harka
22:30 / 356

Harka

Harka

Sekce: Horizonty

Režie: Lotfy Nathan
Francie, Lucembursko, Tunisko, Belgie, 2021, 90min

Kino Čas

Slunce
09:00 / 3C1

Slunce

Sonne

Sekce: Horizonty

Režie: Kurdwin Ayub
Rakousko, 2022, 88min

A pak přišla láska...
12:00 / 3C2

A pak přišla láska...

A pak přišla láska...

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Šimon Holý
Česká republika, 2022, 85min

Strýček
15:00 / 3C4

Strýček

Stric

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: David Kapac, Andrija Mardešić
Chorvatsko, Srbsko, 2022, 104min

Takové to léto
18:00 / 3C5

Takové to léto

Un été comme ça

Sekce: Horizonty

Režie: Denis Côté
Kanada, 2022, 137min

Imagina - krátké filmy I
21:00 / 3C6

Imagina - krátké filmy I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Hnízdečko

Nit ze světla

Tygří mimikry

Pustina č. 3

No není na světě krásně!

Štrasburk, 1518

Saloum
24:00 / 3C7

Saloum

Saloum

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Jean-Luc Herbulot
Senegal, Francie, 2021, 84min

Karlovarské městské divadlo

Opening Night
09:30 / 3D1

Opening Night

Opening Night

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: John Cassavetes
USA, 1977, 144min

Podezřelá
13:00 / 3D3

Podezřelá

Heojil kyolshim

Sekce: Horizonty

Režie: Park Chan-wook
Jižní Korea, 2022, 138min

Přes čáru
16:00 / 3D5

Přes čáru

Los Agitadores

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Marco Berger
Argentina, 2022, 102min

Pieta
19:00 / 3D6

Pieta

La Piedad

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Eduardo Casanova
Španělsko, Argentina, 2022, 80min

Divadlo Husovka

Noc O měsíci a stromu Noční osady 10:30 / 3H1

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Noc

O měsíci a stromu

Noční osady

Radikální posuny
13:30 / 3H2

Radikální posuny

El gran movimiento

Sekce: Imagina

Režie: Kiro Russo
Bolívie, Francie, Katar, Švýcarsko, 2021, 85min

Plán 75
16:30 / 3H3

Plán 75

Plan 75

Sekce: Horizonty

Režie: Chie Hayakawa
Japonsko, Francie, Filipíny, Katar, 2022, 112min

De humani corporis fabrica
19:30 / 3H4

De humani corporis fabrica

De humani corporis fabrica

Sekce: Imagina

Režie: Véréna Paravel, Lucien Castaing-Taylor
Francie, 2022, 115min

Tak zas v pátek, Robinsone!
22:30 / 3H5

Tak zas v pátek, Robinsone!

À vendredi, Robinson

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Mitra Farahani
Francie, Švýcarsko, Írán, Libanon, 2022, 96min

Kino Drahomíra

Pod fíkovníky
09:00 / 3K1

Pod fíkovníky

Taht alshajra

Sekce: Horizonty

Režie: Erige Sehiri
Tunisko, Francie, Švýcarsko, Německo, Katar, 2022, 92min

Ovoce stromů rajských jíme
12:00 / 3K2

Ovoce stromů rajských jíme

Ovoce stromů rajských jíme

Sekce: Pocta Zdeňku Liškovi

Režie: Věra Chytilová
Československo, Belgie, 1969, 95min

Hrdinové dělnické třídy
15:00 / 3K3

Hrdinové dělnické třídy

Heroji radničke klase

Sekce: Horizonty

Režie: Miloš Pušić
Srbsko, 2022, 85min

Gregorovi: Pojď se mnou do kina
18:00 / 3K4

Gregorovi: Pojď se mnou do kina

Komm mit mir in das Cinema – Die Gregors

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Alice Agneskirchner
Německo, 2022, 155min

Kousek nebe
21:30 / 3K6

Kousek nebe

Drii Winter

Sekce: Horizonty

Režie: Michael Koch
Švýcarsko, Německo, 2022, 136min

Lázně III

Axiom
10:00 / 3L1

Axiom

Axiom

Sekce: Horizonty

Režie: Jöns Jönsson
Německo, 2022, 112min

Odraz
16:30 / 3L5

Odraz

Vidblysk

Sekce: Horizonty

Režie: Valentyn Vasyanovych
Ukrajina, 2021, 126min

Mariupol 2
19:00 / 3L6

Mariupol 2

Mariupolis 2

Sekce: Horizonty

Režie: Mantas Kvedaravičius
Litva, Francie, Německo, 2022, 112min

Nebudeš sama
22:00 / 3L7

Nebudeš sama

You Won't Be Alone

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Goran Stolevski
Austrálie, Velká Británie, Srbsko, 2021, 109min

Kinosál Pupp

Vesper
10:00 / 3P1

Vesper

Vesper

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Kristina Buožytė, Bruno Samper
Litva, Francie, Belgie, 2022, 114min

Fucking Bornholm
13:00 / 3P2

Fucking Bornholm

Fucking Bornholm

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Anna Kazejak
Polsko, 2022, 96min

Superhrdinové
16:00 / 3P3

Superhrdinové

Supereroi

Sekce: Horizonty

Režie: Paolo Genovese
Itálie, 2021, 121min

Erupce lásky
19:00 / 3P4

Erupce lásky

Fire of Love

Sekce: Horizonty

Režie: Sara Dosa
Kanada, USA, 2022, 93min

Rodeo
22:00 / 3P5

Rodeo

Rodeo

Sekce: Horizonty

Režie: Lola Quivoron
Francie, 2022, 104min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2022 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
UbytováníUbytování Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Plakáty 56. MFF KVPlakáty 56. MFF KV
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem