Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Trojúhelník smutku
09:30 / 412

Trojúhelník smutku

Triangle of Sadness

Sekce: Horizonty

Režie: Ruben Östlund
Švédsko, Německo, Francie, Dánsko, 2022, 142min

Nultého června
14:00 / 415

Nultého června

June Zero

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jake Paltrow
USA, Izrael, 2022, 105min

Vlastní pokoj
17:00 / 416

Vlastní pokoj

Chemi otakhi

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ioseb "Soso" Bliadze
Gruzie, Německo, 2022, 107min

Hranice lásky
20:00 / 417

Hranice lásky

Hranice lásky

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Tomasz Wiński
Česká republika, Polsko, 2022, 95min

Malý sál

Joyland
09:00 / 421

Joyland

Joyland

Sekce: Horizonty

Režie: Saim Sadiq
Pákistán, 2021, 126min

Level 34
12:00 / 423

Level 34

Level 34

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Zach Breder
USA, 2021, 25min

První podání I
15:00 / 424

První podání I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Byl jsem Max

Nejdřív práce, potom zábava

Matroš

První podání II
18:00 / 425

První podání II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Nespavost

Ovoce a zelenina

Rubikon
21:00 / 427

Rubikon

Rubikon

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Magdalena Lauritsch
Rakousko, 2022, 110min

RoboCop
24:00 / 428

RoboCop

RoboCop

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Paul Verhoeven
USA, 1987, 103min

Kongresový sál

Čaroděj ze země Oz
13:00 / 433

Čaroděj ze země Oz

The Wizard of Oz

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Victor Fleming
USA, 1939, 102min

Návrat do budoucnosti
16:00 / 434

Návrat do budoucnosti

Back to the Future

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Robert Zemeckis
USA, 1985, 116min

Lynch/Oz
19:00 / 435

Lynch/Oz

Lynch/Oz

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Alexandre O. Philippe
USA, 2022, 108min

Zběsilost v srdci
22:00 / 436

Zběsilost v srdci

Wild at Heart

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: David Lynch
USA, 1990, 125min

Kinosál B

Díra
09:00 / 451

Díra

Il buco

Sekce: Horizonty

Režie: Michelangelo Frammartino
Itálie, Francie, Německo, 2021, 93min

Rodeo
11:30 / 452

Rodeo

Rodeo

Sekce: Horizonty

Režie: Lola Quivoron
Francie, 2022, 104min

Naslouchej očima
14:00 / 453

Naslouchej očima

Keiko, me wo sumasete

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Shô Miyake
Japonsko, Francie, 2022, 99min

Plán 75
17:00 / 454

Plán 75

Plan 75

Sekce: Horizonty

Režie: Chie Hayakawa
Japonsko, Francie, Filipíny, Katar, 2022, 112min

Ve znamení býka
20:00 / 455

Ve znamení býka

Taurus

Sekce: Horizonty

Režie: Tim Sutton
USA, 2022, 98min

Slunce
22:30 / 456

Slunce

Sonne

Sekce: Horizonty

Režie: Kurdwin Ayub
Rakousko, 2022, 88min

Kino Čas

Opening Night
09:00 / 4C1

Opening Night

Opening Night

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: John Cassavetes
USA, 1977, 144min

Přes čáru
12:00 / 4C2

Přes čáru

Los Agitadores

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Marco Berger
Argentina, 2022, 102min

Pieta
15:00 / 4C4

Pieta

La Piedad

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Eduardo Casanova
Španělsko, Argentina, 2022, 80min

Pamfír
18:00 / 4C5

Pamfír

Pamfir

Sekce: Horizonty

Režie: Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk
Ukrajina, Francie, Polsko, Chile, Německo, Lucembursko, 2022, 107min

Klondike
21:00 / 4C6

Klondike

Klondike

Sekce: Horizonty

Režie: Maryna Er Gorbach
Ukrajina, Turecko, 2022, 100min

Zalava
24:00 / 4C7

Zalava

Zalava

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Arsalan Amiri
Írán, 2021, 93min

Karlovarské městské divadlo

Love Song
09:30 / 4D1

Love Song

A Love Song

Sekce: Horizonty

Režie: Max Walker-Silverman
USA, 2022, 81min

Pražský kat
13:00 / 4D3

Pražský kat

Pražský kat

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Rudolf Měšťák
Československo, 1927, 104min

Ještě jedno jaro
16:00 / 4D5

Ještě jedno jaro

Još jedno proleće

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Mladen Kovačević
Srbsko, Katar, 2022, 90min

Pošetilí
19:00 / 4D6

Pošetilí

Głupcy

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Tomasz Wasilewski
Polsko, Rumunsko, Německo, 2022, 109min

Sezení
22:00 / 4D7

Sezení

The Sessions

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Ben Lewin
USA, 2012, 95min

Divadlo Husovka

Radikální posuny
10:30 / 4H1

Radikální posuny

El gran movimiento

Sekce: Imagina

Režie: Kiro Russo
Bolívie, Francie, Katar, Švýcarsko, 2021, 85min

Spojené státy americké
13:30 / 4H2

Spojené státy americké

The United States of America

Sekce: Imagina

Režie: James Benning
USA, 2021, 103min

Axiom
16:30 / 4H3

Axiom

Axiom

Sekce: Horizonty

Režie: Jöns Jönsson
Německo, 2022, 112min

Poslední valčík
19:30 / 4H4

Poslední valčík

The Last Waltz

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Martin Scorsese
USA, 1978, 117min

Slepý muž, který neviděl Titanic
22:30 / 4H5

Slepý muž, který neviděl Titanic

Sokea mies joka ei halunnut nähdä Titanicia

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Teemu Nikki
Finsko, 2021, 82min

Kino Drahomíra

Strýček
09:00 / 4K1

Strýček

Stric

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: David Kapac, Andrija Mardešić
Chorvatsko, Srbsko, 2022, 104min

A pak přišla láska...
12:00 / 4K2

A pak přišla láska...

A pak přišla láska...

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Šimon Holý
Česká republika, 2022, 85min

Pragueshorts ve Varech 2
15:00 / 4K3

Pragueshorts ve Varech 2

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Poslední den patriarchátu

Schránky

Za pár hodin zítra

Yung Michal

Pragueshorts ve Varech 3
18:00 / 4K4

Pragueshorts ve Varech 3

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Barcarole

Ještě nespíš?

Casting

Atlantida
21:00 / 4K5

Atlantida

Atlantide

Sekce: Imagina

Režie: Yuri Ancarani
Itálie, Francie, USA, Katar, 2021, 100min

Lázně III

Fucking Bornholm
19:00 / 4L6

Fucking Bornholm

Fucking Bornholm

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Anna Kazejak
Polsko, 2022, 96min

Vesper
22:00 / 4L7

Vesper

Vesper

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Kristina Buožytė, Bruno Samper
Litva, Francie, Belgie, 2022, 114min

Kinosál Pupp

Druhořadí
10:00 / 4P1

Druhořadí

The Ordinaries

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sophie Linnenbaum
Německo, 2022, 120min

Slovo
13:00 / 4P2

Slovo

Slovo

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Beata Parkanová
Česká republika, Slovenská republika, Polsko, 2022, 104min

Žert
16:00 / 4P3

Žert

Žert

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Jaromil Jireš
Československo, 1968, 82min

Ukolébavka
19:00 / 4P4

Ukolébavka

Cinco lobitos

Sekce: Horizonty

Režie: Alauda Ruiz de Azúa
Španělsko, 2022, 104min

Podezřelá
22:00 / 4P5

Podezřelá

Heojil kyolshim

Sekce: Horizonty

Režie: Park Chan-wook
Jižní Korea, 2022, 138min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2022 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
UbytováníUbytování Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Plakáty 56. MFF KVPlakáty 56. MFF KV
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem