Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Hodně štěstí, pane Veliký
08:30 / 511

Hodně štěstí, pane Veliký

Good Luck to You, Leo Grande

Sekce: Horizonty

Režie: Sophie Hyde
Velká Británie, 2021, 97min

Zapomenutá země
11:00 / 513

Zapomenutá země

Vanskabte Land / Volaða Land

Sekce: Horizonty

Režie: Hlynur Pálmason
Dánsko, Island, Francie, Švédsko, 2022, 143min

Obrazy starého sveta
14:00 / 515

Obrazy starého sveta

Obrazy starého sveta

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Dušan Hanák
Československo, 1972, 64min

Amerika
17:00 / 516

Amerika

America

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ofir Raul Graizer
Izrael, Německo, Česká republika, 2022, 127min

Ticho 6–9
20:00 / 517

Ticho 6–9

Isihia 6–9

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Christos Passalis
Řecko, 2022, 81min

BANGER.
22:30 / 519

BANGER.

BANGER.

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Adam Sedlák
Česká republika, 2022, 105min

Malý sál

Ovoce stromů rajských jíme
09:00 / 521

Ovoce stromů rajských jíme

Ovoce stromů rajských jíme

Sekce: Pocta Zdeňku Liškovi

Režie: Věra Chytilová
Československo, Belgie, 1969, 95min

Odraz
12:00 / 523

Odraz

Vidblysk

Sekce: Horizonty

Režie: Valentyn Vasyanovych
Ukrajina, 2021, 126min

První podání III
15:00 / 524

První podání III

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Závan jara

Ba-binec

Vinland

První podání IV
18:00 / 525

První podání IV

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Kdybys jen věděl

Chléb náš vezdejší

Pohled motýla
21:00 / 527

Pohled motýla

Bachennya metelyka

Sekce: Horizonty

Režie: Maksym Nakonechnyi
Ukrajina, Česká republika, Chorvatsko, Švédsko, 2022, 107min

Men
24:00 / 528

Men

Men

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Alex Garland
Velká Británie, 2022, 100min

Kongresový sál

Fucking Bornholm
13:00 / 533

Fucking Bornholm

Fucking Bornholm

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Anna Kazejak
Polsko, 2022, 96min

Vesper
16:00 / 534

Vesper

Vesper

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Kristina Buožytė, Bruno Samper
Litva, Francie, Belgie, 2022, 114min

Vymývání mozku: Pohlaví-kamera-moc
19:00 / 535

Vymývání mozku: Pohlaví-kamera-moc

Brainwashed: Sex-Camera-Power

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Nina Menkes
USA, 2022, 107min

Kouření způsobuje kašel
22:00 / 536

Kouření způsobuje kašel

Fumer fait tousser

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Quentin Dupieux
Francie, 2022, 77min

Kinosál B

All inclusive
09:00 / 551

All inclusive

Aftersun

Sekce: Horizonty

Režie: Charlotte Wells
Velká Británie, USA, 2022, 98min

Strýček
11:30 / 552

Strýček

Stric

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: David Kapac, Andrija Mardešić
Chorvatsko, Srbsko, 2022, 104min

Pragueshorts ve Varech 3
14:00 / 553

Pragueshorts ve Varech 3

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Barcarole

Ještě nespíš?

Casting

A pak přišla láska...
17:00 / 554

A pak přišla láska...

A pak přišla láska...

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Šimon Holý
Česká republika, 2022, 85min

Klondike
20:00 / 555

Klondike

Klondike

Sekce: Horizonty

Režie: Maryna Er Gorbach
Ukrajina, Turecko, 2022, 100min

Pod fíkovníky
22:30 / 556

Pod fíkovníky

Taht alshajra

Sekce: Horizonty

Režie: Erige Sehiri
Tunisko, Francie, Švýcarsko, Německo, Katar, 2022, 92min

Kino Čas

Erupce lásky
09:00 / 5C1

Erupce lásky

Fire of Love

Sekce: Horizonty

Režie: Sara Dosa
Kanada, USA, 2022, 93min

Ještě jedno jaro
12:00 / 5C2

Ještě jedno jaro

Još jedno proleće

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Mladen Kovačević
Srbsko, Katar, 2022, 90min

Pošetilí
15:00 / 5C4

Pošetilí

Głupcy

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Tomasz Wasilewski
Polsko, Rumunsko, Německo, 2022, 109min

Imagina - krátké filmy I
18:00 / 5C5

Imagina - krátké filmy I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Hnízdečko

Nit ze světla

Tygří mimikry

Pustina č. 3

No není na světě krásně!

Štrasburk, 1518

Imagina - krátké filmy II
21:00 / 5C6

Imagina - krátké filmy II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Mám v tom tělo

Agrologistika

Ijen / London

Představy o pekle, díl čtvrtý

Umělohmotná sémiotika

Saloum
24:00 / 5C7

Saloum

Saloum

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Jean-Luc Herbulot
Senegal, Francie, 2021, 84min

Karlovarské městské divadlo

V prach se navrátíš
10:00 / 5D2

V prach se navrátíš

Yin ru chen yan

Sekce: Horizonty

Režie: Ruijun Li
Čína, 2022, 131min

Kuciak: Vražda novináře
13:00 / 5D3

Kuciak: Vražda novináře

The Killing of a Journalist

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Matt Sarnecki
Dánsko, USA, Česká republika, 2022, 102min

Zkouška umění
16:00 / 5D5

Zkouška umění

Zkouška umění

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Tomáš Bojar, Adéla Komrzý
Česká republika, 2022, 102min

Ramona
19:00 / 5D6

Ramona

Ramona

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Andrea Bagney
Španělsko, 2022, 80min

Příběh dřevorubce
22:00 / 5D7

Příběh dřevorubce

Metsurin tarina

Sekce: Horizonty

Režie: Mikko Myllylahti
Finsko, Nizozemsko, Dánsko, Německo, 2022, 98min

Divadlo Husovka

Spojené státy americké
10:30 / 5H1

Spojené státy americké

The United States of America

Sekce: Imagina

Režie: James Benning
USA, 2021, 103min

Noční pasažéři
13:30 / 5H2

Noční pasažéři

Les passagers de la nuit

Sekce: Horizonty

Režie: Mikhaël Hers
Francie, 2022, 111min

Tichá dvojčata
16:30 / 5H3

Tichá dvojčata

The Silent Twins

Sekce: Horizonty

Režie: Agnieszka Smoczyńska
Polsko, USA, Velká Británie, 2022, 113min

Kapitán Volkonogov uprchl
19:30 / 5H4

Kapitán Volkonogov uprchl

Kapitan Volkonogov bezhal

Sekce: Horizonty

Režie: Natasha Merkulova, Aleksey Chupov
Rusko, Estonsko, Francie, 2021, 126min

Neduživý gurmán
22:30 / 5H5

Neduživý gurmán

Flux Gourmet

Sekce: Horizonty

Režie: Peter Strickland
Velká Británie, USA, Maďarsko, 2022, 111min

Kino Drahomíra

Přes čáru
09:00 / 5K1

Přes čáru

Los Agitadores

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Marco Berger
Argentina, 2022, 102min

Pieta
12:00 / 5K2

Pieta

La Piedad

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Eduardo Casanova
Španělsko, Argentina, 2022, 80min

Rubikon
15:00 / 5K3

Rubikon

Rubikon

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Magdalena Lauritsch
Rakousko, 2022, 110min

Ostrůvek
18:00 / 5K4

Ostrůvek

L' îlot

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Tizian Büchi
Švýcarsko, 2022, 104min

Pamfír
21:00 / 5K5

Pamfír

Pamfir

Sekce: Horizonty

Režie: Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk
Ukrajina, Francie, Polsko, Chile, Německo, Lucembursko, 2022, 107min

Lázně III

Slovo
19:00 / 5L6

Slovo

Slovo

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Beata Parkanová
Česká republika, Slovenská republika, Polsko, 2022, 104min

Druhořadí
22:00 / 5L7

Druhořadí

The Ordinaries

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sophie Linnenbaum
Německo, 2022, 120min

Kinosál Pupp

Vlastní pokoj
10:00 / 5P1

Vlastní pokoj

Chemi otakhi

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ioseb "Soso" Bliadze
Gruzie, Německo, 2022, 107min

Hranice lásky
13:00 / 5P2

Hranice lásky

Hranice lásky

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Tomasz Wiński
Česká republika, Polsko, 2022, 95min

Nultého června
16:00 / 5P3

Nultého června

June Zero

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jake Paltrow
USA, Izrael, 2022, 105min

Můj otec, kníže
19:00 / 5P4

Můj otec, kníže

Mein Vater, der Fürst

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Lukas Sturm, Lila Schwarzenberg
Rakousko, Česká republika, 2022, 79min

Love Song
22:00 / 5P5

Love Song

A Love Song

Sekce: Horizonty

Režie: Max Walker-Silverman
USA, 2022, 81min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2022 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
UbytováníUbytování Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Plakáty 56. MFF KVPlakáty 56. MFF KV
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem