Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Korzet
08:30 / 611

Korzet

Corsage

Sekce: Horizonty

Režie: Marie Kreutzer
Rakousko, Lucembursko, Německo, Francie, 2022, 113min

Velká premiéra
11:00 / 613

Velká premiéra

Velká premiéra

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Miroslav Krobot
Česká republika, 2022, 90min

Králova řeč
14:00 / 615

Králova řeč

The King's Speech

Sekce: Pocta Geoffreymu Rushovi

Režie: Tom Hooper
Velká Británie, USA, Austrálie, 2010, 118min

Okresní nemocnice
17:00 / 616

Okresní nemocnice

Edna provintsialna bolnitsa

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ilian Metev, Ivan Chertov, Zlatina Teneva
Bulharsko, Německo, 2022, 110min

Vzdáleni
20:00 / 617

Vzdáleni

Tooi tokoro

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Masaaki Kudo
Japonsko, 2022, 128min

Všechno, všude, najednou
23:00 / 61A

Všechno, všude, najednou

Everything Everywhere All At Once

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Daniel Kwan, Daniel Scheinert
USA, 2022, 140min

Malý sál

Poslední valčík
09:00 / 621

Poslední valčík

The Last Waltz

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Martin Scorsese
USA, 1978, 117min

Kde alibi nestačí
12:00 / 623

Kde alibi nestačí

Kde alibi nestačí

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Vladimír Čech
Československo, 1961, 91min

Nultého června
15:00 / 624

Nultého června

June Zero

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jake Paltrow
USA, Izrael, 2022, 105min

Odraz
18:00 / 625

Odraz

Vidblysk

Sekce: Horizonty

Režie: Valentyn Vasyanovych
Ukrajina, 2021, 126min

Něha
21:00 / 627

Něha

Szelíd

Sekce: Horizonty

Režie: Anna Eszter Nemes, László Csuja
Maďarsko, 2022, 92min

Leonor nikdy nezemře
24:00 / 628

Leonor nikdy nezemře

Leonor Will Never Die

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Martika Ramirez Escobar
Filipíny, 2022, 101min

Kongresový sál

Druhořadí
13:00 / 633

Druhořadí

The Ordinaries

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sophie Linnenbaum
Německo, 2022, 120min

Slovo
16:00 / 634

Slovo

Slovo

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Beata Parkanová
Česká republika, Slovenská republika, Polsko, 2022, 104min

Můj otec, kníže
19:00 / 635

Můj otec, kníže

Mein Vater, der Fürst

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Lukas Sturm, Lila Schwarzenberg
Rakousko, Česká republika, 2022, 79min

Nebudeš sama
22:00 / 636

Nebudeš sama

You Won't Be Alone

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Goran Stolevski
Austrálie, Velká Británie, Srbsko, 2021, 109min

Kinosál B

Hrdinové dělnické třídy
09:00 / 651

Hrdinové dělnické třídy

Heroji radničke klase

Sekce: Horizonty

Režie: Miloš Pušić
Srbsko, 2022, 85min

Přes čáru
11:30 / 652

Přes čáru

Los Agitadores

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Marco Berger
Argentina, 2022, 102min

Pieta
14:00 / 653

Pieta

La Piedad

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Eduardo Casanova
Španělsko, Argentina, 2022, 80min

Osm hor
17:00 / 654

Osm hor

Le otto montagne

Sekce: Horizonty

Režie: Felix van Groeningen, Charlotte Vandermeersch
Itálie, Belgie, Francie, 2022, 147min

Slunce
20:00 / 655

Slunce

Sonne

Sekce: Horizonty

Režie: Kurdwin Ayub
Rakousko, 2022, 88min

Rubikon
22:30 / 656

Rubikon

Rubikon

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Magdalena Lauritsch
Rakousko, 2022, 110min

Kino Čas

Modrý kaftan
09:00 / 6C1

Modrý kaftan

Le bleu du caftan

Sekce: Horizonty

Režie: Maryam Touzani
Maroko, Francie, Belgie, Dánsko, 2022, 118min

Zkouška umění
12:00 / 6C2

Zkouška umění

Zkouška umění

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Tomáš Bojar, Adéla Komrzý
Česká republika, 2022, 102min

Ramona
15:00 / 6C4

Ramona

Ramona

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Andrea Bagney
Španělsko, 2022, 80min

Ostrůvek
18:00 / 6C5

Ostrůvek

L' îlot

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Tizian Büchi
Švýcarsko, 2022, 104min

Balíček plný lásky
21:00 / 6C6

Balíček plný lásky

A Little Love Package

Sekce: Horizonty

Režie: Gastón Solnicki
Rakousko, Argentina, 2022, 81min

Zalava
24:00 / 6C7

Zalava

Zalava

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Arsalan Amiri
Írán, 2021, 93min

Karlovarské městské divadlo

Rodinka Bélierových
10:00 / 6D2

Rodinka Bélierových

La famille Bélier

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Eric Lartigau
Francie, Belgie, 2014, 101min

Povodeň
13:00 / 6D3

Povodeň

Navodneniye

Sekce: Pocta Jérômu Paillardovi

Režie: Igor Minajev
Francie, Rusko, 1993, 99min

Za bílého dne
15:30 / 6D4

Za bílého dne

Au grand jour

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Emmanuel Tardif
Kanada, 2022, 151min

Žena, muž a dítě
19:00 / 6D6

Žena, muž a dítě

Balaye aseman zire ab

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Dornaz Hajiha
Írán, 2022, 78min

Zločiny budoucnosti
22:00 / 6D7

Zločiny budoucnosti

Crimes of the Future

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: David Cronenberg
Kanada, Řecko, 2021, 107min

Divadlo Husovka

Krásné bytosti
10:30 / 6H1

Krásné bytosti

Berdreymi

Sekce: Horizonty

Režie: Guðmundur Arnar Guðmundsson
Island, Dánsko, Švédsko, Nizozemsko, Česká republika, 2022, 123min

Čaroděj ze země Oz
13:30 / 6H2

Čaroděj ze země Oz

The Wizard of Oz

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Victor Fleming
USA, 1939, 102min

Návrat do budoucnosti
16:30 / 6H3

Návrat do budoucnosti

Back to the Future

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Robert Zemeckis
USA, 1985, 116min

Lynch/Oz
19:30 / 6H4

Lynch/Oz

Lynch/Oz

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Alexandre O. Philippe
USA, 2022, 108min

Zběsilost v srdci
22:30 / 6H5

Zběsilost v srdci

Wild at Heart

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: David Lynch
USA, 1990, 125min

Kino Drahomíra

MUTZENBACHEROVÁ
09:00 / 6K1

MUTZENBACHEROVÁ

MUTZENBACHER

Sekce: Horizonty

Režie: Ruth Beckermann
Rakousko, 2022, 100min

Přehrada
12:00 / 6K2

Přehrada

Le Barrage

Sekce: Horizonty

Režie: Ali Cherri
Francie, Súdán, Libanon, Německo, Srbsko, Katar, 2022, 80min

Pohled motýla
15:00 / 6K3

Pohled motýla

Bachennya metelyka

Sekce: Horizonty

Režie: Maksym Nakonechnyi
Ukrajina, Česká republika, Chorvatsko, Švédsko, 2022, 107min

Imagina - krátké filmy II
18:00 / 6K4

Imagina - krátké filmy II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Mám v tom tělo

Agrologistika

Ijen / London

Představy o pekle, díl čtvrtý

Umělohmotná sémiotika

Ghost Dog: Cesta samuraje
21:00 / 6K5

Ghost Dog: Cesta samuraje

Ghost Dog: The Way of the Samurai

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Jim Jarmusch
USA, Francie, Německo, Japonsko, 1999, 116min

Lázně III

Ještě jedno jaro
10:00 / 6L1

Ještě jedno jaro

Još jedno proleće

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Mladen Kovačević
Srbsko, Katar, 2022, 90min

Pošetilí
13:00 / 6L2

Pošetilí

Głupcy

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Tomasz Wasilewski
Polsko, Rumunsko, Německo, 2022, 109min

Vlastní pokoj
16:00 / 6L4

Vlastní pokoj

Chemi otakhi

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ioseb "Soso" Bliadze
Gruzie, Německo, 2022, 107min

Hranice lásky
19:00 / 6L6

Hranice lásky

Hranice lásky

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Tomasz Wiński
Česká republika, Polsko, 2022, 95min

PSH Nekonečný příběh
22:00 / 6L7

PSH Nekonečný příběh

PSH Nekonečný příběh

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Štěpán FOK Vodrážka
Česká republika, 2022, 70min

Kinosál Pupp

Amerika
10:00 / 6P1

Amerika

America

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ofir Raul Graizer
Izrael, Německo, Česká republika, 2022, 127min

Ticho 6–9
13:00 / 6P2

Ticho 6–9

Isihia 6–9

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Christos Passalis
Řecko, 2022, 81min

Kuciak: Vražda novináře
16:00 / 6P3

Kuciak: Vražda novináře

The Killing of a Journalist

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Matt Sarnecki
Dánsko, USA, Česká republika, 2022, 102min

BANGER.
19:00 / 6P4

BANGER.

BANGER.

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Adam Sedlák
Česká republika, 2022, 105min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2022 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
UbytováníUbytování Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Plakáty 56. MFF KVPlakáty 56. MFF KV
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem