Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Superhrdinové
08:30 / 711

Superhrdinové

Supereroi

Sekce: Horizonty

Režie: Paolo Genovese
Itálie, 2021, 121min

Love Song
14:00 / 715

Love Song

A Love Song

Sekce: Horizonty

Režie: Max Walker-Silverman
USA, 2022, 81min

Nadějné léto
17:00 / 716

Nadějné léto

Tabestan Ba Omid

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sadaf Foroughi
Kanada, 2022, 99min

Musíte se přijet podívat
20:00 / 717

Musíte se přijet podívat

Tenéis que venir a verla

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Jonás Trueba
Španělsko, 2022, 64min

Záře
22:00 / 718

Záře

Shine

Sekce: Pocta Geoffreymu Rushovi

Režie: Scott Hicks
Austrálie, 1996, 105min

Malý sál

Naslouchej očima
09:00 / 721

Naslouchej očima

Keiko, me wo sumasete

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Shô Miyake
Japonsko, Francie, 2022, 99min

Velká premiéra
12:00 / 723

Velká premiéra

Velká premiéra

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Miroslav Krobot
Česká republika, 2022, 90min

Kuciak: Vražda novináře
15:00 / 724

Kuciak: Vražda novináře

The Killing of a Journalist

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Matt Sarnecki
Dánsko, USA, Česká republika, 2022, 102min

Přehrada
18:00 / 725

Přehrada

Le Barrage

Sekce: Horizonty

Režie: Ali Cherri
Francie, Súdán, Libanon, Německo, Srbsko, Katar, 2022, 80min

BANGER.
21:00 / 727

BANGER.

BANGER.

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Adam Sedlák
Česká republika, 2022, 105min

Leonor nikdy nezemře
24:00 / 728

Leonor nikdy nezemře

Leonor Will Never Die

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Martika Ramirez Escobar
Filipíny, 2022, 101min

Kongresový sál

Joyland
13:00 / 733

Joyland

Joyland

Sekce: Horizonty

Režie: Saim Sadiq
Pákistán, 2021, 126min

Den otců
16:00 / 734

Den otců

Father’s Day

Sekce: Horizonty

Režie: Kivu Ruhorahoza
Rwanda, 2022, 110min

Hranice lásky
19:00 / 735

Hranice lásky

Hranice lásky

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Tomasz Wiński
Česká republika, Polsko, 2022, 95min

Vlastní pokoj
22:00 / 736

Vlastní pokoj

Chemi otakhi

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ioseb "Soso" Bliadze
Gruzie, Německo, 2022, 107min

Kinosál B

Kapitán Volkonogov uprchl
09:00 / 751

Kapitán Volkonogov uprchl

Kapitan Volkonogov bezhal

Sekce: Horizonty

Režie: Natasha Merkulova, Aleksey Chupov
Rusko, Estonsko, Francie, 2021, 126min

Ještě jedno jaro
11:30 / 752

Ještě jedno jaro

Još jedno proleće

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Mladen Kovačević
Srbsko, Katar, 2022, 90min

Pošetilí
14:00 / 753

Pošetilí

Głupcy

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Tomasz Wasilewski
Polsko, Rumunsko, Německo, 2022, 109min

Něha
17:00 / 754

Něha

Szelíd

Sekce: Horizonty

Režie: Anna Eszter Nemes, László Csuja
Maďarsko, 2022, 92min

Můj otec, kníže
20:00 / 755

Můj otec, kníže

Mein Vater, der Fürst

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Lukas Sturm, Lila Schwarzenberg
Rakousko, Česká republika, 2022, 79min

Slepý muž, který neviděl Titanic
22:30 / 756

Slepý muž, který neviděl Titanic

Sokea mies joka ei halunnut nähdä Titanicia

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Teemu Nikki
Finsko, 2021, 82min

Kino Čas

Íá
09:00 / 7C1

Íá

Hi-han

Sekce: Horizonty

Režie: Jerzy Skolimowski
Polsko, Itálie, 2022, 86min

Žena, muž a dítě
12:00 / 7C2

Žena, muž a dítě

Balaye aseman zire ab

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Dornaz Hajiha
Írán, 2022, 78min

Za bílého dne
14:30 / 7C3

Za bílého dne

Au grand jour

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Emmanuel Tardif
Kanada, 2022, 151min

Rychlý spád: Příběhy papíru a látky Eami 18:00 / 7C5

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Rychlý spád: Příběhy papíru a látky

Eami

Zapomenutá země
21:00 / 7C6

Zapomenutá země

Vanskabte Land / Volaða Land

Sekce: Horizonty

Režie: Hlynur Pálmason
Dánsko, Island, Francie, Švédsko, 2022, 143min

Saloum
24:00 / 7C7

Saloum

Saloum

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Jean-Luc Herbulot
Senegal, Francie, 2021, 84min

Karlovarské městské divadlo

Utama
10:00 / 7D2

Utama

Utama

Sekce: Horizonty

Režie: Alejandro Loayza Grisi
Bolívie, Uruguay, Francie, 2022, 87min

Ovoce stromů rajských jíme
13:00 / 7D3

Ovoce stromů rajských jíme

Ovoce stromů rajských jíme

Sekce: Pocta Zdeňku Liškovi

Režie: Věra Chytilová
Československo, Belgie, 1969, 95min

Tinnitus
16:00 / 7D5

Tinnitus

Tinnitus

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Gregorio Graziosi
Brazílie, 2022, 105min

Lockdown v zoo
19:00 / 7D6

Lockdown v zoo

Zoo Lock Down

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Andreas Horvath
Rakousko, 2022, 73min

Divadlo Husovka

Noc O měsíci a stromu Noční osady 10:30 / 7H1

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Noc

O měsíci a stromu

Noční osady

Setkání
13:30 / 7H2

Setkání

Beirut al lika

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Borhane Alaouié
Libanon, Tunisko, Belgie, 1981, 101min

Tak zas v pátek, Robinsone!
16:30 / 7H3

Tak zas v pátek, Robinsone!

À vendredi, Robinson

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Mitra Farahani
Francie, Švýcarsko, Írán, Libanon, 2022, 96min

Vymývání mozku: Pohlaví-kamera-moc
19:30 / 7H4

Vymývání mozku: Pohlaví-kamera-moc

Brainwashed: Sex-Camera-Power

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Nina Menkes
USA, 2022, 107min

Rubikon
22:30 / 7H5

Rubikon

Rubikon

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Magdalena Lauritsch
Rakousko, 2022, 110min

Kino Drahomíra

Takové to léto
09:00 / 7K1

Takové to léto

Un été comme ça

Sekce: Horizonty

Režie: Denis Côté
Kanada, 2022, 137min

Pragueshorts ve Varech 2
12:00 / 7K2

Pragueshorts ve Varech 2

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Poslední den patriarchátu

Schránky

Za pár hodin zítra

Yung Michal

Imagina - krátké filmy I
15:00 / 7K3

Imagina - krátké filmy I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Hnízdečko

Nit ze světla

Tygří mimikry

Pustina č. 3

No není na světě krásně!

Štrasburk, 1518

Pan Landsbergis
18:00 / 7K4

Pan Landsbergis

Mr. Landsbergis

Sekce: Horizonty

Režie: Sergei Loznitsa
Nizozemsko, Litva, USA, 2021, 248min

Lázně III

Ramona
10:00 / 7L1

Ramona

Ramona

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Andrea Bagney
Španělsko, 2022, 80min

Zkouška umění
13:00 / 7L2

Zkouška umění

Zkouška umění

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Tomáš Bojar, Adéla Komrzý
Česká republika, 2022, 102min

Amerika
16:00 / 7L4

Amerika

America

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ofir Raul Graizer
Izrael, Německo, Česká republika, 2022, 127min

Ticho 6–9
19:00 / 7L6

Ticho 6–9

Isihia 6–9

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Christos Passalis
Řecko, 2022, 81min

Obrazy starého sveta
22:00 / 7L7

Obrazy starého sveta

Obrazy starého sveta

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Dušan Hanák
Československo, 1972, 64min

Kinosál Pupp

Okresní nemocnice
10:00 / 7P1

Okresní nemocnice

Edna provintsialna bolnitsa

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ilian Metev, Ivan Chertov, Zlatina Teneva
Bulharsko, Německo, 2022, 110min

Vzdáleni
13:00 / 7P2

Vzdáleni

Tooi tokoro

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Masaaki Kudo
Japonsko, 2022, 128min

Poslední závod
16:00 / 7P3

Poslední závod

Poslední závod

Sekce: Horizonty

Režie: Tomáš Hodan
Česká republika, 2022, 102min

Osm hor
19:00 / 7P4

Osm hor

Le otto montagne

Sekce: Horizonty

Režie: Felix van Groeningen, Charlotte Vandermeersch
Itálie, Belgie, Francie, 2022, 147min

Rabiye Kurnazová vs. George W. Bush
22:00 / 7P5

Rabiye Kurnazová vs. George W. Bush

Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush

Sekce: Horizonty

Režie: Andreas Dresen
Německo, Francie, 2022, 119min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2022 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
UbytováníUbytování Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Plakáty 56. MFF KVPlakáty 56. MFF KV
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem