Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Opening Night
09:30 / 812

Opening Night

Opening Night

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: John Cassavetes
USA, 1977, 144min

Traffic – Nadvláda gangů
13:00 / 814

Traffic – Nadvláda gangů

Traffic

Sekce: Pocta Beniciu Del Torovi

Režie: Steven Soderbergh
USA, Německo, 2000, 147min

Zapomenuté světlo
17:00 / 816

Zapomenuté světlo

Zapomenuté světlo

Sekce: Pocta Boleslavu Polívkovi

Režie: Vladimír Michálek
Česká republika, 1996, 108min

Trojúhelník smutku
20:00 / 817

Trojúhelník smutku

Triangle of Sadness

Sekce: Horizonty

Režie: Ruben Östlund
Švédsko, Německo, Francie, Dánsko, 2022, 142min

Malý sál

Erupce lásky
09:00 / 821

Erupce lásky

Fire of Love

Sekce: Horizonty

Režie: Sara Dosa
Kanada, USA, 2022, 93min

Ve znamení býka
12:00 / 823

Ve znamení býka

Taurus

Sekce: Horizonty

Režie: Tim Sutton
USA, 2022, 98min

Korzet
15:00 / 824

Korzet

Corsage

Sekce: Horizonty

Režie: Marie Kreutzer
Rakousko, Lucembursko, Německo, Francie, 2022, 113min

Tichá dvojčata
18:00 / 825

Tichá dvojčata

The Silent Twins

Sekce: Horizonty

Režie: Agnieszka Smoczyńska
Polsko, USA, Velká Británie, 2022, 113min

Zákon mlčenlivosti
21:00 / 827

Zákon mlčenlivosti

Una Femmina

Sekce: Horizonty

Režie: Francesco Costabile
Itálie, 2022, 120min

Zalava
24:00 / 828

Zalava

Zalava

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Arsalan Amiri
Írán, 2021, 93min

Kongresový sál

Obrazy starého sveta
08:30 / 831

Obrazy starého sveta

Obrazy starého sveta

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Dušan Hanák
Československo, 1972, 64min

Potkali se ve VR
10:30 / 832

Potkali se ve VR

We Met In Virtual Reality

Sekce: Horizonty

Režie: Joe Hunting
Velká Británie, 2021, 91min

Pět ďáblů
13:00 / 833

Pět ďáblů

Les cinq diables

Sekce: Horizonty

Režie: Léa Mysius
Francie, 2021, 96min

Neduživý gurmán
16:00 / 834

Neduživý gurmán

Flux Gourmet

Sekce: Horizonty

Režie: Peter Strickland
Velká Británie, USA, Maďarsko, 2022, 111min

Amerika
19:00 / 835

Amerika

America

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ofir Raul Graizer
Izrael, Německo, Česká republika, 2022, 127min

Ticho 6–9
22:00 / 836

Ticho 6–9

Isihia 6–9

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Christos Passalis
Řecko, 2022, 81min

Kinosál B

Pragueshorts ve Varech 1
09:00 / 851

Pragueshorts ve Varech 1

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Správná slova

Všechny vrány světa

Stromy

Sideral

Warsha

Ramona
11:30 / 852

Ramona

Ramona

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Andrea Bagney
Španělsko, 2022, 80min

Zkouška umění
14:00 / 853

Zkouška umění

Zkouška umění

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Tomáš Bojar, Adéla Komrzý
Česká republika, 2022, 102min

Rodinka Bélierových
17:00 / 854

Rodinka Bélierových

La famille Bélier

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Eric Lartigau
Francie, Belgie, 2014, 101min

Sonáta
20:00 / 855

Sonáta

Sonata

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Bartosz Blaschke
Polsko, 2021, 118min

PSH Nekonečný příběh
22:30 / 856

PSH Nekonečný příběh

PSH Nekonečný příběh

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Štěpán FOK Vodrážka
Česká republika, 2022, 70min

Kino Čas

Sezení
09:00 / 8C1

Sezení

The Sessions

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Ben Lewin
USA, 2012, 95min

Tinnitus
12:00 / 8C2

Tinnitus

Tinnitus

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Gregorio Graziosi
Brazílie, 2022, 105min

Lockdown v zoo
15:00 / 8C4

Lockdown v zoo

Zoo Lock Down

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Andreas Horvath
Rakousko, 2022, 73min

Atlantida
18:00 / 8C5

Atlantida

Atlantide

Sekce: Imagina

Režie: Yuri Ancarani
Itálie, Francie, USA, Katar, 2021, 100min

BANGER.
21:00 / 8C6

BANGER.

BANGER.

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Adam Sedlák
Česká republika, 2022, 105min

RoboCop
24:00 / 8C7

RoboCop

RoboCop

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Paul Verhoeven
USA, 1987, 103min

Karlovarské městské divadlo

V prach se navrátíš
10:00 / 8D2

V prach se navrátíš

Yin ru chen yan

Sekce: Horizonty

Režie: Ruijun Li
Čína, 2022, 131min

Rodeo
13:00 / 8D3

Rodeo

Rodeo

Sekce: Horizonty

Režie: Lola Quivoron
Francie, 2022, 104min

Quills – Perem markýze de Sade
16:00 / 8D5

Quills – Perem markýze de Sade

Quills

Sekce: Pocta Geoffreymu Rushovi

Režie: Philip Kaufman
Velká Británie, Německo, 2000, 119min

Superhrdinové
19:00 / 8D6

Superhrdinové

Supereroi

Sekce: Horizonty

Režie: Paolo Genovese
Itálie, 2021, 121min

Podezřelá
22:00 / 8D7

Podezřelá

Heojil kyolshim

Sekce: Horizonty

Režie: Park Chan-wook
Jižní Korea, 2022, 138min

Divadlo Husovka

Imagina - krátké filmy II
10:30 / 8H1

Imagina - krátké filmy II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Mám v tom tělo

Agrologistika

Ijen / London

Představy o pekle, díl čtvrtý

Umělohmotná sémiotika

Radikální posuny
13:30 / 8H2

Radikální posuny

El gran movimiento

Sekce: Imagina

Režie: Kiro Russo
Bolívie, Francie, Katar, Švýcarsko, 2021, 85min

Ostrůvek
16:30 / 8H3

Ostrůvek

L' îlot

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Tizian Büchi
Švýcarsko, 2022, 104min

První podání I
19:30 / 8H4

První podání I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Byl jsem Max

Nejdřív práce, potom zábava

Matroš

První podání II
22:30 / 8H5

První podání II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Nespavost

Ovoce a zelenina

Kino Drahomíra

Lynch/Oz
09:00 / 8K1

Lynch/Oz

Lynch/Oz

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Alexandre O. Philippe
USA, 2022, 108min

Íá
12:00 / 8K2

Íá

Hi-han

Sekce: Horizonty

Režie: Jerzy Skolimowski
Polsko, Itálie, 2022, 86min

Den otců
15:00 / 8K3

Den otců

Father’s Day

Sekce: Horizonty

Režie: Kivu Ruhorahoza
Rwanda, 2022, 110min

Rychlý spád: Příběhy papíru a látky Eami 18:00 / 8K4

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Rychlý spád: Příběhy papíru a látky

Eami

Balíček plný lásky
21:00 / 8K5

Balíček plný lásky

A Little Love Package

Sekce: Horizonty

Režie: Gastón Solnicki
Rakousko, Argentina, 2022, 81min

Lázně III

Žena, muž a dítě
10:00 / 8L1

Žena, muž a dítě

Balaye aseman zire ab

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Dornaz Hajiha
Írán, 2022, 78min

Za bílého dne
13:00 / 8L2

Za bílého dne

Au grand jour

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Emmanuel Tardif
Kanada, 2022, 151min

Okresní nemocnice
16:00 / 8L4

Okresní nemocnice

Edna provintsialna bolnitsa

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ilian Metev, Ivan Chertov, Zlatina Teneva
Bulharsko, Německo, 2022, 110min

Vzdáleni
19:00 / 8L6

Vzdáleni

Tooi tokoro

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Masaaki Kudo
Japonsko, 2022, 128min

Velká premiéra
22:00 / 8L7

Velká premiéra

Velká premiéra

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Miroslav Krobot
Česká republika, 2022, 90min

Kinosál Pupp

Nadějné léto
10:00 / 8P1

Nadějné léto

Tabestan Ba Omid

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sadaf Foroughi
Kanada, 2022, 99min

Musíte se přijet podívat
13:00 / 8P2

Musíte se přijet podívat

Tenéis que venir a verla

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Jonás Trueba
Španělsko, 2022, 64min

Modrý kaftan
19:00 / 8P4

Modrý kaftan

Le bleu du caftan

Sekce: Horizonty

Režie: Maryam Touzani
Maroko, Francie, Belgie, Dánsko, 2022, 118min

Bedna
22:00 / 8P5

Bedna

La caja

Sekce: Horizonty

Režie: Lorenzo Vigas
Mexiko, USA, 2021, 92min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2022 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
UbytováníUbytování Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Plakáty 56. MFF KVPlakáty 56. MFF KV
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem