Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Malý sál

Můj románek s manželstvím
09:00 / 921

Můj románek s manželstvím

My Love Affair with Marriage

Sekce: Horizonty

Režie: Signe Baumane
Lotyšsko, USA, Lucembursko, 2022, 108min

Opening Night
12:00 / 923

Opening Night

Opening Night

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: John Cassavetes
USA, 1977, 144min

Hodně štěstí, pane Veliký
15:00 / 924

Hodně štěstí, pane Veliký

Good Luck to You, Leo Grande

Sekce: Horizonty

Režie: Sophie Hyde
Velká Británie, 2021, 97min

Utama
18:00 / 925

Utama

Utama

Sekce: Horizonty

Režie: Alejandro Loayza Grisi
Bolívie, Uruguay, Francie, 2022, 87min

Pět ďáblů
21:00 / 927

Pět ďáblů

Les cinq diables

Sekce: Horizonty

Režie: Léa Mysius
Francie, 2021, 96min

Kouření způsobuje kašel
24:00 / 928

Kouření způsobuje kašel

Fumer fait tousser

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Quentin Dupieux
Francie, 2022, 77min

Kongresový sál

Musíte se přijet podívat
08:30 / 931

Musíte se přijet podívat

Tenéis que venir a verla

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Jonás Trueba
Španělsko, 2022, 64min

Nadějné léto
10:30 / 932

Nadějné léto

Tabestan Ba Omid

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sadaf Foroughi
Kanada, 2022, 99min

Okresní nemocnice
13:00 / 933

Okresní nemocnice

Edna provintsialna bolnitsa

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Ilian Metev, Ivan Chertov, Zlatina Teneva
Bulharsko, Německo, 2022, 110min

Vzdáleni
16:00 / 934

Vzdáleni

Tooi tokoro

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Masaaki Kudo
Japonsko, 2022, 128min

Kuciak: Vražda novináře
19:00 / 935

Kuciak: Vražda novináře

The Killing of a Journalist

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Matt Sarnecki
Dánsko, USA, Česká republika, 2022, 102min

Harka
22:00 / 936

Harka

Harka

Sekce: Horizonty

Režie: Lotfy Nathan
Francie, Lucembursko, Tunisko, Belgie, 2021, 90min

Kinosál B

Můj otec, kníže
09:00 / 951

Můj otec, kníže

Mein Vater, der Fürst

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Lukas Sturm, Lila Schwarzenberg
Rakousko, Česká republika, 2022, 79min

Žena, muž a dítě
11:30 / 952

Žena, muž a dítě

Balaye aseman zire ab

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Dornaz Hajiha
Írán, 2022, 78min

Za bílého dne
14:00 / 953

Za bílého dne

Au grand jour

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Emmanuel Tardif
Kanada, 2022, 151min

Tinnitus
17:00 / 954

Tinnitus

Tinnitus

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Gregorio Graziosi
Brazílie, 2022, 105min

Lockdown v zoo
20:00 / 955

Lockdown v zoo

Zoo Lock Down

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Andreas Horvath
Rakousko, 2022, 73min

Dalva
22:30 / 956

Dalva

Dalva

Sekce: Horizonty

Režie: Emmanuelle Nicot
Belgie, Francie, 2022, 83min

Kino Čas

Ukolébavka
09:00 / 9C1

Ukolébavka

Cinco lobitos

Sekce: Horizonty

Režie: Alauda Ruiz de Azúa
Španělsko, 2022, 104min

Díra
12:00 / 9C2

Díra

Il buco

Sekce: Horizonty

Režie: Michelangelo Frammartino
Itálie, Francie, Německo, 2021, 93min

Pod fíkovníky
15:00 / 9C4

Pod fíkovníky

Taht alshajra

Sekce: Horizonty

Režie: Erige Sehiri
Tunisko, Francie, Švýcarsko, Německo, Katar, 2022, 92min

Plán 75
18:00 / 9C5

Plán 75

Plan 75

Sekce: Horizonty

Režie: Chie Hayakawa
Japonsko, Francie, Filipíny, Katar, 2022, 112min

Podezřelá
21:00 / 9C6

Podezřelá

Heojil kyolshim

Sekce: Horizonty

Režie: Park Chan-wook
Jižní Korea, 2022, 138min

Saloum
24:00 / 9C7

Saloum

Saloum

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Jean-Luc Herbulot
Senegal, Francie, 2021, 84min

Karlovarské městské divadlo

Velká premiéra
10:00 / 9D2

Velká premiéra

Velká premiéra

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Miroslav Krobot
Česká republika, 2022, 90min

Obvyklí podezřelí
13:00 / 9D3

Obvyklí podezřelí

The Usual Suspects

Sekce: Pocta Beniciu Del Torovi

Režie: Bryan Singer
USA, Německo, 1995, 106min

Silnice
16:00 / 9D5

Silnice

La Strada

Sekce: Pocta Evě Zaoralové

Režie: Federico Fellini
Itálie, 1954, 108min

Sonáta
19:00 / 9D6

Sonáta

Sonata

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Bartosz Blaschke
Polsko, 2021, 118min

Nultého června
22:00 / 9D7

Nultého června

June Zero

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jake Paltrow
USA, Izrael, 2022, 105min

Divadlo Husovka

De humani corporis fabrica
10:30 / 9H1

De humani corporis fabrica

De humani corporis fabrica

Sekce: Imagina

Režie: Véréna Paravel, Lucien Castaing-Taylor
Francie, 2022, 115min

Rychlý spád: Příběhy papíru a látky Eami 13:30 / 9H2

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Rychlý spád: Příběhy papíru a látky

Eami

Axiom
16:30 / 9H3

Axiom

Axiom

Sekce: Horizonty

Režie: Jöns Jönsson
Německo, 2022, 112min

První podání III
19:30 / 9H4

První podání III

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Závan jara

Ba-binec

Vinland

První podání IV
22:30 / 9H5

První podání IV

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Kdybys jen věděl

Chléb náš vezdejší

Kino Drahomíra

Krásné bytosti
09:00 / 9K1

Krásné bytosti

Berdreymi

Sekce: Horizonty

Režie: Guðmundur Arnar Guðmundsson
Island, Dánsko, Švédsko, Nizozemsko, Česká republika, 2022, 123min

Hrdinové dělnické třídy
12:00 / 9K2

Hrdinové dělnické třídy

Heroji radničke klase

Sekce: Horizonty

Režie: Miloš Pušić
Srbsko, 2022, 85min

Kousek nebe
15:00 / 9K3

Kousek nebe

Drii Winter

Sekce: Horizonty

Režie: Michael Koch
Švýcarsko, Německo, 2022, 136min

Mariupol 2
18:00 / 9K4

Mariupol 2

Mariupolis 2

Sekce: Horizonty

Režie: Mantas Kvedaravičius
Litva, Francie, Německo, 2022, 112min

Zločiny budoucnosti
21:00 / 9K5

Zločiny budoucnosti

Crimes of the Future

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: David Cronenberg
Kanada, Řecko, 2021, 107min

Lázně III

Tinnitus
10:00 / 9L1

Tinnitus

Tinnitus

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Gregorio Graziosi
Brazílie, 2022, 105min

Lockdown v zoo
13:00 / 9L2

Lockdown v zoo

Zoo Lock Down

Sekce: Soutěž Proxima

Režie: Andreas Horvath
Rakousko, 2022, 73min

Nadějné léto
16:00 / 9L4

Nadějné léto

Tabestan Ba Omid

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sadaf Foroughi
Kanada, 2022, 99min

Musíte se přijet podívat
19:00 / 9L6

Musíte se přijet podívat

Tenéis que venir a verla

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Jonás Trueba
Španělsko, 2022, 64min

Men
22:00 / 9L7

Men

Men

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Alex Garland
Velká Británie, 2022, 100min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2022 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
UbytováníUbytování Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Plakáty 56. MFF KVPlakáty 56. MFF KV
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem