Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Malý sál

Rodeo
09:00 / 121

Rodeo

Rodeo

Sekce: Horizonty

Režie: Lola Quivoron
Francie, 2022, 104min

Dalva
12:00 / 123

Dalva

Dalva

Sekce: Horizonty

Režie: Emmanuelle Nicot
Belgie, Francie, 2022, 83min

Noční pasažéři
15:00 / 124

Noční pasažéři

Les passagers de la nuit

Sekce: Horizonty

Režie: Mikhaël Hers
Francie, 2022, 111min

Love Song
18:00 / 125

Love Song

A Love Song

Sekce: Horizonty

Režie: Max Walker-Silverman
USA, 2022, 81min

Kongresový sál

Bedna
08:30 / 131

Bedna

La caja

Sekce: Horizonty

Režie: Lorenzo Vigas
Mexiko, USA, 2021, 92min

All inclusive
10:30 / 132

All inclusive

Aftersun

Sekce: Horizonty

Režie: Charlotte Wells
Velká Británie, USA, 2022, 98min

Kapitán Volkonogov uprchl
13:00 / 133

Kapitán Volkonogov uprchl

Kapitan Volkonogov bezhal

Sekce: Horizonty

Režie: Natasha Merkulova, Aleksey Chupov
Rusko, Estonsko, Francie, 2021, 126min

Ve znamení býka
16:00 / 134

Ve znamení býka

Taurus

Sekce: Horizonty

Režie: Tim Sutton
USA, 2022, 98min

Neduživý gurmán
19:00 / 135

Neduživý gurmán

Flux Gourmet

Sekce: Horizonty

Režie: Peter Strickland
Velká Británie, USA, Maďarsko, 2022, 111min

Men
22:00 / 136

Men

Men

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Alex Garland
Velká Británie, 2022, 100min

Kinosál B

Přehrada
09:00 / 151

Přehrada

Le Barrage

Sekce: Horizonty

Režie: Ali Cherri
Francie, Súdán, Libanon, Německo, Srbsko, Katar, 2022, 80min

Pragueshorts ve Varech 1
11:30 / 152

Pragueshorts ve Varech 1

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Správná slova

Všechny vrány světa

Stromy

Sideral

Warsha

Pohled motýla
14:00 / 153

Pohled motýla

Bachennya metelyka

Sekce: Horizonty

Režie: Maksym Nakonechnyi
Ukrajina, Česká republika, Chorvatsko, Švédsko, 2022, 107min

Tak zas v pátek, Robinsone!
17:00 / 154

Tak zas v pátek, Robinsone!

À vendredi, Robinson

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Mitra Farahani
Francie, Švýcarsko, Írán, Libanon, 2022, 96min

Vymývání mozku: Pohlaví-kamera-moc
20:00 / 155

Vymývání mozku: Pohlaví-kamera-moc

Brainwashed: Sex-Camera-Power

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Nina Menkes
USA, 2022, 107min

Superhrdinové
22:30 / 156

Superhrdinové

Supereroi

Sekce: Horizonty

Režie: Paolo Genovese
Itálie, 2021, 121min

Kino Čas

V prach se navrátíš
09:00 / 1C1

V prach se navrátíš

Yin ru chen yan

Sekce: Horizonty

Režie: Ruijun Li
Čína, 2022, 131min

Naslouchej očima
12:00 / 1C2

Naslouchej očima

Keiko, me wo sumasete

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Shô Miyake
Japonsko, Francie, 2022, 99min

Můj románek s manželstvím
15:00 / 1C4

Můj románek s manželstvím

My Love Affair with Marriage

Sekce: Horizonty

Režie: Signe Baumane
Lotyšsko, USA, Lucembursko, 2022, 108min

Kousek nebe
18:00 / 1C5

Kousek nebe

Drii Winter

Sekce: Horizonty

Režie: Michael Koch
Švýcarsko, Německo, 2022, 136min

Rabiye Kurnazová vs. George W. Bush
21:00 / 1C6

Rabiye Kurnazová vs. George W. Bush

Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush

Sekce: Horizonty

Režie: Andreas Dresen
Německo, Francie, 2022, 119min

Leonor nikdy nezemře
24:00 / 1C7

Leonor nikdy nezemře

Leonor Will Never Die

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Martika Ramirez Escobar
Filipíny, 2022, 101min

Karlovarské městské divadlo

Poslední valčík
10:00 / 1D2

Poslední valčík

The Last Waltz

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Martin Scorsese
USA, 1978, 117min

Setkání
13:00 / 1D3

Setkání

Beirut al lika

Sekce: Návraty k pramenům

Režie: Borhane Alaouié
Libanon, Tunisko, Belgie, 1981, 101min

Slunce
16:00 / 1D5

Slunce

Sonne

Sekce: Horizonty

Režie: Kurdwin Ayub
Rakousko, 2022, 88min

Sezení
19:00 / 1D6

Sezení

The Sessions

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Ben Lewin
USA, 2012, 95min

Íá
22:00 / 1D7

Íá

Hi-han

Sekce: Horizonty

Režie: Jerzy Skolimowski
Polsko, Itálie, 2022, 86min

Divadlo Husovka

Balíček plný lásky
10:30 / 1H1

Balíček plný lásky

A Little Love Package

Sekce: Horizonty

Režie: Gastón Solnicki
Rakousko, Argentina, 2022, 81min

Radikální posuny
13:30 / 1H2

Radikální posuny

El gran movimiento

Sekce: Imagina

Režie: Kiro Russo
Bolívie, Francie, Katar, Švýcarsko, 2021, 85min

Spojené státy americké
16:30 / 1H3

Spojené státy americké

The United States of America

Sekce: Imagina

Režie: James Benning
USA, 2021, 103min

Atlantida
19:30 / 1H4

Atlantida

Atlantide

Sekce: Imagina

Režie: Yuri Ancarani
Itálie, Francie, USA, Katar, 2021, 100min

Noc O měsíci a stromu Noční osady 22:30 / 1H5

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Noc

O měsíci a stromu

Noční osady

Kino Drahomíra

Axiom
09:00 / 1K1

Axiom

Axiom

Sekce: Horizonty

Režie: Jöns Jönsson
Německo, 2022, 112min

Harka
12:00 / 1K2

Harka

Harka

Sekce: Horizonty

Režie: Lotfy Nathan
Francie, Lucembursko, Tunisko, Belgie, 2021, 90min

Zapomenutá země
15:00 / 1K3

Zapomenutá země

Vanskabte Land / Volaða Land

Sekce: Horizonty

Režie: Hlynur Pálmason
Dánsko, Island, Francie, Švédsko, 2022, 143min

Pan Landsbergis
18:00 / 1K4

Pan Landsbergis

Mr. Landsbergis

Sekce: Horizonty

Režie: Sergei Loznitsa
Nizozemsko, Litva, USA, 2021, 248min

Lázně III

MUTZENBACHEROVÁ
10:00 / 1L1

MUTZENBACHEROVÁ

MUTZENBACHER

Sekce: Horizonty

Režie: Ruth Beckermann
Rakousko, 2022, 100min

Něha
13:00 / 1L2

Něha

Szelíd

Sekce: Horizonty

Režie: Anna Eszter Nemes, László Csuja
Maďarsko, 2022, 92min

Příběh dřevorubce
16:00 / 1L4

Příběh dřevorubce

Metsurin tarina

Sekce: Horizonty

Režie: Mikko Myllylahti
Finsko, Nizozemsko, Dánsko, Německo, 2022, 98min

Díra
19:00 / 1L6

Díra

Il buco

Sekce: Horizonty

Režie: Michelangelo Frammartino
Itálie, Francie, Německo, 2021, 93min

Kouření způsobuje kašel
22:00 / 1L7

Kouření způsobuje kašel

Fumer fait tousser

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Quentin Dupieux
Francie, 2022, 77min

Kinosál Pupp

Rodinka Bélierových
10:00 / 1P1

Rodinka Bélierových

La famille Bélier

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Eric Lartigau
Francie, Belgie, 2014, 101min

Korzet
13:00 / 1P2

Korzet

Corsage

Sekce: Horizonty

Režie: Marie Kreutzer
Rakousko, Lucembursko, Německo, Francie, 2022, 113min

Pět ďáblů
16:00 / 1P3

Pět ďáblů

Les cinq diables

Sekce: Horizonty

Režie: Léa Mysius
Francie, 2021, 96min

Zákon mlčenlivosti
19:00 / 1P4

Zákon mlčenlivosti

Una Femmina

Sekce: Horizonty

Režie: Francesco Costabile
Itálie, 2022, 120min

Zločiny budoucnosti
22:00 / 1P5

Zločiny budoucnosti

Crimes of the Future

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: David Cronenberg
Kanada, Řecko, 2021, 107min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2022 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
UbytováníUbytování Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Plakáty 56. MFF KVPlakáty 56. MFF KV
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem